Bestie hned po přechodu lokací.
Re: Bestie hned po přechodu lokací.
Většinou je to problém malý lokace a long/very long perception range
v podtemnu sem musel taky pár lokací kvůli tomudle zvětšit
v podtemnu sem musel taky pár lokací kvůli tomudle zvětšit
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Bestie hned po přechodu lokací.
Tam to neni problem male lokace.Potvory jsou normalne az za tou stenou, takze tohle piste tem co lezou nekam, kde na to nemaj.
Zrovna u tech tygru je za prechodem i cas se doboostit a dolecit, jaka je tam mezera od potvor...
Zrovna u tech tygru je za prechodem i cas se doboostit a dolecit, jaka je tam mezera od potvor...
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Bestie hned po přechodu lokací.
u tygru mam podobny zkusenosti, hned po nahrani lokace uz jsou primo u me a utoci, sam tam nelezu a nebo kdyz tak v hidu, ale pro jiny postavy to muze predstavovat vazny problem...
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
- danielfojt
- Měšťan
- Posts: 159
- Joined: 11:08 15. Feb 2008
- Location: vsetín
- Contact:
Re: Bestie hned po přechodu lokací.
Sorrow wrote:Tam to neni problem male lokace.Potvory jsou normalne az za tou stenou, takze tohle piste tem co lezou nekam, kde na to nemaj.
Zrovna u tech tygru je za prechodem i cas se doboostit a dolecit, jaka je tam mezera od potvor...
hele vim co jsem videl a je to pkazde kdzy tam vejdu i po restartu tak me nekydej hnuj na hlavu,hraci nejsou blbci,nejde o to jestli na to nemaji ale kdyz tam vejdes tak dostanes sodu,jak rika erkwinn
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
Re: Bestie hned po přechodu lokací.
Tak milá DMka a WBčka--laskavě se přesvěčte:
lokace: Studené vršky-sever-jeskyně
bestie:sněžný tygr
Několi tygrů(5) je ihned u přechodu do lokace-ted jsem to otestoval.
lokace: Studené vršky-sever-jeskyně
bestie:sněžný tygr
Několi tygrů(5) je ihned u přechodu do lokace-ted jsem to otestoval.
Yorton "Válečné prasátko"-Trpasličí bojovník trpící silnou alergií na jablka.
Re: Bestie hned po přechodu lokací.
Imho taky zalezi na tom, jak dlouho se to nekomu nacita ta lokace a zda ma nebo nema summona ci pritelicka.
Je fakt, ze jak skalni medvedi (ti urcite), tak zrejme i tygri na ten prechod vidi. Nejsou sice primo na nem, ale vidi na nej, takze hned jak tam clovek vleze, tak na nej nabehnou. U skalnich medvedu je to ten spawn 2-3 medvedu, ktere by slo myslim dat proste dal do te velke jeskyne ve ktere jsou a u sneznych tygru si nejsem jist (zatim nemam level, abych chodil mimo partu), byva to tak 3-5 z jedne ci obou stran.
Myslel jsem, ze je to svym zpusobem tvurci zamer.
Je fakt, ze jak skalni medvedi (ti urcite), tak zrejme i tygri na ten prechod vidi. Nejsou sice primo na nem, ale vidi na nej, takze hned jak tam clovek vleze, tak na nej nabehnou. U skalnich medvedu je to ten spawn 2-3 medvedu, ktere by slo myslim dat proste dal do te velke jeskyne ve ktere jsou a u sneznych tygru si nejsem jist (zatim nemam level, abych chodil mimo partu), byva to tak 3-5 z jedne ci obou stran.
Myslel jsem, ze je to svym zpusobem tvurci zamer.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: Bestie hned po přechodu lokací.
