Dám si na čas pauzu od hraní zde. Stejně jen ostatním znepříjemňuji jejich hru....
Omluva
Omluva
Omlouvam se Jachymovi a ostatním za nevhodné vyjadřování v Hydeparku. Dalo se to napsat slušněji ale vypěnil jsem.
Dám si na čas pauzu od hraní zde. Stejně jen ostatním znepříjemňuji jejich hru....
Dám si na čas pauzu od hraní zde. Stejně jen ostatním znepříjemňuji jejich hru....
Razak - R.I.P.
Rognar - R.I.P.
Xarx Jednooký - duergar jenž zabil Karienu chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zabil ji v lese, daleko od jejího rodného hvozdu.
Rognar - R.I.P.
Xarx Jednooký - duergar jenž zabil Karienu chvíli po té, co jí byla poprvé v životě vyznána láska.... zabil ji v lese, daleko od jejího rodného hvozdu.
Re: Omluva
Co zase blbnete lidi?Někdy vás opravdu nechápu.Pořád je to jen HRAxyz wrote:Omlouvam se Jachymovi a ostatním za nevhodné vyjadřování v Hydeparku. Dalo se to napsat slušněji ale vypěnil jsem.
Dám si na čas pauzu od hraní zde. Stejně jen ostatním znepříjemňuji jejich hru....
Simon Elken voják Karatské armády s hodností"Jezdec"
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"
Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile"
Arrswil tiefling nekroman
"A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
Re: Omluva
To je další příklad kdy odešel dobrej hráč ze starý Thalie mejch začátků, to každej hrál pořádný RP kdy sme fakt blby se všim a předměty měli i jiné důvody než zabít či oslabit.. ted je nejžhavěhší asi aby měl každej druid svůj strom, aby byli přesně vyznačený bojiště od velké riziko po bez rizika.. aby každej měl nejlepší itemi a nejvišší lvl, a aby jejich plyšákum nebylo ubližováno a když už, tak aby vyhráli nebo nevim co tady někteří dokazujou za blbosti..
Vim že píše jenom pauzu, jen poukazuju že otravujete hru dalšim lidem
.. za hru která je tady normální.. to co vám otravuje hru jsou pravidla světa které se snažíte změnit podle sebe, to si jděte hrát simsi
Vim že píše jenom pauzu, jen poukazuju že otravujete hru dalšim lidem
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Omluva
xyz wrote:Omlouvam se Jachymovi a ostatním za nevhodné vyjadřování v Hydeparku. Dalo se to napsat slušněji ale vypěnil jsem.
Dám si na čas pauzu od hraní zde. Stejně jen ostatním znepříjemňuji jejich hru....
jo používaly se tam silnější slova, ale to se dá v zápalu boje přehlídnout... každej kdo je trochu uvědomělej si zpětně uvědomí, jestli to fakt chtěl nebo nechtěl napsat.
To jestli odejdeš nebo ne, je samozřejmě tvoje věc, ale myslím si, že je to zbytečný. Nedopustil ses žádnejch chyb, kvůli kterejm by to bylo třeba a že máš trochu nažhaveno se v takovýhle debatě dá čekat. Ale zvykej si, v životě k tobě eště spousta lidí bude nespravedlivejch a kolikrát úplně bezdůvodně
duergaři jsou malá frakce a odchodem každého z nich hodně utrpí. říkám to jen na okraj, protože to je věc mezi tebou a jejich dalšími hráči.
co se týše plyšatění a PvP:
je tu jeden problém a to, že server v podstatě na frakční boje neni postavenej. sice je to deklarovaný, ale souvislosti nejsou této okolnosti přizpůsobený.
omlouvám se, že pořád sem cpu srovnávání z EfU, ale je to jedinej svět, kterej znam, kde frakční boje fungujou. jenomže:
EfU je low-level svět, do lvl. 10. jinými slovy, není těžké se dostat na nějakou úroveň poměrně rychle, obzvláště když je hráč znalý prostředí. k dispozici je spousta questů, ze kterých vypadávají XP. předměty ve hře jsou primárně dočasné, tj. skutečně trvale kouzelných věcí je naprosté minimum - většinou mají nějaké použití a pak zmizí. smrt v PvP je permanentní a utváří dějiny světa. jenomže právě když přijdete o postavu, můžete si novou poměrně rychle dostat na stejnou nebo podobnou úroveň. a přes 10 se stejně nedostanete (server není sice přímo omezený, ale je to tak těžké, že jsem ještě nikoho takového neviděl).
