Jízdní zvěř

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: Jízdní zvěř

Post by Myrpa »

Barbar321 wrote:Je to sisce maličkost a ani si nepamatuju, jestli se to tu už i řešilo, ale při sednutí na jízdní zvíře se změní hlava postavy. Když sesedne, je zase hlava normální
Jaká rasa?
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Jízdní zvěř

Post by Barbar321 »

Myrpa wrote:
Barbar321 wrote:Je to sisce maličkost a ani si nepamatuju, jestli se to tu už i řešilo, ale při sednutí na jízdní zvíře se změní hlava postavy. Když sesedne, je zase hlava normální
Jaká rasa?
hiran
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: Jízdní zvěř

Post by Myrpa »

U Hirana to jinak nejde. Nemá jezdecký model. Když nasedneš, změníš se v půlorka, dostaneš nějakou defaultní půlorčí hlavu. Musíš nosit helmu/kapucu. Jiné řešení není.
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Jízdní zvěř

Post by Barbar321 »

Myrpa wrote:U Hirana to jinak nejde. Nemá jezdecký model. Když nasedneš, změníš se v půlorka, dostaneš nějakou defaultní půlorčí hlavu. Musíš nosit helmu/kapucu. Jiné řešení není.
Díky. Já na to jen upozorňoval. Helmu pochopitelně na jízdním zvířeti nostím téměř pořád, proto jsem na to přišelaž teprve nedávno.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: SMAZAT: Jízdní zvěř

Post by Myrpa »

Opravil jsem nákup jízdního zvířete. Neukládal správně cenu, takže většině z vás nebude fungovat prodloužení pronájmu. Musíte zakoupit mounta znova, pardon. (Klidně zkuste prodloužení, než nakoupíte.)

Prodloužení pronájmu se provádí nově v rozhovoru mounta v [Nastavení zvířete].
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Jízdní zvěř

Post by karolina »

Momentálně nejde předat smlouvu mounta, ale na vyvolaného mounta může nasednout kdokoliv, je to tak správně?
Osobně bych lobovala aby šla smlouva předat, třeba někdo bude vědět, že nebude delší dobu hrát, tak přeprodá nájem někomu jinému.
Na vyžádání.
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: Jízdní zvěř

Post by Myrpa »

Že může nasednout kdokoliv, i kdokoliv vzít mounta do party, je schválně. Chtěl jsem, aby šli půjčovat a tahat v partě. Ale třeba mi unikají problémy, které to způsobuje, tak se kdyžtak ozvěte.

Smlouva předat jde. Jen máš ještě starou verzi zakoupenou před opravou. Nech ji propadnout a kup mounta nového.
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Jízdní zvěř

Post by karolina »

Myrpa wrote:Že může nasednout kdokoliv, i kdokoliv vzít mounta do party, je schválně. Chtěl jsem, aby šli půjčovat a tahat v partě. Ale třeba mi unikají problémy, které to způsobuje, tak se kdyžtak ozvěte.

Smlouva předat jde. Jen máš ještě starou verzi zakoupenou před opravou. Nech ji propadnout a kup mounta nového.
Ok, jsem nevěděla. Momentálně to tak právě děláme, že něháme nasednout někoho jiného,právě proto, že nám ta smlouva nejde předat, bylo to omylem koupené zvíře.
Na vyžádání.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Jízdní zvěř

Post by kucik »

Chová se to tak, že zvíře následuje a po stránce mechaniky je jeho pánem poslední nasednuvší a jen od něj bere příkazy (i odvolání).
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: Jízdní zvěř

Post by Myrpa »

kucik wrote:Chová se to tak, že zvíře následuje a po stránce mechaniky je jeho pánem poslední nasednuvší a jen od něj bere příkazy (i odvolání).
Záměr. Když se to nebude hodně líbit, nebo se objeví problémy, možno změnit.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Jízdní zvěř

Post by Bahnak »

Mount, pokud je raněný, ignoruje příkazy a nejde ovládat.
(ignor příkazů: stůj na místě, hlídej, následuj)

Zraněný mount po vyvolání:
1) v lokaci s nepřátelskými NPC vyrazí do útoku, i když nejsou NPC na dohled
(i kdyby v nejvzdálenějším koutu lokace bylo jediné červené NPC, mount k němu vyrazí přes celou lokaci)
2) v lokaci s neutrálními NPC (město) se tato NPC seběhnou k mountovi, jako by vyvolával útok.

Po sesednutí zraněný mount nejde prvních cca 6 vteřin nakliknout pro rozhovor aby byl odvolán - vypisuje to vždy hlášku, že je objekt zaneprázděn.

Edit Myrpa: frk!
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: Jízdní zvěř

Post by Myrpa »

Bahňák wrote:...
Snad opraveno.
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Jízdní zvěř

Post by kokosak »

Stále chybí možnost nasednout na zvíře u černokněžníka
PUF!
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Jízdní zvěř

Post by kokosak »

Po sesednutí z mountu je pixina zpomalena. Relog řeší.
PUF!
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Jízdní zvěř

Post by Bahnak »

Myrpa wrote:
Bahňák wrote:...
Snad opraveno.
Funguje, díky Myrpo.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Locked