Lokace: Mrtvý les 1, Mrtvý les 2, Mrtvý les 3
Někteří kostlivci po smrti zmizí - nejdou stáhnout.
90% těch co stáhnout jdou vypíšou do logu hlášku:
Chybka! Nemuzu vytvorit kuzi ´ry_st_kostl_kost
Ve výsledku jsem stáhl jednoho kostlivce...
OPRAVENO: Mrtvý les - kostlivci
OPRAVENO: Mrtvý les - kostlivci
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Mrtvý les - kostlivci
Spawn v Mrtvém lese budu předělávat, kostlivci tam v budoucnu nebudou.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Mrtvý les - kostlivci
Kostlivci tedy koukám přesunuti do pohřebiště sever a jih, ale stále nejdou stahovat.
Tělo zůstává po smrti modré, stáhnout jakoby jde, ale po stáhnutí log vypíše opět onu veselou hlášku:
chybka: nemuzu vytvorit kuzi ´ry_st_kostl_kost´
Kotlivý ogr přitom stáhnout jde a padá z něj trofej "kloub starého kostlivce".
Tělo zůstává po smrti modré, stáhnout jakoby jde, ale po stáhnutí log vypíše opět onu veselou hlášku:
chybka: nemuzu vytvorit kuzi ´ry_st_kostl_kost´
Kotlivý ogr přitom stáhnout jde a padá z něj trofej "kloub starého kostlivce".
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1