Tam moc není jiné cesty, než poprosit nějaké hodné WB, aby tam přidalo ceduli nebo ten popisek, je to docela smrtící, neboť i když jsme hned zkusili odejít přes přechod, stráže šly za náma. A narozdíl od nás ony loudují lokaci 1 vteřinu a my zhruba 30...
PS: jinak solidní řezníci