Zpátky!
Re: Zpátky!
V předchozím příspěvku jsem ti napsal návod jak vygenerovat ten klíč
snad je to pochopitelné.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Zpátky!
Kladním se Mollymu, je to tak, jak napsal. Jediný problém je, že ty CD key už používá někdo jinej, takže jdu generovat od základu 
Jan Kapres - "Proč se s někým o něco prát, když můžu všechny nutit smíchem řvát?"
Re: Zpátky!
taky se vracim s novou postavou a nez jsem ji stihla udelat tak me to trikrat vykoplo ale povedlo se kupodivu s mymi pc znalostmi, nemluve o tom ze jsem hledala nove haky a tlk co mi chybeli ale jsem tam a trpaslici treste se az o vas budu zakopavat

Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Lina Arna - zlatooká černovláska
Re: Zpátky!
Děkuji, to nemusí býtRagmon wrote:Kladním se Mollymu, je to tak, jak napsal. Jediný problém je, že ty CD key už používá někdo jinej, takže jdu generovat od základu
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Zpátky!
Dobrá, vygenerováno manuálně ze 3 nových CD-key, ale stále ten stejný error... tak čím by to mohlo být? Klíče překontrolovány, mam to vygenerovaná správně.
EDIT: Zkusím přeinstalovat všechny haky atd... postupně, jak maj jít. Pak to třeba poběží.
EDIT2: Našel jsem ještě a ještě novější hak, než je na stránkách... mělo by se to updatovat... snad to bude ono a už to poběží.
EDIT: Zkusím přeinstalovat všechny haky atd... postupně, jak maj jít. Pak to třeba poběží.
EDIT2: Našel jsem ještě a ještě novější hak, než je na stránkách... mělo by se to updatovat... snad to bude ono a už to poběží.
Jan Kapres - "Proč se s někým o něco prát, když můžu všechny nutit smíchem řvát?"
Re: Zpátky!
Možná překontrolovat zda nemáš zaškrtnuto kontrolování IP adresy. Jinak bohužel už moc nevím.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Zpátky!
Ok, hak mám nový (140411), tlk mám 09(nejnovější, alespoň myslím), taky jsem stáhnul http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... &start=390 odsud všechno možné, novou hudbu, nové haky... pořád nic.
Jan Kapres - "Proč se s někým o něco prát, když můžu všechny nutit smíchem řvát?"
Re: Zpátky!
Já si myslím, že kdyby jsi měl problém s hakama, tak ti to vypíše které chybí. Já se obávám, že problém bude někde jinde.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Zpátky!
Když si vygeneruješ ty klíče a dáš je do nwn, tak je musíš registrovat i na tom webu.
Pořád se přihlašuješ s jinejma klíčema, než máš registrovaný.
Pro snadnější hledání volnejch klíčů je dobrý zkusit zprovoznit aspoň jeden ten prográmek, kterej ti z privátních vygeneruje veřejnej.
Pořád se přihlašuješ s jinejma klíčema, než máš registrovaný.
Pro snadnější hledání volnejch klíčů je dobrý zkusit zprovoznit aspoň jeden ten prográmek, kterej ti z privátních vygeneruje veřejnej.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Zpátky!
Ahoj Kucik, mohl by jsi se podívat, v čem je problém nějak? Účet: Ragmon.
Klíč jsem registroval nový, samozřejmě. Otázka je, jestli jsem ho špatně nevytvořil. Program je podle mne nerozchoditelný, Java ho úplně odmítá a netuším proč.
Klíč jsem registroval nový, samozřejmě. Otázka je, jestli jsem ho špatně nevytvořil. Program je podle mne nerozchoditelný, Java ho úplně odmítá a netuším proč.
Jan Kapres - "Proč se s někým o něco prát, když můžu všechny nutit smíchem řvát?"
Re: Zpátky!
Je tam ještě exe varianta ke stažení, zkus kdyžtak tu.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Zpátky!
Jak píšu, přihlašuješ se s jinejma klíčema, než máš registrovaný.
Ještě jednou: Je tam i exe varianta toho souboru.
Ještě jednou: Je tam i exe varianta toho souboru.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Zpátky!
Ok, tak jsem si upravil klíče, teď se mi ani nepustí NWN ale pořád se jen ptá na klíče... Jaká verze vůbec NWN jede pro thalii? Diamond edition nebo platinum edition? Protože jenom 1.69 mi toho moc neřekne... když jsou dvě verze hry v základu.
Jan Kapres - "Proč se s někým o něco prát, když můžu všechny nutit smíchem řvát?"
- Mourisson1
- Mistr
- Posts: 945
- Joined: 15:58 20. Aug 2012
- Location: Somewhere I belong
- Contact:
Re: Zpátky!
Mezi těma verzema není rozdíl.
EDIT : Tedy není v nich rozdíl co se týče připojování se na TH. Takhle.
EDIT : Tedy není v nich rozdíl co se týče připojování se na TH. Takhle.
Luth'arth Tel'vien
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Re: Zpátky!
Ok... v čem může být problém... hmm...
Jak edituji soubor s klíčema, kterej je kterej? Key1 je od NWN? Key2 od Undertide a Key3 od Underdark?
Jak edituji soubor s klíčema, kterej je kterej? Key1 je od NWN? Key2 od Undertide a Key3 od Underdark?
Jan Kapres - "Proč se s někým o něco prát, když můžu všechny nutit smíchem řvát?"