CO VAM NA THALII CHYBI?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Jdou koupit malé pláště s odolností na oheň/chlad/elektřinu 5/-.
Kyselinu jsem nenašel - a zrovna jako jedinou bych ji asi i užil.
Tak nějak jsem doufal, že následně v Kelu někdy budou i pláště s odolností 10/-, ale začínám tušit že asi nic co?
Kyselinu jsem nenašel - a zrovna jako jedinou bych ji asi i užil.
Tak nějak jsem doufal, že následně v Kelu někdy budou i pláště s odolností 10/-, ale začínám tušit že asi nic co?
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Věci s redukcemi 5/- (kromě prstenů) jsem viděl na róbách. Věci 10/- jsem našel ve standartní výbavě jen na Amuletech, popř. u dobrodruha na náhodných předmětech.Bahnak wrote:Jdou koupit malé pláště s odolností na oheň/chlad/elektřinu 5/-.
Kyselinu jsem nenašel - a zrovna jako jedinou bych ji asi i užil.
Tak nějak jsem doufal, že následně v Kelu někdy budou i pláště s odolností 10/-, ale začínám tušit že asi nic co?
(ale to platí pro povrch, jak to máte dole netuším)
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Nabídka obchodů na povrchu je totožná s nabídkou obchodů dole.
Vedoucí týmu Thalie
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Mě nejde o redukce na robach, ptal jsem se jen na pláště, prostě mi tam v té nabídce malej plášť proti kyselině chybí, ostatní elementy tam jsou no.
Desítkový koukám že jsou občas u dobrodruha, ale obvykle se zvýšenou zranitelností elementu opačného. To se mi vcelku líbí, penízky se vylejou a itemy se v báglu budou točit.
Desítkový koukám že jsou občas u dobrodruha, ale obvykle se zvýšenou zranitelností elementu opačného. To se mi vcelku líbí, penízky se vylejou a itemy se v báglu budou točit.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Mozna to tu uz padlo , ale nikde jsem nenasel prodej zakopavacich lopaticek.
Blbe koukam nebo nejsou?
Blbe koukam nebo nejsou?
Ra'wirr - specialista na přežítí, podobný spíše kryse, se kterými dlouhá léta žil, než ušlechtilému drowovi
Ragnrak - Duergaří bouřlivák, pramálo věrný tradici svých předků... Momentálně maňáskový a břichomluvecký samouk.
Ragnrak - Duergaří bouřlivák, pramálo věrný tradici svých předků... Momentálně maňáskový a břichomluvecký samouk.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
A proč neNalkanar wrote:Proč?![]()
A upřímně, černokněžník není zase takový terno.
Napsal jsem to ale proto, že mě zajímá názor týmu a hráčů (hlavně těch, kterých by se to dotklo), jestli je takový návrh proveditelný a snesitelný.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Někde určitě jsou. Už byly hlášeny a opravovány chyby, že nezakopávají.Grin wrote:Mozna to tu uz padlo , ale nikde jsem nenasel prodej zakopavacich lopaticek.
Blbe koukam nebo nejsou?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Take jsem takovy server zazil. Melo to sve pro a proti.Fryn wrote:A proč neNalkanar wrote:Proč?
A upřímně, černokněžník není zase takový terno.? Zažil jsem už server, kde to pěkně fungovalo. Mágové (apod...) mají oproti ostatním povoláním nejmenší potřebu shánět nějakou výbavu a tenhle systém to alespoň malinko nahrazoval. Mimo to, obchod mezi postavami byl obohacen o novou "surovinu".
Napsal jsem to ale proto, že mě zajímá názor týmu a hráčů (hlavně těch, kterých by se to dotklo), jestli je takový návrh proveditelný a snesitelný.
Proti:
-Komponentova kouzla se stala kouzly pouzivanymi ciste do CvC. V pripade CvE je nikdo nepouzil (ok, jednou, dvakrat jsem videl kdyz opravdu teklo do bot je pouzit).
-Kdo nemel stesti/penize, mohl mit kouzlo ale nemohl jej pouzit.
Pro:
-Doslo k odcerpavani penez, to je pravda.
-Doslo k omezeni sily "prskavcu" - komponentova kouzla se schovavala, mag nebyl az takovy kostic jako v nwn vanilla (lec stale byl u spice potravniho retezce).
-Podporilo to interakci mezi PC - wiz/sorc se primo vnucovali zda nekdo nema komponentu (sla nalezt v drop lootu).
Zde na NT jsou ale kouzla orezana uz takhle. Jmenovite IGMS, ILMS, pracky, timestop ani neni. Tzn. ty nejvetsi prasarny (na ktere byly komponenty) uz takovymi prasarnami nejsou.
