Jízdní zvěř

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Jízdní zvěř

Post by Rejty »

Odvoláváš ho přes rozhovor?
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Jízdní zvěř

Post by karolina »

Rejty wrote:Odvoláváš ho přes rozhovor?
Ano.
Na vyžádání.
User avatar
Dark_Sidius
Šlechtic
Posts: 352
Joined: 17:47 11. Oct 2008

Re: Jízdní zvěř

Post by Dark_Sidius »

Meditace na koni zruší bonus k rychlosti.
Gerda Rudá

Náš rod je jako řetěz - jeden slabý článek zatratí všechny.

Titulní strana Knihy Řetězů
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: Jízdní zvěř

Post by Myrpa »

Meditace na koni jít nemá. Opravím, pokud jde meditovat.

To s tím odvoláním je, doufám, bug staré verze scriptů. Doufám, že po restartu se to spraví. Normálně totiž odvolání mounta přes dialog item zase nabije.
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Jízdní zvěř

Post by Krysak »

Jen prosím lidi, nepřehánějte to s tou zvěří. Já jsem potkal Duergara a Drowa na zvířatech a šel jsem ze hry. Poprvé jsem musel snížit detaily na minimum, doposud se mi to nikdy nestalo, ted teda už nelítám, ale grafika je dole, požitek ze hry taky menší:). Když se ke mne blizi zveř, tak se mi sekne hra a čekám další exit, ten sice nepřichází, ale už se tesím na ta cvc:D

K tomu směřuje i muj dotaz - ja nebudu mít zvíře, ch i plynulou hru. Seknu soupeři taky hru kdyz se ke mne blíží, nebo jezdec na zvířeti to má plynulé a seká se to jen mně. Pokud to tak bude, musím si pořídit zvíře abych vyrovnal čas zaseknutím soupeře. Díky za odpoved.
User avatar
Dark_Sidius
Šlechtic
Posts: 352
Joined: 17:47 11. Oct 2008

Re: Jízdní zvěř

Post by Dark_Sidius »

Myrpa wrote:Meditace na koni jít nemá. Opravím, pokud jde meditovat.

To s tím odvoláním je, doufám, bug staré verze scriptů. Doufám, že po restartu se to spraví. Normálně totiž odvolání mounta přes dialog item zase nabije.
Meditovat v sedle jde.

Odvolání a přivolání mi funguje.
Gerda Rudá

Náš rod je jako řetěz - jeden slabý článek zatratí všechny.

Titulní strana Knihy Řetězů
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: Jízdní zvěř

Post by Myrpa »

Mě meditovat v sedle na lokále nejde. Uvidíme znova zas po updatu.

Sekne se to, když se do zorného pole cpe někdo v sedle. Pěšák nikomu nic nesekne.
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Jízdní zvěř

Post by Krysak »

Myrpa wrote:Mě meditovat v sedle na lokále nejde. Uvidíme znova zas po updatu.

Sekne se to, když se do zorného pole cpe někdo v sedle. Pěšák nikomu nic nesekne.

Znamená to tedy, že po seknutí získává soupeř na koni strategickou výhodu přiblížení se k pěšákovi?

Dám příklad, mám zaklínače, koně nepotřebuji, je mi spíše na škodu, pohybuju se jako vítr furt. Moje slabina je AC a potřeba být od soupeře dál. Seknutí je relatině dlouhé. Pokud by bylo jednostranné, pak mne nejspíš dojede a řízne.... Mám pravdu?

To je celkem slušný důvod si koupit zasekávadlo. Jinak jsou ta zvířátka boží:). Do cvc je to ale silný zásah, chce to citlive nastavit lokace, kde se mohou zviřata a kde ne.
User avatar
Dark_Sidius
Šlechtic
Posts: 352
Joined: 17:47 11. Oct 2008

Re: Jízdní zvěř

Post by Dark_Sidius »

Na koni lze i spát.
Gerda Rudá

Náš rod je jako řetěz - jeden slabý článek zatratí všechny.

Titulní strana Knihy Řetězů
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: Jízdní zvěř

Post by pavad »

Krysak wrote: Znamená to tedy, že po seknutí získává soupeř na koni strategickou výhodu přiblížení se k pěšákovi?

Dám příklad, mám zaklínače, koně nepotřebuji, je mi spíše na škodu, pohybuju se jako vítr furt. Moje slabina je AC a potřeba být od soupeře dál. Seknutí je relatině dlouhé. Pokud by bylo jednostranné, pak mne nejspíš dojede a řízne.... Mám pravdu?

To je celkem slušný důvod si koupit zasekávadlo. Jinak jsou ta zvířátka boží:). Do cvc je to ale silný zásah, chce to citlive nastavit lokace, kde se mohou zviřata a kde ne.
Mounty od dnesniho dne nenavidim. Jen se nekdo objevi na mountu - mega lag.
Edit: Maga = 6sec a vice.
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Jízdní zvěř

Post by karolina »

Ale napodruhé už to nelaglo.
Na vyžádání.
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: Jízdní zvěř

Post by Myrpa »

Nebojte se je kritizovat. Já je taky nemám rád. Nechci s nimi zažít CvC. Na turnaje a parádění jsou super, ale protože to, co píše Krysak, je pravda, je to zabiják do CvC.

Restit mi taky na lokále nejde. Uvidíme po updatu.
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Jízdní zvěř

Post by Krysak »

Kdo by řekl, že herní enviroment může tak významně ovlivnit jeden z aspektů hry - CVC.... Nastavení je super, zvířata jsou epésní, že slintám a u mne tak 3 s lag znamená, že z čarodejnice, která se cítila opravdu velmi, vlemi silná se stává snadná lovná zvěř. S tím, že nebudu mít strategickou výhodu rychlosti jsem počítal. Nějak jsem Krysácky kalkuloval, že budu utíkat někam, kde je zakázano jezdit na zvířatech a soupeře uvařím na pravidlech, když ne kouzly, protože se zvýšeným pohybem jsem přišel o strategickou výhodu..... a KD mne zatím řeší..., ale s tím lagem jsem fakt nepočítal..... na to se nemám ani jak vymluvit, až se mi bude načítat podsvětí:).

Je opravdu otázkou, zda nezvloti úplne jinou cestu a zvířata nenechat jen pro radsot v aréne a na pohled.

Osobně bych byl pro dostavníky mezi vzdálenými lokacemi a lodě. Zbytek at každej pajdá pěšky.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Jízdní zvěř

Post by Bahnak »

Mě se zviřátko líbí, nic mi nelaguje, za mě 10z10.
Dokonce mi to nelagne ani když vjedu na mountovi k dalším třem lidem na mountovi, takže ani nevím o čem je řeč.
Pro pohyb podtemnem si už nedokáži bez zviřátka představit život, Krysáku, je fajn že nám radíš aby se chodilo pěšky, ale ne každej na sebe můžeme co minutu castit spěšnej ústup, haste a mass haste. A třebas projít lokace typu "podzemní divočina" krokem, během a během s hastem (nebo zviřátka) je najednou rozdíl 25/12/6 minut. Nevím jak ty, ale ty lokace znám nazpaměť a již nemám potřebu se každý den kochat krásami oblých kamenů či hlubokých propastí.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Jízdní zvěř

Post by Krysak »

Prosím o popis nastavení NWN, ja to mám se zvířaty jako slide show. FPS mi jde na 1/3.
Locked