Ahoj, dle mne má tato rasa ECL1
Půlork hlubinný
- klíčové slovo: hlubinny ork
- omezení: Podtemno, přesvědčení (nedobré)
- celková úprava vlastností: +2 síla, +1 obratnost, -2 charisma, -2 inteligence
- vlastnosti proti klasickému nastavení rasy: +1 obratnost
- dovednosti: +2 zastrašování, +2 výsměch
- ostatní: používání zbraní (dvojitá sekera, dvojitý meč, dvojitý palcát), +4 záchrana proti strachu, vidění ve tmě, oslepení na světle, zuřivost (3x denně, +2 zásah a zranění, +2 vůle, -2 AC, trvání 10 kol)
Důvodem je počítání zkušeností ze stejných potvor s bráchou, kdy má méně xp než já s hobitem.
Děkuji za kontrolu.
OPRAVENO - ECL 1 u pulorka
Re: ECL 1 u pulorka
Jo, má ECL1. Opraveno na 0.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: ECL 1 u pulorka
Diky moc, už mě to poměrne štvalo, ale stále jsem doufal, že tam chyba není. Až teď když je vetšina lidi o par lvl výše a já mám stale méně nebo stejně expu, mě přišlo stále víc divné až prudérní.kucik wrote:Jo, má ECL1. Opraveno na 0.