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Pak jde samozřejmě uvažovat o tom, zda neudělat komponenty kouzel jen jako bonus k danému kouzlu. Tzn. že by komponenta kouzlo pouze nějakým způsobem modifikovala.
Tím by samozřejmě také došlo k CvC vylepšení casterů, protože to by byla typicky jedna z mála situací, kdy by caster neváhal hodit komponentu do hry.
Tím by samozřejmě také došlo k CvC vylepšení casterů, protože to by byla typicky jedna z mála situací, kdy by caster neváhal hodit komponentu do hry.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Shrnu to, co jsem psal i Frynovi:
1) Tak jak komponentová kouzla chápu dle návrhu a i dle návrhů co jsem potkal jinde, tak by šlo o další omezení mága. Dneska je mág už né moc silné povolání, takže se mi ta myšlenka nelíbí.
Pokud by se vymyslelo nějaké drobné posílení, tak to by mi přirozeně nevadilo (ale tam to hádám vyvetuje Rejty).
2) Už teď je prakticky nemožné dostat se ke svitkům 6. a vyššího kruhu na naučení se pro čaroděje. Představa že ještě musím shánět komponenty pro běžné fungování mě už vůbec nebere. Navíc by to zase posílilo hard core creepery vůči RPerům, kteří se snaží pořádně uhrát čaroděje a netráví čas jen kolečkováním dungů. A Thalie má pořád ve svých specifikacích to, že je RP serverem, takže hraní RP by měl být hlavní zájem.
3) Černokněžník není až tak silný, jak furt někdo vyhazuje. Když ho sledujete v praxi, tak zjistíte, že je sice dost dobře použitelný, ale není až tak přesílený, jak se každý bojí.
1) Tak jak komponentová kouzla chápu dle návrhu a i dle návrhů co jsem potkal jinde, tak by šlo o další omezení mága. Dneska je mág už né moc silné povolání, takže se mi ta myšlenka nelíbí.
Pokud by se vymyslelo nějaké drobné posílení, tak to by mi přirozeně nevadilo (ale tam to hádám vyvetuje Rejty).
2) Už teď je prakticky nemožné dostat se ke svitkům 6. a vyššího kruhu na naučení se pro čaroděje. Představa že ještě musím shánět komponenty pro běžné fungování mě už vůbec nebere. Navíc by to zase posílilo hard core creepery vůči RPerům, kteří se snaží pořádně uhrát čaroděje a netráví čas jen kolečkováním dungů. A Thalie má pořád ve svých specifikacích to, že je RP serverem, takže hraní RP by měl být hlavní zájem.
3) Černokněžník není až tak silný, jak furt někdo vyhazuje. Když ho sledujete v praxi, tak zjistíte, že je sice dost dobře použitelný, ale není až tak přesílený, jak se každý bojí.
.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Jak tak pozoruju dění, zjistil jsem, že mi na Thalii chybí jedna zásadní věc a to lektvar "Kafe".
Co takhle do lůtu přidat lektvárek, který by po vypití snížil únavu třeba o 25% dolů?
Věřím, že všechny castící povolání by pro ten lektvar byly ochotny zabíjet
Nebo by se mohl občas jen tak zjevit v krámku...?
Samosebou se to může pojmenovat jakkoliv, od pasu:
Pro podtemno: "Výtažek s blan netopýra"
Pro povrch: "Výtažek ze zeleného čaje"
Pro poušť: "Výtažek z kaktusu"
Co kdo na to?
Co takhle do lůtu přidat lektvárek, který by po vypití snížil únavu třeba o 25% dolů?
Věřím, že všechny castící povolání by pro ten lektvar byly ochotny zabíjet
Nebo by se mohl občas jen tak zjevit v krámku...?
Samosebou se to může pojmenovat jakkoliv, od pasu:
Pro podtemno: "Výtažek s blan netopýra"
Pro povrch: "Výtažek ze zeleného čaje"
Pro poušť: "Výtažek z kaktusu"
Co kdo na to?
- Attachments
-
- coffee-energy-battery.jpg (4.91 KiB) Viewed 5097 times
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Myšleno že by padalo v lůtu s podobnou četností jako třeba svitek kouzla IGMS...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Tohle v žádném případě, to by se mohla únava rovnou zrušit.
Vedoucí týmu Thalie
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Postava by po spánku měla navíc +20% k pohybu, ale jakmile by boost vyprchal, naskákaly by postihy za unavu v třikrát takovém rozsahu po vyprchání efektu na půl hodiny real. S každým dalším vypitím by se trvání boostu snižovalo o 50% stávající hodnoty. Ce výsledku by po chvíli musela bejt postava buď nonstop na kafi, nebo s rypákem v zemi.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!