Tvorba pro realitní kancelář
Tvorba pro realitní kancelář
Napadl mě jeden nápad a tak aby nezapad, myslím ten nápad, tak to napíšu sem.
Jakožto tvor, co právě objevuje kouzlo toolsetu NWN a je tak trochu nadšen, bych byl rád kdyby jste se vyjádřili k tomuto:
1) Jednalo by se o soutěž v tvoření interiéru domu dle zadaných parametrů, hodnocení domů by pak proběhlo ve veřejné anketě a vítězný dům by pak byl nabídnut (po drobných změnách od WB) v 1. Karathské realitní kanceláři k dražbě. Tvůrce tohoto domu by pak po prodeji obdržel např.: 1-2% z dražené částky a nebo třeba 5%. To už by bylo na zvážení a jistě by tato odměna byla pevnou součástí smlouvy s každým z přihlášených architektů, aby věděl, na čem je.
2) Soutěž módních návrhářů na téma pánský společenský oblek, dámské společenské šaty a volná tvorba - jednalo by se o vytvoření třech druhů ošacení a na módní přehlídce třeba u "Modrého racka" by pak byli vyhlášeny nejhezčí kousky a tvůrci by byli rovněž odměněni.
//blbost to by se nemohli zúčastnit podtemňané a to by byla škoda - tak tedy opět galerie na fóru a anketové vyhlášení//
Jak by se vám to líbilo, byli by jste ochotni se zúčastnit, máte k tomu výhrady, připomínky či nějaké nápady? Pište, ale slušně prosím.
P.S. Rejty prosím projeď mi chyby, je to první článek vlákna, tak ať to není jak od prasete, děkuji.
T.
Jakožto tvor, co právě objevuje kouzlo toolsetu NWN a je tak trochu nadšen, bych byl rád kdyby jste se vyjádřili k tomuto:
1) Jednalo by se o soutěž v tvoření interiéru domu dle zadaných parametrů, hodnocení domů by pak proběhlo ve veřejné anketě a vítězný dům by pak byl nabídnut (po drobných změnách od WB) v 1. Karathské realitní kanceláři k dražbě. Tvůrce tohoto domu by pak po prodeji obdržel např.: 1-2% z dražené částky a nebo třeba 5%. To už by bylo na zvážení a jistě by tato odměna byla pevnou součástí smlouvy s každým z přihlášených architektů, aby věděl, na čem je.
2) Soutěž módních návrhářů na téma pánský společenský oblek, dámské společenské šaty a volná tvorba - jednalo by se o vytvoření třech druhů ošacení a na módní přehlídce třeba u "Modrého racka" by pak byli vyhlášeny nejhezčí kousky a tvůrci by byli rovněž odměněni.
//blbost to by se nemohli zúčastnit podtemňané a to by byla škoda - tak tedy opět galerie na fóru a anketové vyhlášení//
Jak by se vám to líbilo, byli by jste ochotni se zúčastnit, máte k tomu výhrady, připomínky či nějaké nápady? Pište, ale slušně prosím.
P.S. Rejty prosím projeď mi chyby, je to první článek vlákna, tak ať to není jak od prasete, děkuji.
T.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
-
steel_martin
- Měšťan
- Posts: 168
- Joined: 17:43 18. May 2007
- Location: Plzeň / Železná Ruda
Re: Tvorba pro realitní kancelář
Mě se tenhle nápad líbí 
Venori'elginn N'Abarn
_______________

_______________
_______________

_______________
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Tvorba pro realitní kancelář
Skvely. Asi si taky poslu domek do souteze.. bude venovan Frantou Potuckem a kdyz vyhraje, tak bude tocit den pivo zdarma
Jen by to chtelo ujasnit kategorie napr:
a) domek do velikosti 2x2
b) domek dvoupatrovy 2x2
c) domek libovolne velikosti (max 2patra 5x5 )
u satu napr:
a) zenske spolecenske saty
b) muzske spolecenske saty
Jen by to chtelo ujasnit kategorie napr:
a) domek do velikosti 2x2
b) domek dvoupatrovy 2x2
c) domek libovolne velikosti (max 2patra 5x5 )
u satu napr:
a) zenske spolecenske saty
b) muzske spolecenske saty
A zase se craftí...
