Kolik denně vyděláte s postavou?
Kolik denně vyděláte s postavou?
Rad bych se optal, kolik tak denne jste schopni vydelat s postavou nebo vydelavate, kdyz napriklad setrite na nejaky predmet. Otazka je mirena na cca 12 level+. Pokud nekdo budete chtit upresnit vydelek i komentarem, tak smele do toho.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Kolik denně vyděláte s postavou?
Záleží na štěstí a na buildu.
Zatím se mi podařilo odnést si za den hraní 130k, ale to jsem vysoloval vše co se mi dostalo pod ruku a pak s družinou pojel zbytek těžšího podtemna.
Ale to byl extrém kdy jsem cíleně vydělával, stálo to asi 15-18 hodin tupého vybíjení, častější je snaha i něco naexpit a to pak jde výdělek klidně i pod 20k za den.
Jinak na levlu cca 12-15 se mi dařilo tuším přinášet kolem 20-30k
Zatím se mi podařilo odnést si za den hraní 130k, ale to jsem vysoloval vše co se mi dostalo pod ruku a pak s družinou pojel zbytek těžšího podtemna.
Ale to byl extrém kdy jsem cíleně vydělával, stálo to asi 15-18 hodin tupého vybíjení, častější je snaha i něco naexpit a to pak jde výdělek klidně i pod 20k za den.
Jinak na levlu cca 12-15 se mi dařilo tuším přinášet kolem 20-30k
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Kolik denně vyděláte s postavou?
12 lvl je reálne v dobré partě 30 000, když vstaneš brzy ráno a nolfeři si přispali.
Re: Kolik denně vyděláte s postavou?
To přijde na to, jak hodně chci/potřebuju peníze - pokud hodně, tak najedu na "Diemo model
" = hlídám si konkrétní(ho) bosse, které(ho) dokážu vysólovat a farmím si je(ho). Momentálně to dělá 20-40k za den.
Pokud se v partě sejdeme v množství a konstelaci vhodné na nějaký dung, kde bychom rádi i nějaký ten lepší drop (přičemž pro nás jsou důležité i expy z potvor, takže obíhání low-lvl dungů neděláme), tak je to dalších 10-20k, za podmínky, že nikdo neexne. Pokud se slezeme "včas", stihnou se i dva dungy a je to tedy za "večer" 20-40k.
Takže s tím co jsem si udělal sám
, dá "vydělávací den" mojí postavě 30-100k.
Bavím se u mě o lvl 15+ (a DEX buildu
) Na 12tém lvlu jsem se držel máminy sukně a bál se jezevců
.
Pokud se v partě sejdeme v množství a konstelaci vhodné na nějaký dung, kde bychom rádi i nějaký ten lepší drop (přičemž pro nás jsou důležité i expy z potvor, takže obíhání low-lvl dungů neděláme), tak je to dalších 10-20k, za podmínky, že nikdo neexne. Pokud se slezeme "včas", stihnou se i dva dungy a je to tedy za "večer" 20-40k.
Takže s tím co jsem si udělal sám
Bavím se u mě o lvl 15+ (a DEX buildu
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Kolik denně vyděláte s postavou?
Na 12-tém lvl 10k a jsem rád
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Kolik denně vyděláte s postavou?
Chceš tady vůbec názory od nás Derkene 
Záleží na počtu ve skupině, na tom jestli jen jdeš bosáka a loot nebo to bereš kompletně se vším všudy co najdeš a stáhneš. V tom druhém případě se výdělky můžou dost výrazně lišit.
30-50k je normální asi
edit:
Dark to má asi tak, že je schopen si denně vydělat 100+ k (nepočítá lovce odměn). A včera zkoušel novou metodu a to mu hodilo 20k za hodinu (i s přesunem z/do města) a je v tom jen jeden miniboss za necele 4k.
Záleží na počtu ve skupině, na tom jestli jen jdeš bosáka a loot nebo to bereš kompletně se vším všudy co najdeš a stáhneš. V tom druhém případě se výdělky můžou dost výrazně lišit.
30-50k je normální asi
edit:
Dark to má asi tak, že je schopen si denně vydělat 100+ k (nepočítá lovce odměn). A včera zkoušel novou metodu a to mu hodilo 20k za hodinu (i s přesunem z/do města) a je v tom jen jeden miniboss za necele 4k.
Last edited by Radim on 11:02 13. Mar 2014, edited 1 time in total.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Kolik denně vyděláte s postavou?
Když jsem si přivstal, měl všude bosse a štěstí na vypsané trofeje tak to dělalo v maximu okolo 190k, ale v průměru to tolik zdaleka není, neb takové velké lovy dělám stěží jednou za týden, a ve zbytku se pohybuju tak okolo 30-80, podle nálady na lov.
Re: Kolik denně vyděláte s postavou?
