VYŘEŠENO: Nevidím vzhledy rób

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

VYŘEŠENO: Nevidím vzhledy rób

Post by Nalkanar »

Co jsem dneska přilogl po restartu ve 14:00, tak nevidím žádné ze vzhledů rób. Na Myrpovu radu jsem stáhl veškeré NT haky znovu a přepsal ty staré, ale problém zůstává.

Až do restartu jsem ale dneska viděl vše ok, prakticky stejně i předchozí dny.


Nápady?

BTW: až zjistím, kdo dává haky na uložto, tak snad i na ten sraz dorazím a dotyčného vykuchám :wall:
Last edited by Nalkanar on 12:20 02. Mar 2014, edited 1 time in total.
.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Nevidím vzhledy rób

Post by Rejty »

Nestahoval si grafiku dolů? Něco jako vykreslování stínů na bytostech.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Nevidím vzhledy rób

Post by karolina »

zkoušel jsi barvíře? jestli ti tam róby fungují? Nebo víš konkrétně číslo vzhledu té róby co nevídíš, nebo nevidíš vůbec žádnou?
Na vyžádání.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Nevidím vzhledy rób

Post by Nalkanar »

Nehrál jsem si s nastavením prostě jsem před restartem odlogl, po restartu přilogl a neviděl.

Nevidím dvě různé róby, co používám u postavy, neviděl jsem několik dalších na postavách a NPC, takže bych řekl, že v zásadě nevidím všechny.
.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Nevidím vzhledy rób

Post by Nalkanar »

Tak jsem na to asi přišel. Mezi klávesnicí a židlí, jen se to prapodivně projevilo až s tím restartem nevím proč.

Díky za pomoc
.
Locked