Temnota - rasová drow

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Temnota - rasová drow

Post by Bahnak »

Držím palce, zní to dobře, uvěřitelně a líbí se mi to i po mechanické stránce.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: Temnota - rasová drow

Post by pavad »

Zkusim se na to podivat - ale az ukoncim ty rozpracovane buffovaci kouzla.
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Temnota - rasová drow

Post by Shaman88 »

kucik wrote:To chce oddebugovat na test serveru. Nevim co se tam vlastně používá.

Je v tom dost zmatek. Jsou tam tři identický scripty na temnotu. Jeden původní nw_s0_darkness. a další dva sp_Darkness a cl_cern_temnota

Jednotlivá kouzla pak volají:
36 Darkness -> sp_Darkness
345 SHADOW_CON_Darkness -> NW_S0_Darkness
606 ASDarkness -> NW_S0_Darkness
688 GWildShape_DriderDarkness -> x2_s1_driderdark
842 SD_TEMNOTA -> nw_s0_darkness
865 FEAT_CERNOKNEZNIK_INVOKACE1_TEMNOTA -> cl_cern_temnota
911 FEAT_SUBRACE_DROW_TEMNOTA -> sp_Darkness

Pak tu je taky cl_sd_darkness a sp_drow_darkness(jen uvnitř sesílá darkness spell).
A teď babo raď, co ten drow vlastně castí.
To je nějaké divné, jako by tam nebyla poslední oprava nebo se díváš do špatného souboru.
Správně by měly řádky 36,345,606,842,865 volat nw_s0_darkness
A řádek 911 volat sp_darkness
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Temnota - rasová drow

Post by kucik »

@pavad: Gust of wind odstranuje jen nasledujici AoE efekty:
sAOETag == "VFX_PER_FOGACID" ||
sAOETag == "VFX_PER_FOGKILL" ||
sAOETag == "VFX_PER_FOGBEWILDERMENT" ||
sAOETag == "VFX_PER_FOGSTINK" ||
sAOETag == "VFX_PER_FOGFIRE" ||
sAOETag == "VFX_PER_FOGMIND" ||
sAOETag == "VFX_PER_CREEPING_DOOM")
To je primo podminka ze scriptu.

Takze jaky je plan upravy? Nejak jsem ho z toho nevycetl.
Shaman88 wrote: To je nějaké divné, jako by tam nebyla poslední oprava nebo se díváš do špatného souboru.
Správně by měly řádky 36,345,606,842,865 volat nw_s0_darkness
A řádek 911 volat sp_darkness
A tu opravu jsi daval kdy a kam?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: Temnota - rasová drow

Post by pavad »

kucik wrote:@pavad: Gust of wind odstranuje jen nasledujici AoE efekty:
sAOETag == "VFX_PER_FOGACID" ||
sAOETag == "VFX_PER_FOGKILL" ||
sAOETag == "VFX_PER_FOGBEWILDERMENT" ||
sAOETag == "VFX_PER_FOGSTINK" ||
sAOETag == "VFX_PER_FOGFIRE" ||
sAOETag == "VFX_PER_FOGMIND" ||
sAOETag == "VFX_PER_CREEPING_DOOM")
To je primo podminka ze scriptu.

Takze jaky je plan upravy? Nejak jsem ho z toho nevycetl
Aktualne tedy zadna uprava - nevedel jsem ze ten bug "odstran vse" odstranili v 1.69 update. Ze jmenovanych efektu neni treba odstranovat nic - to je spravne.
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: Temnota - rasová drow

Post by Caehan »

Krysak wrote:Tu za běžného světla musí neco způsbovat. Definice tmy dle Alberta Einsteina je krásná, ale pro potřeby vysvětlení kouzel velmi komplikovaá, osobě si myslím, že tma by měla být odstranitelná gust od windem. Může se jednat na příklad o drobné magické fragmenty bránící průchodu světla.
Problém je, že svetlo nezacilím na plochu, kde je tma, musí mít cíl. Ultravize je pasivní ochrana.
Podle mne by gust of wind fungovat měl.
No, tak si to představ třeba jako posun frekvence světla procházejícího do oblasti mimo viditelné spektrum a zase zpátky, když jde ven. To ti vysvětlí dokonce i to, proč jsou viditelné věci za temnotou...

Obkecat jde kdeco... temnota není mrak a být ani nemá. Ani v pen&paper pro to není opodstatnění a je to také důvod, proč jsou tam kouzle dělající kouř, odděleně.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Temnota - rasová drow

Post by Shaman88 »

Bylo to součástí té poslední úpravy masteru a haku ode mě co jsem dělal.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Temnota - rasová drow

Post by kucik »

Shaman88 wrote:Bylo to součástí té poslední úpravy masteru a haku ode mě co jsem dělal.
To je asi tak stejně užitečná informace, jako ta předchozí. Takže prostě úprava není.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Locked