jo to zní dost dobře... ty lesy fakt nejsou jen tak obecně k užití, dokonce ani druidům... mají svoje teritoria, buď historicky nebo smluvně respektovaný (např. královskym glejtem) nebo jsou natolik odlehlý, že nad nima nikdo pravomoc neuplatňuje...photter wrote:...
Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
a teď k hraničářům
já bych prosil aby vše co tu bylo řečeno k drujdům, k hraničářům nikdo nevztahoval, hraničář neni žádnej zoofil ani grínpísák na hraničáře se bude muset jinudy
že by se speciálně s hraničářem něco udělat mělo s tím souhlasim, chudák hraničář dostal na prdel hned dvakrát - poprvé od bioware, který mu sebralo všechny užitečný vlastnosti a dovednosti a "odškodnilo" ho za to d10 kostkou a podruhý vod českýho omezovacího pseudohákóru, kdy hraničář jako výrazně multiabilitová postava je bez slušnejch věcí směšná figurka
přestaňte prosím cpát hraničáře k ochráncům přírody, je to naprostá kravina, hraničář v přírodě žije, rozumí ji, umí ji využívat a používat ale rozhodně to primárně neni jeho starost - klasickej hraničář je výrazně bojová postava (tomu odpovídá i AB progress), je to něco na způsob nepravidelnýho vojska, využitej tam, kde pravidelný vojsko nemůže uspět nebo je nerentabilní
momentálně žádnej nápad po ruce ale klidně něco pište, já vám to roztrhám
já bych prosil aby vše co tu bylo řečeno k drujdům, k hraničářům nikdo nevztahoval, hraničář neni žádnej zoofil ani grínpísák na hraničáře se bude muset jinudy
že by se speciálně s hraničářem něco udělat mělo s tím souhlasim, chudák hraničář dostal na prdel hned dvakrát - poprvé od bioware, který mu sebralo všechny užitečný vlastnosti a dovednosti a "odškodnilo" ho za to d10 kostkou a podruhý vod českýho omezovacího pseudohákóru, kdy hraničář jako výrazně multiabilitová postava je bez slušnejch věcí směšná figurka
přestaňte prosím cpát hraničáře k ochráncům přírody, je to naprostá kravina, hraničář v přírodě žije, rozumí ji, umí ji využívat a používat ale rozhodně to primárně neni jeho starost - klasickej hraničář je výrazně bojová postava (tomu odpovídá i AB progress), je to něco na způsob nepravidelnýho vojska, využitej tam, kde pravidelný vojsko nemůže uspět nebo je nerentabilní
momentálně žádnej nápad po ruce ale klidně něco pište, já vám to roztrhám
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
Ja co sem hraval hranicare, tak bych mu dal zakernej utok, ale jenom v prirode...Phottere, trhej! 
Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
Zakernej utok mi k hranicarovi nesedi, jestli se nekdo bude hrabat v povolani, tak bych vyuzil upravy z DND 3,5 edice. Tam ma hrancir zivoty sice 1k8, ale ma spoustu uzitecnejch veci jako unik, na vysokym levelu hips, zachrany hody na reflex jako zakladni...
Vedoucí týmu Thalie
Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
Neblnete s hipsem. Dost uz ze ho ma SDcko.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
On tam mam vetsinu tech schopnosti jen v divocine a ma ho myslim az na nakym 16.-18. lvl.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
Morbo agree, drow female.
Osobne taky povazuju rangera za scouta, bojovnika, mozna prospektora a trochu tulaka a tak jsem ho i hraval. Rozhodne bych ho nespojoval s tim, co se tady resilo kolem druida.
Osobne taky povazuju rangera za scouta, bojovnika, mozna prospektora a trochu tulaka a tak jsem ho i hraval. Rozhodne bych ho nespojoval s tim, co se tady resilo kolem druida.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
dal bych mu nějakej bonus na boj se zvířaty, klidně +útok i +AC, klidně i navyšovat s levelem. na druhou stranu bych mu vodebral tu dvojzbrannost, pač nemusí každej kopírovat drizzta do urden...
nějaký RP bonusy jako možnost vyrobit tábořiště (nebo nocovat bez ohně) a třeba se méně unavovat....
bonus do stahování kůží
nějaký RP bonusy jako možnost vyrobit tábořiště (nebo nocovat bez ohně) a třeba se méně unavovat....
bonus do stahování kůží
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
@DG : jasně, eště mu uber *chytá se za hlavu* chápeš, jakej je rozdíl mezi oslabit a posílit ?