Re: Tvorba pro realitní kancelář
Cena navíc:
vítěz soutěže architektů se stane mým WB otrokem
vítěz soutěže architektů se stane mým WB otrokem
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Tvorba pro realitní kancelář
Právě pokud by o to byl zájem pak by myslím bylo vhodné, aby ty parametry zadal nejspíš Rejty, ten ví nejlépe co se jak do modulu hodí, je asi nesmysl dělat něco co by se pak do modulu nedalo vložit.nomis_b wrote:Skvely. Asi si taky poslu domek do souteze.. bude venovan Frantou Potuckem a kdyz vyhraje, tak bude tocit den pivo zdarma![]()
Jen by to chtelo ujasnit kategorie napr:
a) domek do velikosti 2x2
b) domek dvoupatrovy 2x2
c) domek libovolne velikosti (max 2patra 5x5 )
u satu napr:
a) zenske spolecenske saty
b) muzske spolecenske saty
U těch šatů jsem myslel tvorbu klidně na všechny tři témata ať je to pestřejší (tam bych se i zúčastnil, to mi už jde
P.S. zatím tu máme dvě souhlasné přikývnutí a jeden standartní návrh na zotročení
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Tvorba pro realitní kancelář
hele, todle neni standartní návrh, todle je OOC otroctví, zaměstnám jednoho WB helpra, až mu prsty nad klávesnicí zkroutí křeč 
ta použitelnost těch soutěžních interiérů je docela problematická, protože výsledek bude co interiér, to lokace a to neni zrovna nejvýhodnější pro server, kterej už takhle mele z posledního
ale nápad samotnej se mi líbí, třeba objevíme nový schopný tvůrce
ta použitelnost těch soutěžních interiérů je docela problematická, protože výsledek bude co interiér, to lokace a to neni zrovna nejvýhodnější pro server, kterej už takhle mele z posledního
ale nápad samotnej se mi líbí, třeba objevíme nový schopný tvůrce
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Tvorba pro realitní kancelář
Sem pro ale nefunguje mi tool, tak budu jen koukat
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Tvorba pro realitní kancelář
Hele to neni spatnej napad, treba to par lidi zacne bavit, a obcas muzou udelat neco pro Thalii, az jim to pujde. Ja uz v toolsetu taky zkousel par veci, ale treba je pro me zahadou jak nastavit zavirani dveri 
Re: Tvorba pro realitní kancelář
To je vcelku jednoduche, v radach pre zacinajucich WB to je napisane aj s dalsimi navodmi. Kazdy, kto ma zaujem tvorit nieco pre Thaliu tam dostane pristup.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Tvorba pro realitní kancelář
Joj, ted jsem to nasel- pro ty zacinajici WB
Kurna to nez prectu
(to je divny, ze jsem si teho driv nevsiml
)
Re: Tvorba pro realitní kancelář
*vystrčí hlavu a opatrně se rozhlédne jestli někdo v ruce nedrží kámen, otočí se na postavu vedle a špitne* sssst kde jsi to našel? nemožu to najít.kaz wrote:Joj, ted jsem to nasel- pro ty zacinajici WBKurna to nez prectu
(to je divny, ze jsem si teho driv nevsiml
)
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Tvorba pro realitní kancelář
Diskuze-Rady pro budouci WB
*poskrabe se na hlave*kurna jen aby to nebyla naka tajna informace*rozhlidne se, hodi kapuci na hlavu a utece do lesa*
*poskrabe se na hlave*kurna jen aby to nebyla naka tajna informace*rozhlidne se, hodi kapuci na hlavu a utece do lesa*
Re: Tvorba pro realitní kancelář
Protoze sem tam kazovi dal pristup. Musite o pristup pozadat.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Tvorba pro realitní kancelář
Rejty wrote:Protoze sem tam kazovi dal pristup. Musite o pristup pozadat.
dekuji
Re: Tvorba pro realitní kancelář
Myslím si, Thelogile, že to je perfektní nápad. Přímo geniální. Lepší lákání na WB pomocníky jsi snad ani nemohl vymyslet, kam se na to hrabou ty výzvy na fóru
...a zdá se, že by realizace mohla být v celku snadná - alespoň u šatů, ty se mi zamlouvají nejvíce. Cena pro případné zájemce by se odvíjela podle pořadí...vynikající.
Takováhle hravá tvorba mi přijde opravdu výborná (hmm...už čtvrtý superlativ v řadě
). Už jenom dohodnout se, nakolik to bude IC (jestli to bude hrané jako práce postav, i třeba s hledáním materiálu a financí...o dost náročnější), nebo prostě OOC foto přehlídka na fóru. Každopádně tato idea by neměla zapadnout.
Takováhle hravá tvorba mi přijde opravdu výborná (hmm...už čtvrtý superlativ v řadě
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/