- lze užít na koni
- lze užít v interiérech
- při použití vypíše hlášku "Cas je ČÍSLO", kdy ČÍSLO je devítimístná cifra bez nějakého smyslu (nejspíše)
+ nešel by při použití odstranit efekt TSka? - navrhuji tam přiřadit efekt co se aktivuje při použití featu Oslepující rychlost (tj. takový ten kruhový efekt "zvíření" prachu)
OPRAVENLétání - okřídlený elf a nejspíš i všichni (půl)draci
OPRAVENLétání - okřídlený elf a nejspíš i všichni (půl)draci
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Létání - okřídlený elf a nejspíš i všichni (půl)draci
- TS effect snad ostraněn - kdyžtak reklamovat (přiští config hak)
- Na mountech zrušeno (příští modul)
- Debug odstraněn (příští modul)
V interierech to má, nebo nemá jít použít?
- Na mountech zrušeno (příští modul)
- Debug odstraněn (příští modul)
V interierech to má, nebo nemá jít použít?
Re: Létání - okřídlený elf a nejspíš i všichni (půl)draci
Stále je tam grafický efekt sesílání TSka, ale už to píše alespoň "sesílá létání" 
Lze létat v interiérech, ale v popisku stojí:
"Tato odobornost lze použít pouze v xteriérových lokacích (tj. ne v budovách ani dungeonech)!"
Lze létat v interiérech, ale v popisku stojí:
"Tato odobornost lze použít pouze v xteriérových lokacích (tj. ne v budovách ani dungeonech)!"
.