OPRAVENO: Slizká spóra
-
harlequin_ichtyosis
- Šlechtic
- Posts: 371
- Joined: 17:22 15. Jun 2011
Re: Slizká spóra
slizska spora ma spatne nastavou frakci a rve se s ostatnima houbakama, zustava po ni telo "hrace" (v 90% pripadu co jsem nasel, jednou zustal normalni model, sec nestahovatelny)
-mozna to "telo hrace" je duvod, proc se s ni ostatni sestkavaji v podsveti
-mozna to "telo hrace" je duvod, proc se s ni ostatni sestkavaji v podsveti
Re: Slizká spóra
Mě se včera stalo, že jsem slizskou sporu viděl u kněžky v Kahzetu. Myslel jsem si, že je to jen "blbě" pojmenovaný hráč. Šel normálně zvednout a položit.
Netušil jsem, co to je a tak jsem ho tam raději nechal na místě (mrtvolu hráče by tam jen tak někdo přece nenechal)
Netušil jsem, co to je a tak jsem ho tam raději nechal na místě (mrtvolu hráče by tam jen tak někdo přece nenechal)
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii