CO VAM NA THALII CHYBI?

Napadá Vás něco?

Moderators: DM, WB

Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Krysak »

Ahoj,
když si představím pernatce na povrchu, tak mi moc chybí, že v bývalém craftu chybí některé veci, které by zpestřily výrobu, třeba:

Na +5 meč by bylo třeba dračí krev (nejakého silného draka). Na silu by byl půldrak z řad PC.
Na +5 prsten na charismu by byla třeba assamiří krev (trofej Assamira 30 lvl +)
Na super bandáže by byly třeba Assamiří kosinky (trofej Assamira 20 lvl +)
Na + 5 prsten na dex by bylo třeba krve winged elfa, který by samozřejme při předání vydechl naposled.
křídla by taky našla uplatnění z Thieflingů to vidím na ocásek atd....
Low lvl assamiři by určitě našli místo v alchymii při lecbe nemocí a protijedu, thieflingové jedů a podobně.

Samozřejmě ke všem alternativám by byla i NPC varianta nějakého epického bosse, ale takhle by se krásně tyto rasy staly žádoucími:).
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by pavad »

Krysak wrote:Ahoj,
když si představím pernatce na povrchu, tak mi moc chybí, že v bývalém craftu chybí některé veci, které by zpestřily výrobu, třeba:

Na +5 meč by bylo třeba dračí krev (nejakého silného draka). Na silu by byl půldrak z řad PC.
Na +5 prsten na charismu by byla třeba assamiří krev (trofej Assamira 30 lvl +)
Na super bandáže by byly třeba Assamiří kosinky (trofej Assamira 20 lvl +)
Na + 5 prsten na dex by bylo třeba krve winged elfa, který by samozřejme při předání vydechl naposled.
křídla by taky našla uplatnění z Thieflingů to vidím na ocásek atd....
Low lvl assamiři by určitě našli místo v alchymii při lecbe nemocí a protijedu, thieflingové jedů a podobně.

Samozřejmě ke všem alternativám by byla i NPC varianta nějakého epického bosse, ale takhle by se krásně tyto rasy staly žádoucími:).
Nic proti, Krysaku, lec z tohoto vidim jednoznacny dusledek: honba za PC, kdy je ptoreba PC zabit za kazdou cenu.

Promin, ale tohle ne.

Apropo - to byste take zkouseli zmamit nekoho v Kelu? Vzdyt to mate bliz a mene nebezpecne... Ne-nezkouseli, neni to PC a to pak smrdi DM a pruserem (pripadnou perma-smrti) kdyz se neco potento...
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Nalkanar »

Je to hezké rozšíření RP, které si můžeš sám odehrávat. Z větší části ale nedává smysl, protože drakoniani jsou jen chabým odvarem dračích zplozenců nebo půldraků, kteří jsou zastoupeni v creepu. Obdobně to bude s magickou silou i dalších ras.
.
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Barbar321 »

Jedna část toho návrhu se mi líbí a to ta, ve které jde o přidání těžko sehnatelné přísady. Co bych ale volil je spíš nějaká trofej NPC než cílený lov PC.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by sandoftime »

Krysak wrote:Ahoj,
když si představím pernatce na povrchu, tak mi moc chybí, že v bývalém craftu chybí některé veci, které by zpestřily výrobu, třeba:

Na +5 meč by bylo třeba dračí krev (nejakého silného draka). Na silu by byl půldrak z řad PC.
Na +5 prsten na charismu by byla třeba assamiří krev (trofej Assamira 30 lvl +)
Na super bandáže by byly třeba Assamiří kosinky (trofej Assamira 20 lvl +)
Na + 5 prsten na dex by bylo třeba krve winged elfa, který by samozřejme při předání vydechl naposled.
křídla by taky našla uplatnění z Thieflingů to vidím na ocásek atd....
Low lvl assamiři by určitě našli místo v alchymii při lecbe nemocí a protijedu, thieflingové jedů a podobně.

Samozřejmě ke všem alternativám by byla i NPC varianta nějakého epického bosse, ale takhle by se krásně tyto rasy staly žádoucími:).
Ještě bych tam dal esenci podtemáckých ras, ze kterých by se dělal epický jed/past na postih k inteligenci a moudrosti
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
Puxina
Bůh
Posts: 2521
Joined: 14:39 27. Aug 2013

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Puxina »

Krysak wrote:Ahoj,
když si představím pernatce na povrchu, tak mi moc chybí, že v bývalém craftu chybí některé veci, které by zpestřily výrobu, třeba:

Na +5 meč by bylo třeba dračí krev (nejakého silného draka). Na silu by byl půldrak z řad PC.
Na +5 prsten na charismu by byla třeba assamiří krev (trofej Assamira 30 lvl +)
Na super bandáže by byly třeba Assamiří kosinky (trofej Assamira 20 lvl +)
Na + 5 prsten na dex by bylo třeba krve winged elfa, který by samozřejme při předání vydechl naposled.
křídla by taky našla uplatnění z Thieflingů to vidím na ocásek atd....
Low lvl assamiři by určitě našli místo v alchymii při lecbe nemocí a protijedu, thieflingové jedů a podobně.

Samozřejmě ke všem alternativám by byla i NPC varianta nějakého epického bosse, ale takhle by se krásně tyto rasy staly žádoucími:).
Aneb jak zavést ještě víc nenávisti mezi hráčema na Thalii.
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi

Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia

Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Krysak »

Spíš jak nepochopit Krysákův vtípek :).

