Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.
Moderators: DM, WB
-
igor
- Libovej frajírek
- Posts: 1047
- Joined: 15:14 27. Apr 2007
- Location: Plzeň
-
Contact:
Post
by igor »
Hassan wrote:...
Tady je to otázka 15min a jde se

Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
-
steel_martin
- Měšťan
- Posts: 168
- Joined: 17:43 18. May 2007
- Location: Plzeň / Železná Ruda
Post
by steel_martin »
já jako přechodný Plzeňák souhlasím

... nejlepší by to ale bylo Po - St, nebo případně sobota/neděle.
Venori'elginn N'Abarn
_______________
_______________
-
igor
- Libovej frajírek
- Posts: 1047
- Joined: 15:14 27. Apr 2007
- Location: Plzeň
-
Contact:
Post
by igor »
jinak tady by to mělo bejt - ten letní sraz
http://tinyurl.com/2v2wfx
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
-
Zyga
- Šlechtic
- Posts: 350
- Joined: 19:34 12. May 2007
- Location: Praha
-
Contact:
Post
by Zyga »
tak jestli se má vyjádřit každej... hezká louka. přijedu skoro určitě, jedno jestli to bude víkend nebo všední den.
-
Rejty
- Vedoucí týmu Thalie
- Posts: 12264
- Joined: 15:08 27. Apr 2007
- Location: Plzeň
-
Contact:
Post
by Rejty »
Je to patek az sobota.
Vedoucí týmu Thalie
-
pepa48
- Šlechtic
- Posts: 447
- Joined: 15:18 27. Apr 2007
- Location: Thalie
-
Contact:
Post
by pepa48 »
jeeedemeee na vyyylet salalalalaaa

:D
-
Rejty
- Vedoucí týmu Thalie
- Posts: 12264
- Joined: 15:08 27. Apr 2007
- Location: Plzeň
-
Contact:
Post
by Rejty »
Ale jestli se nebudes ucit a budes zlobit, tak zustavas doma Pepicku.

Vedoucí týmu Thalie
-
Sylmael
- Šlechtic
- Posts: 473
- Joined: 22:49 27. Apr 2007
- Location: The Oblivion
Post
by Sylmael »
Hmm, dnes som pozeral ze mam este usetrenu dovolenku. A vonku hnusne horuco tak sa mi nechce ani robit. Cize ak vsetko vyjde... mozno ma uvidite hehe.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
-
pepa48
- Šlechtic
- Posts: 447
- Joined: 15:18 27. Apr 2007
- Location: Thalie
-
Contact:
Post
by pepa48 »
muha no vyborne...cim vic lidi tim lepe
ad Rejty: s tim ucenim to rika ten pravej

:D
-
igor
- Libovej frajírek
- Posts: 1047
- Joined: 15:14 27. Apr 2007
- Location: Plzeň
-
Contact:
Post
by igor »
2Pepa & Rejty: vy si máte co vyčítat

achjo.. ještě přes 3 měsíce volna

Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
-
Zyga
- Šlechtic
- Posts: 350
- Joined: 19:34 12. May 2007
- Location: Praha
-
Contact:
Post
by Zyga »
igor wrote:......achjo.. ještě přes 3 měsíce volna

Achjo? Na todle sem se těšil 4 roky

-
jaara
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 412
- Joined: 15:08 27. Apr 2007
-
Contact:
Post
by jaara »
aaa nee, prazdniny!!!
jeste nemam vsechny zkousky...jestli do toho vlezou prazdniny, tak je zrusim!

-
Rejty
- Vedoucí týmu Thalie
- Posts: 12264
- Joined: 15:08 27. Apr 2007
- Location: Plzeň
-
Contact:
Post
by Rejty »
Oh, ze bysme videli i Sylma?
Prazdnin klepou na dvere. Huraaaaaaaaa

Vedoucí týmu Thalie
-
jaara
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 412
- Joined: 15:08 27. Apr 2007
-
Contact:
Post
by jaara »
joo to je to misto, kam jsme ted o vikendu z hospudky dolezli a pekne se tam natahli

... fakt nevim, jak na tu konstrukci tehda natah tu plachtu...
-
Morn
- Poutník
- Posts: 62
- Joined: 23:36 27. Apr 2007
- Location: Praha
-
Contact:
Post
by Morn »
Pěkný místo a hlavně veliký
Nevím 100% jestli přijedu (Mám nějaký potíže ) Ale budu se snažit přijéct s klukama od nás /to je ta velkáááá tečka na mapě PRAHA/
snad se tam sejde celá Legie

Odevšad vede do podsvětí stejně dlouhá cest.
ΕIΜΑΙ ΕΥΓΝΩΜΩΝ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΘΕΟYΣ ΓΙΑ OΛΕΣ ΤΙΣ ΝIΚΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤI ΟΙ ΘΕΟI ΚΑΤΑΡAΣΤΗΚΕ ΤΟΥΣ ΕΧΘΡΟYΣ ΑΠO ΔΕΙΛIΑ ΚΑΙ ΑΝΟΗΣIΑ