VYŘEŠENO: nasazení zbraně

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Hassan
Šlechtic
Posts: 362
Joined: 21:02 28. Apr 2007
Location: Stinadla
Contact:

Re: nasazení zbraně

Post by Hassan »

kucik wrote:To je divný. To bys ten meč musel někde vytrousit.
Tak to urcite ne inventar mam skoro prazdnej.Proste jeden den ho mam a za dva dny ne...
User avatar
Hassan
Šlechtic
Posts: 362
Joined: 21:02 28. Apr 2007
Location: Stinadla
Contact:

Re: nasazení zbraně

Post by Hassan »

Stale jsem nedostal zadne vyjadreni na muj problem a marne se snazim uz treti den sehnat DM...
User avatar
-darkvision-
Bůh
Posts: 4674
Joined: 21:47 12. Mar 2010
Location: Kobka

Re: nasazení zbraně

Post by -darkvision- »

Ja mohu jen dosvedcit ze hassan behal s dvouma kratkyma mecema. Uz jen diky tomu ze ma na to featy.
A jelikoz tucnaci nebyl moc prijemny april, lobuji za to aby se toto nejak vyresilo s dm. Myrpovi tucnaci staly hassana akorat penize navic. Coz na zabavnosti pro Hassana moc nepridalo.
Dekuji

Edit: mozna pomuze kdyz zminim, ze shaman se to s nami hraci, kteri byli ve hre,snazil resit a pronesl neco v tom smyslu, ze je mozne ze az se vse vrati do normalu,ze nase postavy mohou byt zabugovane..
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: nasazení zbraně

Post by Myrpa »

Já nejsem DM. Ten meč ti nedám, peníze taky ne. Musí to rozseknout a napravit nějaké DM. Zkontaktuju ho. A pomohlo by vědět co nejvíc o tom meči ( = ideálně název), ať je jasné co/kolik nahrazovat (klidně do PM).
User avatar
Hassan
Šlechtic
Posts: 362
Joined: 21:02 28. Apr 2007
Location: Stinadla
Contact:

Re: nasazení zbraně

Post by Hassan »

Hele ani jsem nedoufal ze by jsi mi to vracel ty.Ale bud ty DM nemaji cas a ve hre proste nejsou i kdyz tu neni jen jedno a nebo na me proste kaslou :D jinak se jednalo o klasickej kratekj mec +3 co se da koupit v kel a hazru.Jako nejsem zadnej nouzak s penezma,ale 40k zamrzi navic jesm si musel koupit za dalsich 5k novej mec alespon +1.Dam tomu jeste alespon tyden kdyz nikoho nesezenu tak smula no.Chapu ze maji DM jiny dulezitejsi veci na praci nez Hassanuv blbej mec 8)
User avatar
Aulus
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 5998
Joined: 17:31 22. Jan 2012
Location: Nový Jičín / Brno

Re: nasazení zbraně

Post by Aulus »

Hassan wrote:Hele ani jsem nedoufal ze by jsi mi to vracel ty.Ale bud ty DM nemaji cas a ve hre proste nejsou i kdyz tu neni jen jedno a nebo na me proste kaslou :D jinak se jednalo o klasickej kratekj mec +3 co se da koupit v kel a hazru.Jako nejsem zadnej nouzak s penezma,ale 40k zamrzi navic jesm si musel koupit za dalsich 5k novej mec alespon +1.Dam tomu jeste alespon tyden kdyz nikoho nesezenu tak smula no.Chapu ze maji DM jiny dulezitejsi veci na praci nez Hassanuv blbej mec 8)
DM jsou ve hře především večer. Pokud to budeš zkoušet v poledne, tak šance na jejich zastižení se blíží nule. :)
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
User avatar
Hassan
Šlechtic
Posts: 362
Joined: 21:02 28. Apr 2007
Location: Stinadla
Contact:

Re: nasazení zbraně

Post by Hassan »

Aulus wrote:
Hassan wrote:Hele ani jsem nedoufal ze by jsi mi to vracel ty.Ale bud ty DM nemaji cas a ve hre proste nejsou i kdyz tu neni jen jedno a nebo na me proste kaslou :D jinak se jednalo o klasickej kratekj mec +3 co se da koupit v kel a hazru.Jako nejsem zadnej nouzak s penezma,ale 40k zamrzi navic jesm si musel koupit za dalsich 5k novej mec alespon +1.Dam tomu jeste alespon tyden kdyz nikoho nesezenu tak smula no.Chapu ze maji DM jiny dulezitejsi veci na praci nez Hassanuv blbej mec 8)
DM jsou ve hře především večer. Pokud to budeš zkoušet v poledne, tak šance na jejich zastižení se blíží nule. :)
V poledne nejsem ve hre nikdy mozna krom vikendu jsem totiz pracujici a mam standardni pracovni dobu od 8 do 16:30.Tudiz to zkousim jedine po 19 hodine,ale taky u toho nesedim do pulnoci...
Amber
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 5386
Joined: 18:45 22. Jan 2012

Re: nasazení zbraně

Post by Amber »

Hassan odchycen a vyřízeno :mrgreen:
(Myrpa): Díky. Smazat
Lareth Belle - rudovlasá bardka a špionka. Sirya Walda - culíkaté elfítko. Yasstra - stvoření noci. Jeduha Fištrón - nejroztržitější geniální gnómský vynálezce a krotitel oslů.

Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
Locked