na thalii se postupuje poměrně pomalu, všeho je nedostatek a postava se "piplá", když zemře, ztratí nějaké xp (podotýkám, že na EfU se při průchodu přes Fugue Plane ztrácí 1/3 Xp), což jí při opakování v podstatě brání v postupu. řešení z EfU je podle mne pro frakční boje vhodnější (rychlý postup, permadeth pro PvP, full loot, při znovuořivení v PvE vysoká ztráta XP) než to místní. jestliže chceme postavy zachovat, bude docházet k nezbytné recyklaci (mrtví budou stále ožívat), což je z hlediska dějin světa a jeho vývoje poměrně hloupé (chudák kronikář). nezbývá než doufat, že smrt v PvP bude omezena na minimum případů a spíše dojde na zotročování, stínová zranění a podobné obezličky.
cos e týče příběhu karieny, mně se zdá (darien by mi asi dal do nosu, eště že tu neni
pokud ovšem potupený rytíř hrdinský úkol nevezme za svůj, zůstane mu potupa už navždy a příběh bude brzy zapomenut.
je zřejmé, že někteří hráči z předwipové thalie mají s frakčním nastavením serveru problémy, někteří už ze zásady, jiní v souvislosti s technikáliemi. v této souvislosti doporučuji dvě věci:
plyšákům: vyhýbejte se přepadení pomocí OOC praktik - nechoďte do rizikových lokací (aspoň v noci) a střezte se, když jsou ve hře temnýši.
DM teamu: zauvažujte nad možností "usnadnit" nové postavě hráče, který nechá předchozí postavu permanentně zemřít po PvP, postup na vyšší úroveň, např. vyšším bonusem za životopis, nebo přístupem k některým questům. tímto způsobem by mohla být dostupná třeba až polovina levelu předchozí postavy.
zlounům: když už zabíjíte postavu na podstatně nižším levelu, zkuste jí jenom omráčit (vim že stínový teď nefungujou), i když chápu, že omračovat medvěda neni vono...
PS: k Darienově hlavní stížnosti: nelze hrát RP a plyšatět zároveň, jde dělat jenom jedno z toho. buď hraju RP a počítám s následky, nebo plyšatím a musím z RP poněkud slevit, aspoň v některých oblastech nebo okamžicích. nic lepšího asi poradit nejde.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Omluva
Na tohle zase neni stavena Thalie. Mozna najit vhodny kompromis pro Thalii.EfU je low-level svět, do lvl. 10. jinými slovy, není těžké se dostat na nějakou úroveň poměrně rychle, obzvláště když je hráč znalý prostředí. k dispozici je spousta questů, ze kterých vypadávají XP. předměty ve hře jsou primárně dočasné, tj. skutečně trvale kouzelných věcí je naprosté minimum - většinou mají nějaké použití a pak zmizí. smrt v PvP je permanentní a utváří dějiny světa. jenomže právě když přijdete o postavu, můžete si novou poměrně rychle dostat na stejnou nebo podobnou úroveň. a přes 10 se stejně nedostanete (server není sice přímo omezený, ale je to tak těžké, že jsem ještě nikoho takového neviděl).
Ja se ty pernamentni smrti radsi vyhybam, zase to mi v nasich podminkach prijde ochuzeni sveta o zname a dlouhozijici postavy. Ale v krajnich pripadech, kdyz jde o vyvrcholeni nejakeho sporu dvou postav, ktery se vlece a postavy se nenavidi, je to mozna vhodne. Ale zase kdyz jen vybehne nekdo a sejme nekoho kvuli naky malichernosti, tak je permka zbytecna.rychlý postup, permadeth pro PvP, full loot, při znovuořivení v PvE vysoká ztráta XP
Full loot mrtvola zase neni stavena pro nase podminky, protoze je tu vybava vzacna a draha. Takze by porazeny prisel o vse a vitez by se silne obohatil. Mozna zauvazovat o vypadnuti nejakych penez, ci pridelu xp za porazeni nepritele?
Zase na druhou stranu castymi permkami je svet ochuzovanej o znamy postavy a ,,hrdiny." I kdyz na druhou stranu to ma vyhodu v tom vytvareni pribehu. Ono se to vzdycky da okecat tak, ze postava vlastne nezemrela, ale byla v bezvedomi, na pokraji smrti, atd.než to místní. jestliže chceme postavy zachovat, bude docházet k nezbytné recyklaci (mrtví budou stále ožívat), což je z hlediska dějin světa a jeho vývoje poměrně hloupé (chudák kronikář).
Myslim, ze vetsina hracu je natolik rozumna, aby se vyhnula zbytecnemu zabijeni. Smrti se maji postavy bat, ne riskovat zivot jen tak.nezbývá než doufat, že smrt v PvP bude omezena na minimum případů a spíše dojde na zotročování, stínová zranění a podobné obezličky.