Ale to škubání kosinek Assamiru ve prospech lékařství a mastí mi přijde fajn..... nezabiješ, Assamiři by chodili dobrovolně na pravidelné škubání.....
Last edited by Krysak on 10:03 03. Mar 2014, edited 1 time in total.
User avatar
Puxina
Bůh
Posts: 2521
Joined: 14:39 27. Aug 2013

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Puxina »

Krysak wrote:Spíš jak nepochopit Krysákův vtípek :).
Od vtípků je spam, ne? ;)
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi

Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia

Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Barbar321 »

KaTo wrote:Vadí mi nesmyslně vysoké (tj. jako na ST) ceny za lvlupy na vyšších lvlech. Nešlo by ceny "zlidštit/zelfit/ztrpasličtit", prostě srovnat na nějakou "normální" úroveň?

Ta exponenciální progrese je strašná - dávat skoro 45 000 za lvl, když minulý lvl byl cca za 33 000? Představa, že za další 2-3 lvly vylezou ceny přes 100 000 :wall: :wall: ????
V souvislosti s tímhle příspěvkem bych se chtěl zeptat, zda-li trenér nemůže rovnou říkat cenu za vycvičení i když ještě postava nemá dost zkušeností na postup. Něco v duchu, jak teď říká doplněný o větu "Vidím, že nejsi dost zkušený, ale až budeš, vytrénoval bych tě za 33 000 zlatek"
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by sandoftime »

Barbar321 wrote:
KaTo wrote:Vadí mi nesmyslně vysoké (tj. jako na ST) ceny za lvlupy na vyšších lvlech. Nešlo by ceny "zlidštit/zelfit/ztrpasličtit", prostě srovnat na nějakou "normální" úroveň?

Ta exponenciální progrese je strašná - dávat skoro 45 000 za lvl, když minulý lvl byl cca za 33 000? Představa, že za další 2-3 lvly vylezou ceny přes 100 000 :wall: :wall: ????
V souvislosti s tímhle příspěvkem bych se chtěl zeptat, zda-li trenér nemůže rovnou říkat cenu za vycvičení i když ještě postava nemá dost zkušeností na postup. Něco v duchu, jak teď říká doplněný o větu "Vidím, že nejsi dost zkušený, ale až budeš, vytrénoval bych tě za 33 000 zlatek"
Dobrý nápadm přidávám se k žádosti.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
Goran
Mistr
Posts: 969
Joined: 15:13 27. Sep 2012

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Goran »

Vylepšení klíčů od pronajatých pokojů tak aby:

1) bylo možné zjistit kolik zbývá do konce nájmu a ideálně uživatele "prozvonily"
2) možnost prodloužit nájem přímo pomocí klíče bez nutnosti odcházet z pronajatého místa

(po RP stránce bych použil prostého retrospektivního vysvětlení, že si postava pronajala pokoj na delší dobu, i když z pohledu mechaniky by bylo třeba vždy obnovit ručně na další období)

Samozřejmě vylepšovák s malou prioritou (i když praktický a život usnadňující! :-) )
User avatar
Kathermara
Šlechtic
Posts: 454
Joined: 21:00 13. Jul 2010

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Kathermara »

Goran wrote:Vylepšení klíčů od pronajatých pokojů tak aby:

1) bylo možné zjistit kolik zbývá do konce nájmu a ideálně uživatele "prozvonily"
2) možnost prodloužit nájem přímo pomocí klíče bez nutnosti odcházet z pronajatého místa

(po RP stránce bych použil prostého retrospektivního vysvětlení, že si postava pronajala pokoj na delší dobu, i když z pohledu mechaniky by bylo třeba vždy obnovit ručně na další období)

Samozřejmě vylepšovák s malou prioritou (i když praktický a život usnadňující! :-) )
To je náhodou velmi důležité - přímo nutné - pro všechny sexpery :D
Ale dobrá no, i jiná rp se dají hrát na pokoji a není to nic moc, když tam někdo vběhne doprostřed tajného rozhovoru... taky bych uvítala řešení :D
Chaotic Evil Mistress

Gabriel Grym - šikovný po tatínkovi, hodný po mamince, většinou někde v Kelu
Valindra - bardka ze Sluneční říše
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Nalkanar »

Anebo si prostě u Škopku upravte trvání pronájmu a jinak jde jen o to, aby to nehaluzilo jak na ST, kde občas klíč vydržel 2 hodiny, většinou 4, občas i 5.
.
Amber
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 5386
Joined: 18:45 22. Jan 2012

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Amber »

Spíš než prodlužování přes klíč by bylo logické moct si pronajmout pokoj na kratší či delší dobu a adekvátně tomu nastavit cenu. S lozením někomu do pokoje to je ale těžko, stejně tak se může stát, že někdo odlogl v pokoji a logne přímo na spící (či jinak odpočívající :mrgreen: ) postavu. To se IC vysvětluje ještě hůř než vlezení dveřma.
Lareth Belle - rudovlasá bardka a špionka. Sirya Walda - culíkaté elfítko. Yasstra - stvoření noci. Jeduha Fištrón - nejroztržitější geniální gnómský vynálezce a krotitel oslů.

Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by KaTo »

A co aby klíč "držel" v invu + se nenabídl k novému prodeji, dokud postava co ho má neopustí lokaci pokojů nebo nějaký "okruh", tak se klíč neresetuje?

P.S.
Taky si ve škopku, až to budetě měnit, pořiďte těch pokojů víc, tři je fakt málo.
si vemte, že běžná situace je, že v jednom si to rozdávají víly, v druhým Katemara piklí a ve třetím DOOPRAVDY spí někdo, kdo se vrátil z výpravy. A rázem je Škopek "full" :lol: :lol:
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Post Reply