Mág s 9. kruhem kouzel
Jdu-li s partou na taková místa, která jsou XP vydělávající, tak je to zhruba v té oblasti 20-30K. Vzácně to výjde až ke 40K, když se zrovna loví něco z našeho okruhu. Z dungů vybíráme komplet truhly, prodáváme pasti, atd. Parta je stabilně na 4 - 7mi členech, dle toho se to ještě modifikuje. Nevychází to na výpravu každý den, někdy stihneme jen menší kolečko za zhruba polovičku výdělku. Moje postava nemá až takové výdaje, ale zbytek party víceméně náklady má.
Pokud zajdu sólo a potkám dostatek nevybitých dungů, tak se to může zvednout o dalších 20 - 60K, nicméně bez XP a málokdy je to nevybité.
Osobně mi příjde, že bossovské looty jsou oproti ST prakticky zanedbatelné, dřív to bylo X za trofej a z lootu od bosse to byla skoro půlka ceny trofeje - spawnoval se jen s bossem, takže to bylo velice příjemné.
Jdu-li s partou na taková místa, která jsou XP vydělávající, tak je to zhruba v té oblasti 20-30K. Vzácně to výjde až ke 40K, když se zrovna loví něco z našeho okruhu. Z dungů vybíráme komplet truhly, prodáváme pasti, atd. Parta je stabilně na 4 - 7mi členech, dle toho se to ještě modifikuje. Nevychází to na výpravu každý den, někdy stihneme jen menší kolečko za zhruba polovičku výdělku. Moje postava nemá až takové výdaje, ale zbytek party víceméně náklady má.
Pokud zajdu sólo a potkám dostatek nevybitých dungů, tak se to může zvednout o dalších 20 - 60K, nicméně bez XP a málokdy je to nevybité.
Osobně mi příjde, že bossovské looty jsou oproti ST prakticky zanedbatelné, dřív to bylo X za trofej a z lootu od bosse to byla skoro půlka ceny trofeje - spawnoval se jen s bossem, takže to bylo velice příjemné.
.
Re: Kolik denně vyděláte s postavou?
4.2 jsem dosáhl 12.levelu. Od té doby za 36 dní hrubý příjem přesně 90k. Hraju tak obden, takže 5k/den.
Píšu hrubý příjem. Nepíšu výdaje. Kdybych psal i výdaje, tak jsem někde na nule.
Píšu hrubý příjem. Nepíšu výdaje. Kdybych psal i výdaje, tak jsem někde na nule.
Last edited by klobouk on 11:50 13. Mar 2014, edited 3 times in total.
- Mourisson1
- Mistr
- Posts: 945
- Joined: 15:58 20. Aug 2012
- Location: Somewhere I belong
- Contact:
Re: Kolik denně vyděláte s postavou?
Lvl +- 15, od té doby co mají bossové imunitu na sražení solo vydělám takovou částku že se stydím jí sem napsat (aneb téměř nic). Co se týče party, sedí to co napsal nalk.
Luth'arth Tel'vien
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Re: Kolik denně vyděláte s postavou?
Hm to bude tak 2-3k za den průměrně.
Re: Kolik denně vyděláte s postavou?
Postava 1 i až 40k, postava 2 cca 5k, postava č 3 (poslední dobou nejvíce hraná) cca 10zl.
Na vyžádání.
Re: Kolik denně vyděláte s postavou?
Stale stejna postava, hrana uz pres 4 mesice:
Lvl 12 postava - single: kdyz se opravdu hodne snazila koleckovala stoky: cca 7k za 3-4 hodiny hrani, kdyz byl boss a dala ho tak i 10k (minimalni zisk xp)
lvl 16 postava - single: kdyz ma stesti a boss neni vybrany: tak cca 13k, kdyz stesti nema - tak cca 6k za vecer (minimalni/zadny zisk xp)
lvl 16 postava - druzina: To hodne zalezi. Nekdy 15k za vecer (4+ hodin), jiny 7k, maximum bylo tusim cca 35k.
teprve od cca 14. urovne jsem zacal ziskavat vic GP z creepu jak z RP/IC.
Opet pocitam hrube prijmy, tj. neodcitam vydaje.
Lvl 12 postava - single: kdyz se opravdu hodne snazila koleckovala stoky: cca 7k za 3-4 hodiny hrani, kdyz byl boss a dala ho tak i 10k (minimalni zisk xp)
lvl 16 postava - single: kdyz ma stesti a boss neni vybrany: tak cca 13k, kdyz stesti nema - tak cca 6k za vecer (minimalni/zadny zisk xp)
lvl 16 postava - druzina: To hodne zalezi. Nekdy 15k za vecer (4+ hodin), jiny 7k, maximum bylo tusim cca 35k.
teprve od cca 14. urovne jsem zacal ziskavat vic GP z creepu jak z RP/IC.
