
Vtípky
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Vtípky

Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Vtípky
Říká jeden anglický lord druhému: "A víte, že v Americe zvolili prezidentem černocha?"
Druhý odpovídá: "To bude mít jeho pán radost."
Druhý odpovídá: "To bude mít jeho pán radost."
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Re: Vtípky
Maly Dežo se ptá taty: "Tý, tato, a co je dál, Brno nebo Měsíc?"
"Dežo, more, neser a jdi k oknu! Vidíš Měsíc?" "Jo." "A Brno?"
"Dežo, more, neser a jdi k oknu! Vidíš Měsíc?" "Jo." "A Brno?"
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
- Mourisson1
- Mistr
- Posts: 945
- Joined: 15:58 20. Aug 2012
- Location: Somewhere I belong
- Contact:
Re: Vtípky
My MIL said to me, "I'll dance on your grave." I said, "I hope you do. I'm being buried at sea."
(MIL = Mother In Law)
(MIL = Mother In Law)
Luth'arth Tel'vien
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Re: Vtípky
Diskuse mi připoměla:
Ženská čeština
Ano <=> Ne
Ne <=> Ano
Možná <=> Ne
Promiň <=> Budeš litovat
Potřebujeme <=> Chci
Rozhodnutí je na tobě <=> Správné rozhodnutí už by mělo být jasné i tobě
Dělej, jak myslíš <=> Později za to budeš platit
Musíme si promluvit <=> Chci si postěžovat
Jistě, udělej to <=> Nechci, abys to dělal
Nejsem naštvaná <=> Samozřejmě, že jsem naštvaná, ty troubo!
Jsi tak...mužný <=> Potřebuješ se oholit a páchneš potem
Jsi dnes večer tak pozorný <=> To opravdu myslíš pořád jenom na sex?
Buď romantický a zhasni <=> Mám špeky
Ta kuchyň se sem nehodí <=> Chci nový dům
Chci nové záclony <=> ...a koberce a nábytek a tapety...
Pověs ten obraz sem <=> NE! Pověs ho támhle!
Slyšel jsi to? <=> Měla jsem pocit, že už jsi usnul
Miluješ mě? <=> Budu chtít něco drahého
Jak moc mě miluješ? <=> Udělala jsem něco, co se ti opravdu nebude líbit
Za minutku budu připravená <=> Klidně si zase zuj boty a zapni si televizi
Nemám tlustý zadek? <=> Řekni, že jsem krasná
Musíš se naučit komunikovat <=> Musíš se naučit se mnou souhlasit
Posloucháš mě? <=> Pozdě, uz jsi mrtvý
Já nekřičím! <=> Samozřejmě, že křičím, protože to je důležité!
Odpověď na otázku "Co se děje?":
* Pořád to samé <=> Nic
* Nic <=> Všechno
* Všechno <=> Mám předmenstruační krizi
* Nic, opravdu <=> Jenom to, že jsi kretén
*********************
Mužská čeština
Mám hlad! <=> Mám hlad!
Jsem unavený <=> Jsem unavený
Chce se mi spát <=> Chce se mi spát
Nechceš jít do kina? <=> Případně bych se s tebou rád vyspal
Můžu tě vzít na večeři? <=> Případně bych se s tebou rád vyspal
Můžu ti někdy zavolat? <=> Případně bych se s tebou rád vyspal
Smím prosit? <=> Případně bych se s tebou rád vyspal
Nechceš si mailovat? <=> Případně bych se s tebou rád vyspal
Hezké šaty <=> Pěkný výstřih
Vypadáš napjatě, já tě namasíruju <=> Chci tě osahávat
Co se děje? <=> Nevím, proč z toho děláš takovou vědu
Co se děje? <=> Jaké bezvýznamné samosžírající psychické trauma na tebe zase přišlo?
Co se děje? <=> Myslím, že dnes ze sexu asi nic nebude
Nudím se <=> Nechceš se raději milovat?
Miluji tě <=> Chci se s tebou vyspat teď hned
Taky tě miluju <=> No, tak jsem to řekl, tak už se snad můžeme věnovat sexu
Ano, líbí se mi tvůj nový účes <=> Je to stejné jako dřív
Ano, líbí se mi tvůj nový účes <=> Stálo to 500 Kč a není vidět žádný rozdíl
Promluvme si <=> Snažím se tě ohromit tím, jak jsem hluboce vnímavý a možná se potom se mnou vyspíš
