Dungeony - loot vs náročnost

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Dungeony - loot vs náročnost

Post by Nalkanar »

Zde piště připomínky k obtížnosti dungeonů ve srovnání s lootem v nich získatelným


Pokud by někdo z týmu chtěl topic přidat anketní otázku, tak mi může dát vědět, anebo topic znovuvytvořit...
.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Dungeony - loot vs náročnost

Post by Nalkanar »

Okolí Doubkova
- zlobři, orkové, maják
- XP fajn, nicméně finančně se dá vydělat prakticky jen na bossovi, chybí nějaký boss loot rozumnější jako na ST, nebo v jiných dungách (mozkomoři, Urgold, ohnivec...) - tzn. více truhliček s větším množstvím zlatek, popř. drahé kameny, svitky apod.
.
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: Dungeony - loot vs náročnost

Post by pavad »

Nalkanar wrote:Okolí Doubkova
- zlobři, orkové, maják
- XP fajn, nicméně finančně se dá vydělat prakticky jen na bossovi, chybí nějaký boss loot rozumnější jako na ST, nebo v jiných dungách (mozkomoři, Urgold, ohnivec...) - tzn. více truhliček s větším množstvím zlatek, popř. drahé kameny, svitky apod.
Truhly u zlobru jsou - jen je (temer) kazda z nich zapastovana jak trezor CNB I pres ukryvany "poklad" do 100 zlataku. Potom (a prave kvuli tomu mizernemu obsahu) s ohledem na obtiznost dungu a dobu nutnou k projiti dungu se s jinymi jak boss truhlami roguna ani nezabyva. Nezvysoval bych tedy mnozstvi truhel ale jejich obsah!

majak u doubkova: PRvni patro se znetvorenci nema vubec zadny nastaveny loot ze znetvorenych (nevypadlo nikdy nic, a to znetvorencu padly desitky)
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Dungeony - loot vs náročnost

Post by KaTo »

pavad wrote:...
Já tě maličko opravím/doplním:
1) u zlobrů jsou dva druhy truhel/beden - ty zapastěné a zamčené, ve kterých je 1-100g (mnohdy větší cenu má past na truhle :lol: než její obsah) a pak normální, kde bývá kolem +/- 1000 (pro to se už vyplatí schýbnout :twisted: :lol: ).

2) v majáku v klasických bednách v ŽÁDNÉM(!) z pater není loot, pro který by se vyplatilo ohýbat (jako když se nespěchá, tak to s postavou poctivě otevírám/sbírám, především kvůli pastem, ale jinak za ten ztracený čas při odpasťování + odemykání + odbíhání k truhle to nestojí.

P.S.
Psal jsem to už někde jinde - ale opakování je matka moudrosti, tak ještě jednou - v lootu a zvláště v zapastěném lootu mi chybí předměty, od "RP" až po výstroj a výzbroj.
Prosba/rada pro WB - loot truhly z bosse, které obsahují předměty dát do nerozbitných kontejnerů s opakovací pastí, jako je to např. u Banditů nad Karathou.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Dungeony - loot vs náročnost

Post by Radim »

Mno co se týče pavadova příspěvku a pastí. Kdyby roguna svůj čas věnovala získání právě těch pastí do kterých se tak opíráš možná by jsi měl po prodání trofeje a zmiňovaných pastí na společném kontě o 10k víc například. Rada pro Kata, o problému lootu víme už nějakou dobu, není třeba to vypisovat v každém příspěvku.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
Zeerit
Urozený
Posts: 1582
Joined: 21:02 12. Dec 2013

Re: Dungeony - loot vs náročnost

Post by Zeerit »

Maják s nermtvýma západně od Karathy...

Už delší dobu mě vrtá hlavou, jak to autor s tímhle dungem asi myslel. Je to low lvl dungeon, kde i začátečník může nasbírat pár xp.. až do chvíle, kdy se z jedný místnosti vyhrne asi 5 duchů který v low lvl dungu (imo) nemají co dělat. Drain lvl a v takovým počtu najednou podle mě do low lvl zony rozhodně nepatří. Kdyby tomu pak odpovídal i zbytek dungu a boss/odměna nakonci tak neřeknu, ale ne. Po tom co se člověk tak či onak prokouše přes skupinku smrti následuje zas low lvl lážo plážo jako nazačátku, až k jednoduchému bossíku pro lowíky s trofejí v hodnotě kolem 1k-2k nebo tak.

Navrhuju vyměnit tamní op duchy za něco odpovídajícího zbytku osazenstva. Třeba ghůli, ghasty nebo podobnou havěť.
Locked