Zase já... - nevidím objekty
Zase já... - nevidím objekty
Nevidím ve hře spoustu věcí. Pláště, časti zbrojí, nějaké rukavice, občas je to jenom průhledné, občas je místo ikony předmětu jen velký bílí obdélník. Pravděpodobně mám něco špatně. Ptám se, co? Myslíte hlavní hak? Cep to není, ten jsem přeinstalovával...
Jan Kapres - "Proč se s někým o něco prát, když můžu všechny nutit smíchem řvát?"
Re: Zase já... - nevidím objekty
Je možné, že by to ovlivnilo i zobrazení placeablů? Myslela jsem, že v modelech jsou spíš hlavy a oblečení...karolina wrote:Haky s modely...
Lareth Belle - rudovlasá bardka a špionka. Sirya Walda - culíkaté elfítko. Yasstra - stvoření noci. Jeduha Fištrón - nejroztržitější geniální gnómský vynálezce a krotitel oslů.
Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Zase já... - nevidím objekty
Bílé čtverce/obdelníky místo světel?Ragmon wrote:Nevidím ve hře spoustu věcí. Pláště, časti zbrojí, nějaké rukavice, občas je to jenom průhledné, občas je místo ikony předmětu jen velký bílí obdélník. Pravděpodobně mám něco špatně. Ptám se, co? Myslíte hlavní hak? Cep to není, ten jsem přeinstalovával...
Tohle mi dělala grafika.. musel jsem postahovat mam pocit starší ovladače.
edit: Jinak bílé obdelníky. Vypni a zapni nwn. Stává se například když te kickne server a vrati te to do menu a rovnou se zas přihlašuješ. Já vždy musím vypnout a zapnout nwn.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Zase já... - nevidím objekty
On nevidí třeba textury domů ve městě, to je čím?
Já když jsem přeinstalovávala počítač a tím i hru, tak se mi naporpvé taky nepovedlo všechno zprovoznit i když jsem stáhla všechno potřebné, prostě holt znova stáhnou nutné haky.
Já když jsem přeinstalovávala počítač a tím i hru, tak se mi naporpvé taky nepovedlo všechno zprovoznit i když jsem stáhla všechno potřebné, prostě holt znova stáhnou nutné haky.
Na vyžádání.
Re: Zase já... - nevidím objekty
Nevidím textury, ale jen nějaké. Nevidím pláště a nevidím začáteční portál. Nevidím textury na Diemově zbroji. Ale něco jiného zase jo... to by se z toho jeden ...
Jan Kapres - "Proč se s někým o něco prát, když můžu všechny nutit smíchem řvát?"
Re: Zase já... - nevidím objekty
A pokud jsi ještě nereinstaloval ten cep, tak zkus primárně ten.
Na vyžádání.
- Mourisson1
- Mistr
- Posts: 945
- Joined: 15:58 20. Aug 2012
- Location: Somewhere I belong
- Contact:
Re: Zase já... - nevidím objekty
Ragmon wrote:Cep to není, ten jsem přeinstalovával...
Luth'arth Tel'vien
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Re: Zase já... - nevidím objekty
vše jsem přeinstalovával, cep i znovu stahoval. Teď znovu stahuju haky. Co z toho obsahuje TEXTURY? Textury jsou problém, kterej jsem si jistej, že je.
Jan Kapres - "Proč se s někým o něco prát, když můžu všechny nutit smíchem řvát?"
Re: Zase já... - nevidím objekty
No haky.. asi toho bude dost, je v tom celkem chaos.. Textury oblečení jsou třeba v modelech..
EDIT: Bych to projela, ale pochybuju, že tam bude napsaný co kde je.. radši to prostě nainstlauj celý.
EDIT: Bych to projela, ale pochybuju, že tam bude napsaný co kde je.. radši to prostě nainstlauj celý.
Na vyžádání.
Re: Zase já... - nevidím objekty
Takže nic nefunguje, všechno je špatně a nikdo neví proč... já jsem doufal, že to tady nebude fungovat jako v reálném životě...
Jan Kapres - "Proč se s někým o něco prát, když můžu všechny nutit smíchem řvát?"
Re: Zase já... - nevidím objekty
Zkus přeinstalovat ovladače grafiky.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Zase já... - nevidím objekty
mě to dělá občas když padne servr, pomáhá relog.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Zase já... - nevidím objekty
Dej screenshot. Jakou mas grafiku?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Zase já... - nevidím objekty
Grafiku mam Intel HD family, rozjede to X-COM Enemy Unknown i Skyrim, tam mi neříkej, že to nerozjede NWN. Ovladače mám nějaký dementní od dodavatele notebooku a tak je nemůžu aktualizovat. A přeinstalovat je na nějaký jiný si nedovolim, aby to ten počítač už uplně neposralo.
Moje specifikace(vyhozeno battle.net, takže je to přesný)
Na screenshotu bych na sobě měl mít i plášť, ten se mi ale v inventáři zobrazuje jako bílá plocha a model na sobě nevidím.
http://i1279.photobucket.com/albums/y52 ... 711b17.jpg
Moje specifikace(vyhozeno battle.net, takže je to přesný)
OPERATING SYSTEM:
Windows 2.6.1.7601 (Service Pack 1)
CPU TYPE:
Intel® Core™ i5-2450M CPU @ 2.50GHz
CPU SPEED:
2.52 GHz
SYSTEM MEMORY:
4.2 GB
VIDEO CARD MODEL:
Intel(R) HD Graphics Family
VIDEO CARD MEMORY:
1.78 GB
VIDEO CARD DRIVER:
igdumdx32.dll
DESKTOP RESOLUTION:
1366x768
HARD DISK SIZE:
500 GB
HARD DISK FREE SPACE:
255.28 GB (51%)
DOWNLOAD SPEED:
2.12 MB/s (16.9 mbps)
Na screenshotu bych na sobě měl mít i plášť, ten se mi ale v inventáři zobrazuje jako bílá plocha a model na sobě nevidím.
http://i1279.photobucket.com/albums/y52 ... 711b17.jpg
Jan Kapres - "Proč se s někým o něco prát, když můžu všechny nutit smíchem řvát?"