Connection failed, try another nick
Re: Connection failed, try another nick
Ok, já jen že to blblo ještě včera nebo předevčírem. Btw zkoušel si zaškrtnout nekontrolovat IP? (pokud to má s tim co dělat) Ale asi zkoušel co.
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Connection failed, try another nick
no Daanri ma na moje pocudovanie pravdu...
)) som zo slovenska z martina, poskytovatel - gaya
Re: Connection failed, try another nick
Ja nevim, ja sa v tom nevyznam, nato ste tu najvacsi odbornici vy, tak hadam na nieco pridete a kamos si bude moct zahrat. 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Connection failed, try another nick
2daanri - skype!
a este sa chcem oneee, ze ako to ti ludia co sem uz kvoli tomuto problemu pisali poriesili???
a este sa chcem oneee, ze ako to ti ludia co sem uz kvoli tomuto problemu pisali poriesili???
Re: Connection failed, try another nick
Ok, už sem vznesl dotaz na Pilsfree.... ještě mě napadlo, v XP se musel dávat do jednoho souboru WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts jedna řádka... tim to bejt nemůže? Já tam mam přidanou řádku 127.0.0.1 nwmaster.bioware.com
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Re: Connection failed, try another nick
no ano ja som tam mal 127.0.0.1 potom som skusal na radu z fora 127.0.0.2 al ani jedno nefunguje, mne to pripada ze problem ale nie je pri pripojeni na bio, ale priamo na thaliu.....
Re: Connection failed, try another nick
od temy, igor vsimol si si ake poradove cislo ma tvoj posledny prispevok....")))
Re: Connection failed, try another nick
Me dochazej napady. Takze Visty nemas, na thalii pingnes.
Zkus proste do prikazovy radky napsat:
C:\NeverwinterNights\NWN\nwmain.exe +connect 62.240.183.220:5121
S tim ze cestu k nwmain.exe si upravis podle sve instalace.
Zkus proste do prikazovy radky napsat:
C:\NeverwinterNights\NWN\nwmain.exe +connect 62.240.183.220:5121
S tim ze cestu k nwmain.exe si upravis podle sve instalace.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Connection failed, try another nick
HA hAAA ta som rad ze nie som sam..... mne uz dochadza aj trpezlivost, a predpokladam ze to bude nejaka prkotina..... niekde nejake ciselko, portik alebo co....
Ale aj tak dakujem za vsetky rady.
a samozrejme ocakavam dalsie
), mne uz fakt dosly a celkom rad by som si znovu zahral...
skusal som aj C:\NeverwinterNights\NWN\nwmain.exe +connect 62.240.183.220:5121
a nic.....
Ale aj tak dakujem za vsetky rady.
a samozrejme ocakavam dalsie
skusal som aj C:\NeverwinterNights\NWN\nwmain.exe +connect 62.240.183.220:5121
a nic.....
Re: Connection failed, try another nick
Zkopiruj si z te fungujici instalace vsechny .ini soubory.
Hlavne nwnplayer.ini
Hlavne nwnplayer.ini
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Connection failed, try another nick
no a to je prave ten problem, fungujuca instalacia neexistuje.... ono to fungovalo a zrazu (2-3hod) nefungovalo, myslel som ze je to routrom co odpalilo, ale potom som si myslel ze w.defender co som nainstaloval blokol nejake porty, ale ja som preinstaloval cely system koli tomu a nic.... takze fungujucu instalaciu nemam lebo ta co fungovala zrazu nefungovala....
Re: Connection failed, try another nick
Pak teda ale hledej vhybu v tom, co se zmenilo mezi funkcnim a nefunkcnim stavem.
Co znamena ,,nic"?Corollus wrote: skusal som aj C:\NeverwinterNights\NWN\nwmain.exe +connect 62.240.183.220:5121
a nic.....
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Connection failed, try another nick
nic znamena ze SERVER NEODPOVIDA, SPOJENI SELHALO,zmenil sa router ale ten mozem obist tym ze pripojim napriamo do karty pocitaca a aj tak nejde, a system je novy aj instalacia ( na starom 2x preinstalované) provider ten isty.....
nevadi budem hladat dalej.... aj tak dakujem
nevadi budem hladat dalej.... aj tak dakujem
Re: Connection failed, try another nick
A jine servery jdou? Jestli treba aspon zanadavaj, ze ti chybi haky.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Connection failed, try another nick
no akurat mi to iste poradil daanri, dal som 81.2.209.14:5121 a nic, teda vlastne to iste ako predtym server neodpovida, ja neviem nemoze to byt nieco s portami, alebo gamespy - nepouziva to nieco co by mohol vyblokovat avast alebo windowsacky firewall? firewall som skusal aj zapnut aj vypnut ale nejde to aj tak
ak dam tracert asi na 12tom kroku dostanem este ping z thalie.net potom sa pripaja niekam dalej ale tam mi naskocia uz len hviezdicky a REQUEST TIME OUT.....
nemohol nieco bloknut provider? alebo ja uz fakt neviem
ak dam tracert asi na 12tom kroku dostanem este ping z thalie.net potom sa pripaja niekam dalej ale tam mi naskocia uz len hviezdicky a REQUEST TIME OUT.....
nemohol nieco bloknut provider? alebo ja uz fakt neviem