No ja som si to predstavoval tak,že ten timer je tam prima vecička,ale ak som sa mýlil tak som asi naivny (lebo som človek:)Daanri wrote:Napad je to skvely, ale este napis ako to urobit v toolsete. Pretoze pokial ja viem tak na lokaciu mozes nastavit len jednu hudbu, ktora sa bude opakovat. Ak nato prides jak to zmenit, alebo urobit naky script ktory by menil hudbu, tak posli urcite to zaradime.
Nedá sa to nejak oklamať?že do zvukov zaradiš hudbu,alebo tak nejak?