sandoftime wrote:Je účel, že někteří z běžných modů se spawnují s ne-plnými hpčky?
-darkvision- wrote:Tohle jsem za poslední dny taky vypozoroval. Vždy jeden s mobů lehce zraněn.
Caehan wrote:To i já, nemůže to být špatně nastavenými frakcemi?
sandoftime wrote:Je to možné, jeden má špatnou frakci a ostatní ho umlátí, přičemž on sám několik může poranit. Ale nacházel jsem takhle i moba osamoceného za zavřenými dveřmi.
dneska ráno to samé, šli jsme důl s nemrtvíma....cestou tam jsme to vymlátili...pak byl restart, a šli jsme zpět a potkali jsme horníka co byl lehce zraněn...pochybuju, že tam někdo byl
kluci říkali jestli tam nehraje roli přesvětčení....
Rau'nun Zau'ndarjeho čas opět přišel!!! Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...
Renderisi tupej nůž ti může skončit v zádech
Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí
Kde neni Krocák, tam se nechodí!!
Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Rejty wrote:NPC se náhodně upravují staty, zřejmě přišel o odolnost a tím pádem i o HP.
No ale kdyby přišel o odolnost, tak mu sice klesnou HP, ale nezobrazuje se jako "lehce zraněn", jako dneska ráno pirát v majáku. Spíš dostal Con boost a ten se mu nepromítnul do zvednutí HP, ale jen jejich maximální velikosti.
radekdnb wrote:dneska ráno to samé, šli jsme důl s nemrtvíma....cestou tam jsme to vymlátili...pak byl restart, a šli jsme zpět a potkali jsme horníka co byl lehce zraněn...pochybuju, že tam někdo byl
kluci říkali jestli tam nehraje roli přesvětčení....
Mluvili jsme o frakci. Ale chápu že v ranních hodinách únava už sílila
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar Anirrinths Zau'ndar Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
radekdnb wrote:dneska ráno to samé, šli jsme důl s nemrtvíma....cestou tam jsme to vymlátili...pak byl restart, a šli jsme zpět a potkali jsme horníka co byl lehce zraněn...pochybuju, že tam někdo byl
kluci říkali jestli tam nehraje roli přesvětčení....
Mluvili jsme o frakci. Ale chápu že v ranních hodinách únava už sílila
Joooo frakce, moje chyba...
Rau'nun Zau'ndarjeho čas opět přišel!!! Riu'kis zahalená Drowka, a cvičitelka zvířátek...
Renderisi tupej nůž ti může skončit v zádech
Za pěknou RP hru, ti poděkuju pěknou smrtí
Kde neni Krocák, tam se nechodí!!
Jako děti jsme se báli příšer pod postelí, pak přijde den kdy pocítíme, že ta příšera je v nás
Rejty wrote:NPC se náhodně upravují staty, zřejmě přišel o odolnost a tím pádem i o HP.
To se mi nezdá. Když přijde o CON a má plný HP, tak bude mít i potom plný HP.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM. *********************************************** Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Nejsem si jist zda to je od posledního updatu, možná předposledního. Nicméně jak píše Derken.. začlo se to dít po nějakém updatu. Předtím se to nedělo.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar Anirrinths Zau'ndar Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první