3.5 hraničář by byl lepší ale je toho plno, spousta toho IMHO nepude...HIPS má na17tým ale s tím bych taky neblbnul s tím jak je HIPS v NWN pojatej je to divný
ukrytej hraničář v exteriéru neni zpomalenej
kromě ITWF může brát eště GTWF, který (mám dojem) s lvlem roste až na 7 útoků v součtu - to ale platí jen když zvolí cestu meče
naopak, když zvolí cestu luku, může kromě rapidshotu brát eště manyshot - je to zdvojení prvního a od určitýho lvlu i druhýho šípu
nevim, co z toho je udělatelný
ale nejvíc by hraničářovi pomohly věci s pořádnejma bonusama do abilit - už se konečně zbavte těch nánosů toho českýho pseudohárkóru, tenhle stav akorát podporuje debilní jednoabilitový buildy, který si svejch +12 stejně seženou a multiabilitový postavy sou v prdeli
3.5 hraničář by byl lepší ale je toho plno, spousta toho IMHO nepude...HIPS má na17tým ale s tím bych taky neblbnul s tím jak je HIPS v NWN pojatej je to divný
ukrytej hraničář v exteriéru neni zpomalenej
kromě ITWF může brát eště GTWF, který (mám dojem) s lvlem roste až na 7 útoků v součtu - to ale platí jen když zvolí cestu meče
naopak, když zvolí cestu luku, může kromě rapidshotu brát eště manyshot - je to zdvojení prvního a od určitýho lvlu i druhýho šípu
nevim, co z toho je udělatelný
ale nejvíc by hraničářovi pomohly věci s pořádnejma bonusama do abilit - už se konečně zbavte těch nánosů toho českýho pseudohárkóru, tenhle stav akorát podporuje debilní jednoabilitový buildy, který si svejch +12 stejně seženou a multiabilitový postavy sou v prdeli
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
Me se momentalni stav veci k sehnani celkem zamlouva. Je problem sehnat +2 ale kdyz moc chces, tak proste i v otm obchode tu +4ku potkas.. je to sice neco naprosto draheho, ale taky to odpovida tomu, ze je to fakt artefakt. Jednoabilitovy postavy vypadaji lepe, ale nevidel bych to s nimi tak zle.photter wrote:už se konečně zbavte těch nánosů toho českýho pseudohárkóru, tenhle stav akorát podporuje debilní jednoabilitový buildy, který si svejch +12 stejně seženou a multiabilitový postavy sou v prdeli
Samozrejmne jednoabilitovy postavy kouzelnik a zaklinac sou uplne mimo jakekoliv metry.. proste kvileni baanshi bylo a bude vzdy smrtici.
A zase se craftí...
Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
Napada me takova uprava HIPSu. Misto stavajiciho Xvterinovyho postihu do hide, bych povolil HIPS treba jen jednou za 10 minut. Tim padem by se imho zabranilo te klasice, ze nekdou kombinaci hipsu a sneaku umlati cokoliv. Na druhou stranu to oproti stavajicimu stavu prakticky neni rozdil.
Jako dobrej nápad mi přijde, že v divočině může být ranger v hidu a přitom chodit(běhat) normalní rychlostí. To by, myslim, udělat šlo.
Přidávání útoků se asi nepovede, ale nebál bych se zvýšit mu attack bonus a udělat ho tim classem s nejrychleji rostoucim útokem.
Tohle samo o sobě mi přijde už jako dostatečný posílení.
Jako dobrej nápad mi přijde, že v divočině může být ranger v hidu a přitom chodit(běhat) normalní rychlostí. To by, myslim, udělat šlo.
Přidávání útoků se asi nepovede, ale nebál bych se zvýšit mu attack bonus a udělat ho tim classem s nejrychleji rostoucim útokem.
Tohle samo o sobě mi přijde už jako dostatečný posílení.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
A to i pro SD a rogua?? To by si SD fakt zabil. To uz by nemelo smysl ho hrat .. ten 10sekundovy ci jak dlouhy HIPS ho uz dost drsne orezal.kucik wrote:Napada me takova uprava HIPSu. Misto stavajiciho Xvterinovyho postihu do hide, bych povolil HIPS treba jen jednou za 10 minut.
A zase se craftí...
Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
Ten hips by som aj suhlasil, ale na vyssom lvl. Mne sa hlavne nepaci ze SD ho ma hned od 1lvl SD. Co sa tyka tej rychlosti v hide tak to je tiez dobre. Co sa mi ale nepaci je zvysovanie nakeho AB, najvysie utoky by mal mat bojovnik a nie hraniciar, i ked ten by nemal o moc zaostavat za nim.
Mozno mu pridat veci ako stopovanie, bola by naka pravdepodobnost s akou by dokazal urcit ake prisery, NPC, pripadne PC sa nachadzaju v danej lokacii.
Mozno mu pridat veci ako stopovanie, bola by naka pravdepodobnost s akou by dokazal urcit ake prisery, NPC, pripadne PC sa nachadzaju v danej lokacii.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
Proto právě píšu místo stávajícího postihu do hide. Rogue HIPS nemá. Postav si vedle sebe SD a Assassina a zkus je porovnat. Jsou to velmi podobný classy.nomis_b wrote:A to i pro SD a rogua?? To by si SD fakt zabil. To uz by nemelo smysl ho hrat .. ten 10sekundovy ci jak dlouhy HIPS ho uz dost drsne orezal.kucik wrote:Napada me takova uprava HIPSu. Misto stavajiciho Xvterinovyho postihu do hide, bych povolil HIPS treba jen jednou za 10 minut.
Stopovaní se klidně udělat může. Tak nějak se s nim snad i počítá.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)
No kazdej je jinej.. assasinovi jeste roste ten zakernej utok, + ma tu paralyzu ma temnotu, umi se zneviditelnit.. ma podle me taky co nabidnout.. muzes utect za roh a hidnout a mas tu paralyzu znova na stejneho soupere.. nejde to vzdy, ale je to podle me dost dobra vlastnost a taky od 1lvlu.kucik wrote: Proto právě píšu místo stávajícího postihu do hide. Rogue HIPS nemá. Postav si vedle sebe SD a Assassina a zkus je porovnat. Jsou to velmi podobný classy.
SD ma zas HIPS, stinovyho dabla a taky to stinovy ovladnuti ci co... A zakernej mu treba uz neroste..
zase ma ty stinovy redukce atd..
No jako zase na Arkhalii dostal SD HIPS az na 10 a bylo to fakt hodne pozde. To uz ho radsi nejak omezit, ale seslani jednou za 10minut? co treba jednou za 2minuty? btw neovlivni to jeho normlani schovavani ? kdyz treba nikoho neuvidi bude se moct schovavat neomezenekrat?
A zase se craftí...