Jízdní zvěř

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Jízdní zvěř

Post by Barbar321 »

Na tržišti v Kelu a v pevnosti Duegarů se dá jezdit na koni. Vzhledem k tomu, že někde automaticky systém shazuje z koně, není možné přidat i tyto lokality do seznamu?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: Jízdní zvěř

Post by Myrpa »

kokosak wrote:Stále chybí možnost nasednout na zvíře u černokněžníka
Snad opraveno. Featy by měl dostat dobrodruh, když je nemá další povolání.
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: Jízdní zvěř

Post by Myrpa »

kokosak wrote:Po sesednutí z mountu je pixina zpomalena. Relog řeší.
Pixie může do sedla? A jak to vypadá? Podle mě pixina nemá mounted vzhled, pokud teda není hodně zmenšený elf.
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Jízdní zvěř

Post by kokosak »

Myrpa wrote:Pixie může do sedla? A jak to vypadá? Podle mě pixina nemá mounted vzhled, pokud teda není hodně zmenšený elf.
Pixina se změní v přerostlého gnoma. S křidýlkama. Něco neuvěřitelně příšernýho.
PUF!
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Jízdní zvěř

Post by Krysak »

Hele ted po diskuzi, kdy mzano
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: Jízdní zvěř

Post by Myrpa »

Krysak wrote:Hele ted po diskuzi, kdy mzano
Cože? Prosím srozumitelněji, jedno slovo na řádek a s obrázky. A případně odkazy na diskuze.

Jinak s tou pixinou něco zkusím vymyslet, dejte mi čas. Ale jízdní model nebude mít nikdy. Spíš opravit tu rychlost a nastavit jí třeba hobita.
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Jízdní zvěř

Post by kokosak »

Haste efekt na jízdní zvěřině nemá žádný... efekt na rychlost dopravy.
PUF!
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Jízdní zvěř

Post by J.F.Payne »

To by mělo bejt schválně.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
D_E_K_A
Mistr
Posts: 991
Joined: 22:59 03. Aug 2011

Re: Jízdní zvěř

Post by D_E_K_A »

Zjevně na jakémkoliv jízdním zvířeti, alespon u některých typů "róby" to postavu po nasednutí rozpoltí ve dví (šest nohou :D ). Nešlo by s tím něco udělat? Je z toho pak docela děsně hrůzně komické panoptikum. ;)
I´m pixel-based fantasy, a man who is stoic. I hack and slash, who the heck´s more heroic?
Xzar: "I know of dragons with feet like rabbits, 'tis true, I swear." (In memoriam - died 1369 DR)
Yoshimo: "Hiiiii yah! Heh, tourists love that stuff."
Divinity: Original Sin - The talent Pet Pal allows you to speak to animals. Bark, bark. Moo.
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Jízdní zvěř

Post by karolina »

D_E_K_A wrote:Zjevně na jakémkoliv jízdním zvířeti, alespon u některých typů "róby" to postavu po nasednutí rozpoltí ve dví (šest nohou :D ). Nešlo by s tím něco udělat? Je z toho pak docela děsně hrůzně komické panoptikum. ;)
Nešlo, většina rób nemá mounted vzhled, bohužel.. Si holt musíte udělat takovou róbu co vidět bude a nebo jezdeckou uniformu.
Na vyžádání.
User avatar
D_E_K_A
Mistr
Posts: 991
Joined: 22:59 03. Aug 2011

Re: Jízdní zvěř

Post by D_E_K_A »

Nevadí, se holt s tím musím smířit, nic podobného vzhledově tam totiž není u barvíře, co by odpovídalo mé vizi. :)
I´m pixel-based fantasy, a man who is stoic. I hack and slash, who the heck´s more heroic?
Xzar: "I know of dragons with feet like rabbits, 'tis true, I swear." (In memoriam - died 1369 DR)
Yoshimo: "Hiiiii yah! Heh, tourists love that stuff."
Divinity: Original Sin - The talent Pet Pal allows you to speak to animals. Bark, bark. Moo.
NesQe
Rytíř
Posts: 599
Joined: 19:45 13. Jan 2012

Re: Jízdní zvěř

Post by NesQe »

Dnes se nám povedlo něco zajímavého. To že cizí člověk může nasednout na mountíka majitele by nevadilo, ale po jeho sesednutí ho majitel nemohl nijak ovládat poslouchal toho druhýho a po použití smlouvy se vyvolal další.

Propána proč brouk při boji řehtá? :shock:
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Jízdní zvěř

Post by Nalkanar »

Kůň strakáč - neboli paladinský tlustoprdelník - se ukazuje v původním paladinském vzhledu a nezobrazuje mi postavu v sedle. :lol:

Image
.
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Jízdní zvěř

Post by kokosak »

Poslkušně hlásím, že se mi Květa po nasednutí na obrovského orla promění do koně :D (je model koně bez jezdce)
PUF!
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: Jízdní zvěř

Post by Myrpa »

Nalkanar wrote:Kůň strakáč - neboli paladinský tlustoprdelník - se ukazuje v původním paladinském vzhledu a nezobrazuje mi postavu v sedle. :lol:
Mounti jsou napevno umístěni v lokaci stájí/kotců. WB musí zkontrolovat proměnné, které mají na sobě, zda odpovídají tabulce (google docs, 1.příspěvek v topicu Jízdní zvěř na WB foru, myslím, a když ne, pište, pošlu link). Pokud odpovídají, pak mám blbě tabulku.

Řehtající brouk to samé, musí se mu upravit soundset přímo v lokaci, kde se pronajímá.
kokosak wrote:Poslkušně hlásím, že se mi Květa po nasednutí na obrovského orla promění do koně :D (je model koně bez jezdce)

Code: Select all

int GetMountedRaceAppearance(object oRider)
{
    return 482 + GetRacialType(oRider) * 2 + !GetGender(oRider);
}

Code: Select all

appearance.2da výňatek:

0    "(Dynamic) Dwarf"
1    "(Dynamic) Elf"
2    "(Dynamic) Gnome"
3    "(Dynamic) Halfling"
4    "(Dynamic) Half-Elf"
5    "(Dynamic) Half-Orc"
6    "(Dynamic) Human"
...
482  "[Mounted] Dwarf Female"
483  "[Mounted] Dwarf Male"
484  "[Mounted] Elf Female"
485  "[Mounted] Elf Male"
486  "[Mounted] Gnome Female"
487  "[Mounted] Gnome Male"
488  "[Mounted] Halfling Female"
489  "[Mounted] Halfling Male"
490  "[Mounted] Half-Elf Female"
491  "[Mounted] Half-Elf Male"
492  "[Mounted] Half-Orc Female"
493  "[Mounted] Half-Orc Male"
494  "[Mounted] Human Female"
495  "[Mounted] Human Male"
496 -> 561 Horses

Code: Select all

racialtypes.2da výňatek:

0          Dwarf
1          Elf
2          Gnome
3          Halfling
4          HalfElf
5          HalfOrc
6          Human
...
17         Fey
Resultát:
RacialType 17-Fey to asi rozhodí, appearance bude pak daleko za hranicí 500, čili jeden z modelů koně.
Buďto doscriptovat do mys_mount_lib tam, kde se volá změna modelu výjimku pro postavy nesoucí vlastní cutom hodnotu modelu (a DMkem tu hodnotu Květě nastavit jako její proměnnou), nebo změnit Květě rasu na něco menšího než 7, nebo vzhled, aby se zkrátka vešla do rozsahu :)
Locked