Vezmeš si mě? <=> Chci, abys už nemohla legálně spát s jinýma
Během nákupu:
* Tohle se mi líbí víc <=> Tak už si něco konečně vezmi a pojď domů!
Ženská čeština
Ano <=> Ne
Ne <=> Ano
Možná <=> Ne
Promiň <=> Budeš litovat
Potřebujeme <=> Chci
Rozhodnutí je na tobě <=> Správné rozhodnutí už by mělo být jasné i tobě
Dělej, jak myslíš <=> Později za to budeš platit
Musíme si promluvit <=> Chci si postěžovat
Jistě, udělej to <=> Nechci, abys to dělal
Nejsem naštvaná <=> Samozřejmě, že jsem naštvaná, ty troubo!
Jsi tak...mužný <=> Potřebuješ se oholit a páchneš potem
Jsi dnes večer tak pozorný <=> To opravdu myslíš pořád jenom na sex?
Buď romantický a zhasni <=> Mám špeky
Ta kuchyň se sem nehodí <=> Chci nový dům
Chci nové záclony <=> ...a koberce a nábytek a tapety...
Pověs ten obraz sem <=> NE! Pověs ho támhle!
Slyšel jsi to? <=> Měla jsem pocit, že už jsi usnul
Miluješ mě? <=> Budu chtít něco drahého
Jak moc mě miluješ? <=> Udělala jsem něco, co se ti opravdu nebude líbit
Za minutku budu připravená <=> Klidně si zase zuj boty a zapni si televizi
Nemám tlustý zadek? <=> Řekni, že jsem krasná
Musíš se naučit komunikovat <=> Musíš se naučit se mnou souhlasit
Posloucháš mě? <=> Pozdě, uz jsi mrtvý
Já nekřičím! <=> Samozřejmě, že křičím, protože to je důležité!
Odpověď na otázku "Co se děje?":
* Pořád to samé <=> Nic
* Nic <=> Všechno
* Všechno <=> Mám předmenstruační krizi
* Nic, opravdu <=> Jenom to, že jsi kretén
*********************
Mužská čeština
Mám hlad! <=> Mám hlad!
Jsem unavený <=> Jsem unavený
Chce se mi spát <=> Chce se mi spát
Nechceš jít do kina? <=> Případně bych se s tebou rád vyspal
Můžu tě vzít na večeři? <=> Případně bych se s tebou rád vyspal
Můžu ti někdy zavolat? <=> Případně bych se s tebou rád vyspal
Smím prosit? <=> Případně bych se s tebou rád vyspal
Nechceš si mailovat? <=> Případně bych se s tebou rád vyspal
Hezké šaty <=> Pěkný výstřih
Vypadáš napjatě, já tě namasíruju <=> Chci tě osahávat
Co se děje? <=> Nevím, proč z toho děláš takovou vědu
Co se děje? <=> Jaké bezvýznamné samosžírající psychické trauma na tebe zase přišlo?
Co se děje? <=> Myslím, že dnes ze sexu asi nic nebude
Nudím se <=> Nechceš se raději milovat?
Miluji tě <=> Chci se s tebou vyspat teď hned
Taky tě miluju <=> No, tak jsem to řekl, tak už se snad můžeme věnovat sexu
Ano, líbí se mi tvůj nový účes <=> Je to stejné jako dřív
Ano, líbí se mi tvůj nový účes <=> Stálo to 500 Kč a není vidět žádný rozdíl
Promluvme si <=> Snažím se tě ohromit tím, jak jsem hluboce vnímavý a možná se potom se mnou vyspíš
Vezmeš si mě? <=> Chci, abys už nemohla legálně spát s jinýma
Během nákupu:
* Tohle se mi líbí víc <=> Tak už si něco konečně vezmi a pojď domů!
PUF!
Re: Vtípky

Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia
Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Vtípky

Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Vtípky
Jízdní hafík:


Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Vtípky
Jo no.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
- G-ladiator
- Urozený
- Posts: 2163
- Joined: 17:07 12. Nov 2008
- Location: Praha
- Contact:
Re: Vtípky
Někde jsem četl, jak se takovíto míšenci pojmenovávají - první jméno by mělo být po samci a druhé po samici. Tedy Liger je směs lva a tygřice. Tigon by byl směs tygra a lvice.

