Expert na sekaní kosou nejsem to je fakt, ale spíš bych viděl problém v tom, že kosa nebyla zrovna moje velikostkucik wrote:Jen kdyz to delas spatneZeerit wrote:a bolej z toho záda a vůbec.
Zbraně a zbroje
Re: Zbraně a zbroje
Re: Zbraně a zbroje
No, mě zajímaly hlavně jestli jdou vzít dva biče než kam jsou zařazeny, i když by mi to ušetřilo feat a ten se hodí 
Prostě jestli jde bič vzít jak do "primary hand" tak i do "off hand"?
Build v hlavě dozrál, už mám tuto veselou postavičku postavenou a byla by prostě mechanicky dokonalá. No, tedy dokonalá by nebyla, ale rozhodně by byla veselá.
Prostě jestli jde bič vzít jak do "primary hand" tak i do "off hand"?
Build v hlavě dozrál, už mám tuto veselou postavičku postavenou a byla by prostě mechanicky dokonalá. No, tedy dokonalá by nebyla, ale rozhodně by byla veselá.
Dle nastavení NWN do offhandy vzít nejde, ale ptám se, neboť proběhla řada úprav...Requires Hordes of the Underdark.
Whips cannot be wielded in the off-hand without using a modified baseitems.2da.
The free disarm feat is implemented as an item property on all standard whips. It is possible to create a whip without this item property. (The item property does not increase the base value of the weapon it is on.)
Whips benefit from the weapon finesse feat.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Zbraně a zbroje
Už jste někdy dostali zákeřňák bičem? Pak že nejde použít pro boj s parametrama jaký má...
A jen tak OT, mávat kosou při sekání trávy je něco uplně odlišnýho od mávání s kosou (kůsou) v boji, takže asi proto exotika.
A jen tak OT, mávat kosou při sekání trávy je něco uplně odlišnýho od mávání s kosou (kůsou) v boji, takže asi proto exotika.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Zbraně a zbroje
Ti husité ale byli exoti.J.F.Payne wrote:Už jste někdy dostali zákeřňák bičem? Pak že nejde použít pro boj s parametrama jaký má...
A jen tak OT, mávat kosou při sekání trávy je něco uplně odlišnýho od mávání s kosou (kůsou) v boji, takže asi proto exotika.
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
Re: Zbraně a zbroje
Já myslím, že zákeřňák bičem je když sním švihneš sám sebeJ.F.Payne wrote:Už jste někdy dostali zákeřňák bičem? Pak že nejde použít pro boj s parametrama jaký má...
Na vyžádání.
Re: Zbraně a zbroje
Mně se neptej, já bych dal kosu do smrtících. Nicméně je to asi taky kvůli hernému balancu, když má kosa epickej násobitel kritiku...
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Zbraně a zbroje
..ale zas poloviční dmg co jiný obouručky, statově nic moc zbraň.
Re: Zbraně a zbroje
A nešla by vytvořit nová zbraň, která by se jmenovala kosa, byla by jednoduchá a byla podstatně slabší? A k tomu mít tu standart NWN kosu s velkým násobitelem atd. a nějak vhodně to přejmenovat? Pravděpodobně na kůsu?
.
Re: Zbraně a zbroje
Šla, ale nemáme modely.
Docela přijatelná kůsa/naginata jde vytvořit kombinací různých modelů v halapartnách, mám takovej dojem.
Docela přijatelná kůsa/naginata jde vytvořit kombinací různých modelů v halapartnách, mám takovej dojem.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Zbraně a zbroje
Pak taky trident, to jsou vidle, cep je nástroj na zpracování obilí a sai je nástroj na sázení rýže. 
Na vyžádání.
Re: Zbraně a zbroje
Jedna nagata/kůsa je přímo již ve hře jako kosa "CEPová", někdo na ST ji tuším i měl, dá se k ní tuším proklikat v modulu jako přímo jeden ze vzhledů kosy, ale má bohužel takový drobný neduh.J.F.Payne wrote:Šla, ale nemáme modely.
Docela přijatelná kůsa/naginata jde vytvořit kombinací různých modelů v halapartnách, mám takovej dojem.
Elementy na zbrani se totiž graficky zobrazovaly ne na čepeli zbraně, ale tam, kde systém předpokládal čepel u klasické kosy.
Prostě to byla dlouhá zbraň s dlouhou čepelí ve stejné rovině jako ratiště a grafickej efekt (třeba ohně) z toho trčel podivně do boku.
...
Ale kdyby se tomu modelu podařilo přiřadit zobrazení grafického efektu halapartny, bylo by to asi hodně pěkné.
Jenže je to jen tento jeden model no, klasická kosa - byť tedy zemědělská fantasy zbraň - má těch vzhledů vcelku ranec, když vezmu v potaz, že jsme ve fantasy světě, kde navíc třeba kosa je tuším i jedním ze symbolů Zeira, tak musím uznat, že když ji drží dobře oháklej frajer (černý háv s kápí, vidět jdou jen kostěný ručičky
A mimojiné k jedné "vzhledově klasické" se na Thalii váže i velmi zajímavý příběh..., takže bohužel se přikláním spíše k verzi "klasické", byť je to do boje zbraň relativně nevhodná, tady ústupek realitě prostě rád dám no.
Můj názor.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Zbraně a zbroje
Mě se pořád všichni ptají, proč lůtím.
No, našetřit 2.074.863.441 gp prostě chvilku zabere, jen teda nevím, zda v brzké době kdy dosáhnu na lvl 61.

No, našetřit 2.074.863.441 gp prostě chvilku zabere, jen teda nevím, zda v brzké době kdy dosáhnu na lvl 61.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Zbraně a zbroje
Ta cena klesne, až konečně nahodíme tu zupravu cen.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Zbraně a zbroje
Jsem si 100% jistej, že ten popisek nepatří double scimitaru.
EDIT: Aby bylo rozuměno, dvojitý scimitar asi nebude úplně lehká poboční zbraň posla zpráv...
EDIT2: Chjo, koukám že to není jedinej zaměněnej popisek z těch co jsem posílal, třebas "černá smrt" taky neměl být mercurial sword, vzdávám to, hlavně že se to použilo, akorát ty popisky občas ztrácejí na smyslu.
EDIT: Aby bylo rozuměno, dvojitý scimitar asi nebude úplně lehká poboční zbraň posla zpráv...
EDIT2: Chjo, koukám že to není jedinej zaměněnej popisek z těch co jsem posílal, třebas "černá smrt" taky neměl být mercurial sword, vzdávám to, hlavně že se to použilo, akorát ty popisky občas ztrácejí na smyslu.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Zbraně a zbroje
Dle tabulky zbraní a zbrojí je obouruční "težký cep" exotická zbraň.
Koukám ale že ve hře jde o "smrtící"...
FEAT exotiku nemám a zvažuji koupi.
Můžu to koupit a nebo se to bude překopávat?
Koukám ale že ve hře jde o "smrtící"...
FEAT exotiku nemám a zvažuji koupi.
Můžu to koupit a nebo se to bude překopávat?
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1