Co takhle se zamyslet jesli to není jen chyba než tady začnete okolo sebe prskat.. hráči nejsou hovada ale DM a WB asi taky ne, v tolika dungech se může stát že se na něco zapomene a než začít vykřikovat že se vám to zdá jako hovadina zkuste se slušně zepat zda to není bug.. DM vám asi shválně lže aby jste tam znova vlezli, on to sledoval a pak z toho měl radost 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
- danielfojt
- Měšťan
- Posts: 159
- Joined: 11:08 15. Feb 2008
- Location: vsetín
- Contact:
Re: Bestie hned po přechodu lokací.
klidekKrata wrote:Co takhle se zamyslet jesli to není jen chyba než tady začnete okolo sebe prskat.. hráči nejsou hovada ale DM a WB asi taky ne, v tolika dungech se může stát že se na něco zapomene a než začít vykřikovat že se vám to zdá jako hovadina zkuste se slušně zepat zda to není bug.. DM vám asi shválně lže aby jste tam znova vlezli, on to sledoval a pak z toho měl radost
Dormalhir -- Hrdina na volné noze
Re: Bestie hned po přechodu lokací.
já v klidu sem 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Bestie hned po přechodu lokací.
Tygry bych neřešil.Je pravda,že většinou člověka napadnou u vchodu.Já to beru rp.Je to jejich doupě a mají výborný čich. 
Simon Elken voják Karatské armády s hodností"Jezdec"
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"
Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"
Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
Re: Bestie hned po přechodu lokací.
Ach jo, trosku rozhozene nerviky ne...danielfojt wrote:Sorrow wrote:Tam to neni problem male lokace.Potvory jsou normalne az za tou stenou, takze tohle piste tem co lezou nekam, kde na to nemaj.
Zrovna u tech tygru je za prechodem i cas se doboostit a dolecit, jaka je tam mezera od potvor...
hele vim co jsem videl a je to pkazde kdzy tam vejdu i po restartu tak me nekydej hnuj na hlavu,hraci nejsou blbci,nejde o to jestli na to nemaji ale kdyz tam vejdes tak dostanes sodu,jak rika erkwinn
Ja sem tam zase byl xxx a ani jednou jsem je nevidel u prechodu.Ale ty asi vis nejlip kde sou spawnpointy, ze?
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Bestie hned po přechodu lokací.
No ja som sa nato dival v module a zdalo sa mi to dost daleko, ale nie je problem tu lokaciu trosku zvacsit a vchod posunut o jeden stvorec dal. Ked budem delat v toole tak to skusim pripadne upravit a poslat Rejtymu, ak s tym bude suhlasit.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Bestie hned po přechodu lokací.
************Pivo wrote:Tygry bych neřešil.Je pravda,že většinou člověka napadnou u vchodu.Já to beru rp.Je to jejich doupě a mají výborný čich.
Mít 17 level, tak je taky neřeším. Ale v tuhle chvíli je pro mě lokace "uzavřená".
A řekl bych, že už dost lidí potvrdilo, že i sněžní tygři jsou u vchodu.Tudíž bych poděkoval Daanrimu pokud je odsune dál.
A ti skalní medvědi se daj přežít, protože jsou slabší a je jich mín.
Yorton "Válečné prasátko"-Trpasličí bojovník trpící silnou alergií na jablka.
Re: Bestie hned po přechodu lokací.
Krata wrote:Co takhle se zamyslet jesli to není jen chyba než tady začnete okolo sebe prskat.. hráči nejsou hovada ale DM a WB asi taky ne, v tolika dungech se může stát že se na něco zapomene a než začít vykřikovat že se vám to zdá jako hovadina zkuste se slušně zepat zda to není bug.. DM vám asi shválně lže aby jste tam znova vlezli, on to sledoval a pak z toho měl radost
Jo, nečerti se.
Yorton "Válečné prasátko"-Trpasličí bojovník trpící silnou alergií na jablka.
Re: Bestie hned po přechodu lokací.
Erkwinn wrote:************Pivo wrote:Tygry bych neřešil.Je pravda,že většinou člověka napadnou u vchodu.Já to beru rp.Je to jejich doupě a mají výborný čich.
Mít 17 level, tak je taky neřeším. Ale v tuhle chvíli je pro mě lokace "uzavřená".
A řekl bych, že už dost lidí potvrdilo, že i sněžní tygři jsou u vchodu.Tudíž bych poděkoval Daanrimu pokud je odsune dál.
A ti skalní medvědi se daj přežít, protože jsou slabší a je jich mín.
Ano jsem lvl 17!!Na tygry chodim uz dlouho a to jsem lvl 17 neměl!Pokud máš lvl 5 a chodíš na tygry to už je tvůj problém!!!
Simon Elken voják Karatské armády s hodností"Jezdec"
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"
Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"
Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."