Opet pocitam hrube prijmy, tj. neodcitam vydaje.
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Re: Kolik denně vyděláte s postavou?
Co jsem prozatím vypozoroval, nejlépe jsou na tom odpasťovači, když je polapí správná past (
), ehm tedy když oni lapí ty správné pasti.
Důležité je si hlídat lovecké sezóny a mít na ně štěstí. Avšak když si člověk opatří určitou výbavu a už ví, kde a jak to chodí, obejde se i bez zrovna lovené trofeje a dokáže sám zabít pár low bossů bez větších potíží.
Samozřejmě to ovlivňuje dalších x faktorů, jakožto potenciální cíle (náročnost/odměna/vzdálenost/atd.), stejně tak class(y) jedince, klidně už i +1 výbava, atd.
Ti jenž jsou alespoň obstojně znalejší mechaniky si i na NT dokáží poradit (do určitého bodu) bez větších potíží, přesto NT je více nepřátelská k těm, kteří mají takřka mizivé či žádné povědomí o mechanice NWN. Tohle platí, i když jsou v partě a pár špatně navolených levelů udělá své, ale to nemá smysl zde rozpitvávat, jelikož to není předmětem řešení.
Ještě bych dodal, na určitých místech bez luku (nejen ze začátku) ani ránu.
Důležité je si hlídat lovecké sezóny a mít na ně štěstí. Avšak když si člověk opatří určitou výbavu a už ví, kde a jak to chodí, obejde se i bez zrovna lovené trofeje a dokáže sám zabít pár low bossů bez větších potíží.
Samozřejmě to ovlivňuje dalších x faktorů, jakožto potenciální cíle (náročnost/odměna/vzdálenost/atd.), stejně tak class(y) jedince, klidně už i +1 výbava, atd.
Ti jenž jsou alespoň obstojně znalejší mechaniky si i na NT dokáží poradit (do určitého bodu) bez větších potíží, přesto NT je více nepřátelská k těm, kteří mají takřka mizivé či žádné povědomí o mechanice NWN. Tohle platí, i když jsou v partě a pár špatně navolených levelů udělá své, ale to nemá smysl zde rozpitvávat, jelikož to není předmětem řešení.
Ještě bych dodal, na určitých místech bez luku (nejen ze začátku) ani ránu.
I´m pixel-based fantasy, a man who is stoic. I hack and slash, who the heck´s more heroic?
Xzar: "I know of dragons with feet like rabbits, 'tis true, I swear." (In memoriam - died 1369 DR)
Yoshimo: "Hiiiii yah! Heh, tourists love that stuff."
Divinity: Original Sin - The talent Pet Pal allows you to speak to animals. Bark, bark. Moo.
Xzar: "I know of dragons with feet like rabbits, 'tis true, I swear." (In memoriam - died 1369 DR)
Yoshimo: "Hiiiii yah! Heh, tourists love that stuff."
Divinity: Original Sin - The talent Pet Pal allows you to speak to animals. Bark, bark. Moo.
Re: Kolik denně vyděláte s postavou?
Ta otázka je stejně velmi relevantní.
Vzhledem k rozšíření počtu povolání a jejich cíleného buildění je prostě logické, že solo vydělávání není pro každého.
Takže všestranně zaměřené bojové povolání vysoluje více, než build zaměřený na družinový boj.
Asi to tady dá nějaká čísla, která půjdou nějak na-průměrovat, ale skutečnost je asi taková, že co build, to jiný přístup k lůtu.
Na druhou stranu suporti typu prskavka zase nepotřebují tolik equipu oproti bojovníkovi, který potřebuje full equip.
Další otázkou jsou DCčka proti kterým solař stojí, pakliže není sám schopen si zacastit imku, obvykle jde do boje jen když přehazuje i jedničkou. Tedy tady zase v solu vedou buildy zaměřené na sejvy či se k sejvům snaží dohrabat přes equip...
Je to prostě složitá problematika.
Vzhledem k rozšíření počtu povolání a jejich cíleného buildění je prostě logické, že solo vydělávání není pro každého.
Takže všestranně zaměřené bojové povolání vysoluje více, než build zaměřený na družinový boj.
Asi to tady dá nějaká čísla, která půjdou nějak na-průměrovat, ale skutečnost je asi taková, že co build, to jiný přístup k lůtu.
Na druhou stranu suporti typu prskavka zase nepotřebují tolik equipu oproti bojovníkovi, který potřebuje full equip.
Další otázkou jsou DCčka proti kterým solař stojí, pakliže není sám schopen si zacastit imku, obvykle jde do boje jen když přehazuje i jedničkou. Tedy tady zase v solu vedou buildy zaměřené na sejvy či se k sejvům snaží dohrabat přes equip...
Je to prostě složitá problematika.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1