Jeste takovej napad k CvC a umrti s nim spojenem
Re: Jeste takovej napad k CvC a umrti s nim spojenem
že tu neni peklo ? kecyyyyyyyy

Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Re: Jeste takovej napad k CvC a umrti s nim spojenem
Ja zabil asi dohromady 4 postavynomis_b wrote:[Tak to si asi nevidel berserkruv vak na hlavy porazenych
Ma jich tam peknou sbirku a jeste k tmu snad i nejakou tu ruku ci oko..
Pak sem zazil asi nejlepci RP prepadeni s Kazem (Hurdunem) vod toho mam tu ruku (Skvela hadka kdyz sem mu prejel sekerkou po mule). Zbytek hlav sem urezal kdyz sem ty nebozaky videl valet se podel cest ...to Berserk nevodola a trofej proste mit musi
No a pak moje nejcenejsi trofej je moje voko, co mi dloubnul ten hajzl Xarx Jednovokej - kerej vtom asi nechtel bejt sam
Jinak se ale pridavam a CvC se mi opravdu hnusi a stranim se ho
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Jeste takovej napad k CvC a umrti s nim spojenem
Ja bych si jenom dovolit takovou mensi reakci na Berserkra. Od toho prepadeni ho vubec nemam rad(jako teda muj trpaslik
) a nemam rad zadny pulorky, pac v nich vidim toho smejda co me prepadnul. Jinak co se tyka toho co se tam stalo-prepadeni, zabiti muly, provokace a nasledna bitka, nasledovana peknym tyranim a useknutim ruky (moji
) tak to bylo perfektni a moc se me to libilo-teda jako hracovi
I kdyz jsem prisel o mulu, mel jsem prekazeny lov a tudiz zadny vydelek, a musel jsem se pomalu sourat do ivory, s useknutou rukou, tak tohle vsechno byla nizka cena za pekny RP zazitek, a navic jsem mohl dopadnout mnohem hur
Pisu to sem proto, ze si myslim ze je spousta takovejch nasilnejch( zlejch, skaredejch, hnusnejch atd..) bidaku (viz. podtemno
) se kterejma setkani nedopadne jiste dobre, ale nemusi se vubec umrit, takze je to vlastne supr:D
Tady je videt ze i Berserk je vlastne clovek(teda tou mensi polovinou
) a ma srdce (cerne a prohnile) Uz se na nej tesim, az mu useknu ruku 
Pisu to sem proto, ze si myslim ze je spousta takovejch nasilnejch( zlejch, skaredejch, hnusnejch atd..) bidaku (viz. podtemno
Tady je videt ze i Berserk je vlastne clovek(teda tou mensi polovinou
Re: Jeste takovej napad k CvC a umrti s nim spojenem
Muj osoboni nazor, na kterej se mi nikdo neptal je, ze pokud je smrt smrti, tak permka. Pokud je smrt docasnym omamenim, tedy neco jako slitovani se velikeho a vsemocneho astarotha nad uz asi stym omamenim postavy, tak to neni smrt. Mi tak pripomina jeden film Maly Niky Satan juniorDaanri wrote:.... smrt je smrt. Takze moj osobny nazor je nie.
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Re: Jeste takovej napad k CvC a umrti s nim spojenem
jasně
..
*Niky odejde portálem a po 10 vteřinách spadne zpátky*
"byl si pryč sotva deset vteřin"
"něco velkýho a svítíco do mě narazilo"
*Niky odejde portálem a po 10 vteřinách spadne zpátky*
"byl si pryč sotva deset vteřin"
"něco velkýho a svítíco do mě narazilo"
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Jeste takovej napad k CvC a umrti s nim spojenem
Re: Jeste takovej napad k CvC a umrti s nim spojenem
to bylo metro, tomu se vyhejbejKrata wrote:jasně..
*Niky odejde portálem a po 10 vteřinách spadne zpátky*
"byl si pryč sotva deset vteřin"
"něco velkýho a svítíco do mě narazilo"
tak jo tati
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe