OPRAVENO: Vrrrčí lesík - doupě 2
OPRAVENO: Vrrrčí lesík - doupě 2
Nefunguje páka, co dřív otvírala cestu do třetího patra k prvnímu z prastarejch.
Re: Vrrrčí lesík - doupě 2
... zapadlo to v propadlišti dějin, nebo už se tam můžeme jít podívat a doufat v opravu?
Asi to trochu zpřesním - páka v místnosti za bossem by měla otvírat portál, ale po zmáčknutí se nic neděje. Vzhledem k tomu, že se občas loví, počítám, že ve hře je, jen se k němu dostat nedá.
Asi to trochu zpřesním - páka v místnosti za bossem by měla otvírat portál, ale po zmáčknutí se nic neděje. Vzhledem k tomu, že se občas loví, počítám, že ve hře je, jen se k němu dostat nedá.