Mám dotaz ohledně silnější obnovy. A rychlosti.
Aktuálně je rychlost nastavena ne jako bonus, ale postih. A pokad se zakouzlí na postavu silnější obnova, tak to dané osobě shodí rychlost. S tímto problémem jsem se setkal jen na tomto shardu.
Dalo by se to nějak upravit, aby ta obnova tu rychlost neshazovala?
Tj asi rychlost nastavit tak, aby se nebrala jako postih?
Silnější obnova
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Silnější obnova
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Silnější obnova
1) Když se zakouzlí rychlost, tak se zobrazí červená postihová ikona slowed místo zelené haste ikony?
2) Může to mít souvislost s mountama, kteří přidávají rychlost? Nebo se to děje i opěšalé ničím nezrychlené postavě?
3) Jde o kouzla Haste a Mass Haste, ano?
2) Může to mít souvislost s mountama, kteří přidávají rychlost? Nebo se to děje i opěšalé ničím nezrychlené postavě?
3) Jde o kouzla Haste a Mass Haste, ano?
Re: Silnější obnova
Myrpa wrote:1) Když se zakouzlí rychlost, tak se zobrazí červená postihová ikona slowed místo zelené haste ikony?
2) Může to mít souvislost s mountama, kteří přidávají rychlost? Nebo se to děje i opěšalé ničím nezrychlené postavě?
3) Jde o kouzla Haste a Mass Haste, ano?
3) ANO
2 + 1) ne, je to způsobeno TH úpravou spěchu, který dává namísto +4 AC jen +1 AC a toho je docíleno přidáním postihu -3 AC do kouzla.
.
Re: Silnější obnova
A shodí ji i slabší (Lesser Restoration) a normální obnova (Restoration)?
Re: Silnější obnova
Opraveno pro Lesser Restoration, Restoration, Greater Restoration. Na serveru. Vyzkuste, potvrďte.