Skipp wrote:Nejaký herbár, alebo viac knih o rastlinách - ktoré na čo slúžia, Mohlo by sa zaviesť niečo ako štúdium rastlín. Lebo tá alchymia je ťažká. Nikto nevie nič o rastlinách. Nemám ani toho najmenjšieho šajnu o tom na čo je dobrý napr. list jetele a to som mohol svojmu elfovi napísať 150 rokov vek:)
Nuž to mi chýba - herbár
herbář je hotový, má ho v tlapkách superveverka, čeká se jen na implementaci do hry.... ovšem kde je superveverka, se neví.. pokud se toho chce chopit někdo jiný z WB (Daanri, Kucik), můžu vám herbář poslat mailem.