S tim souhlasim.PS: k Darienově hlavní stížnosti: nelze hrát RP a plyšatět zároveň, jde dělat jenom jedno z toho. buď hraju RP a počítám s následky, nebo plyšatím a musím z RP poněkud slevit, aspoň v některých oblastech nebo okamžicích. nic lepšího asi poradit nejde.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Omluva
Prve co ma napadlo bolo ze sa uskutocni celoserverovi hon na XP za PC postavy.Rejty wrote:... ci pridelu xp za porazeni nepritele?...
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)
Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Re: Omluva
Tie xp su dobre, este by som bol za pridanie moznosti stiahnut kuzi z mrtvej postavy a pripadne ju predat u vetesnika. 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Omluva
Ona ma kazda mince dve strany. Hodne hracu omrzi, kdyz postava v urcitem okamziku prestane rust a 10. level je pro vetsinu buildu sotva zacatek. Pokud me to pak neprimo nuti, abych mel treba dve postavy za mesic, tak ty postavy pravdepodobne nebudou tolik propracovane.
Permanentni smrt urcite ma neco do sebe. Je to ukonceni pribehu a pokud je zajimave, tak je to zpravidla hezci, nez kdyz postava zije na veky. Je hezci zavzpominat na velkeho hrdinu, ktery padl pri obrane slicne panny, proti presile padouchu, nez se s nim denne potkavat v hospode. Smrti se vytvari jakasi gloriola a vsechny ciny jsou zveliceny.
Nemyslim si, ze by tim svet o neco prichazel, protoze pokud hrac zahraje jednu takhle vyjimecnou postavu, zpravidla i ta druha nebude spatna.
Na druhou stranu spousta hracu by permku nepripustila nikdy a proto o permanentni smrti nema pravo rozhodovat nikdo jiny, nez hrac dotycne postavy a v krajnim pripade DM.
Docela bych se i priklanel k tomu, ze pokud nekdo pujde do permky - a to nejak zajimave, ne tim zpusobem ,,postava me omrzela, tak ji necham spadnout pod zebrinak", tak by DM mohli po uvazeni dat nejaky level nove postave do zacatku.
XP za zabite PC
V tom pripade ale jen za zabite vyssiho levelu a i to je dost osemetny.
Permanentni smrt urcite ma neco do sebe. Je to ukonceni pribehu a pokud je zajimave, tak je to zpravidla hezci, nez kdyz postava zije na veky. Je hezci zavzpominat na velkeho hrdinu, ktery padl pri obrane slicne panny, proti presile padouchu, nez se s nim denne potkavat v hospode. Smrti se vytvari jakasi gloriola a vsechny ciny jsou zveliceny.
Nemyslim si, ze by tim svet o neco prichazel, protoze pokud hrac zahraje jednu takhle vyjimecnou postavu, zpravidla i ta druha nebude spatna.
Na druhou stranu spousta hracu by permku nepripustila nikdy a proto o permanentni smrti nema pravo rozhodovat nikdo jiny, nez hrac dotycne postavy a v krajnim pripade DM.
Docela bych se i priklanel k tomu, ze pokud nekdo pujde do permky - a to nejak zajimave, ne tim zpusobem ,,postava me omrzela, tak ji necham spadnout pod zebrinak", tak by DM mohli po uvazeni dat nejaky level nove postave do zacatku.
XP za zabite PC
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Omluva
Ono to nezni spatne dat ten polovicni level, jen by se ta nova postava fakt musela smazat, aby se k ni nekdo nevratil a jen si takhle nevytvarel novy buildy...kucik wrote:Docela bych se i priklanel k tomu, ze pokud nekdo pujde do permky - a to nejak zajimave, ne tim zpusobem ,,postava me omrzela, tak ji necham spadnout pod zebrinak", tak by DM mohli po uvazeni dat nejaky level nove postave do zacatku.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Omluva
Smazat, nebo zavrit nekam, dokud nemuze, neni problem. Ale osobne bych to nedaval automaticky. Fakt jenom za zajimavy hrani.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Omluva
Poloviční level, tak to bude pomalu RES začínat pokaždý na 15. ne?
Pokud je to teda zajímavý hraní 
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Omluva
Hmm.. to není špátné, sem pro 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Omluva
Všem se moc omlouvám, za pár měsíců výpadku mé osoby v NWN. Zase se budu krásně všem věnovat.
Re: Omluva
jééé, to je krásně zahnojený vlákno
permka a frakční svět nejde dohromady
jestliže se jednou připustila existence podtemna, je svět už navždy frakční, nejde něco mezi - tzn. buď podtemno vyhodit, nebo svět přizpůsobovat frakčnímu pojetí
permka a frakční svět nejde dohromady
jestliže se jednou připustila existence podtemna, je svět už navždy frakční, nejde něco mezi - tzn. buď podtemno vyhodit, nebo svět přizpůsobovat frakčnímu pojetí
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh