Jedno hromadné "rozporuplné" poděkování

, včerejšek si to zasloužil:
- jednomu mágovi, že se vyvlíkl z vedení, ale nakonec to zachránil ve stylu Gandalfa! Byl skvělý!
- jednomu knězi, že nedobrovolné vůdkyni výpravy mající na paměti zdar výpravy zvedl adrenalín, ale zároveň NECHTĚL spáchat sebevraždu (btw - napadlo mě, že by dotyčná postava mohla mít vytetováno na čele varování a´la krabvičky cigaret: "Pozor! Styk s paladiny, poškozuje Vaše mentální zdraví i mentální zdraví Vašeho okolí"

). Byl skvělý!
- všem ostatním ze včerejška. Byli jste skvělí!
- Bahňákovi a zbylým "rage-troll-hunterům", kteří si myslí, že když visím na foru a zároveň ve hře, že to forum (podle nich) čtu. Jste skvělí!

Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. -
neznámý vojín