Jízdní zvěř
Re: Jízdní zvěř
Na tržišti v Kelu a v pevnosti Duegarů se dá jezdit na koni. Vzhledem k tomu, že někde automaticky systém shazuje z koně, není možné přidat i tyto lokality do seznamu?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Jízdní zvěř
Snad opraveno. Featy by měl dostat dobrodruh, když je nemá další povolání.kokosak wrote:Stále chybí možnost nasednout na zvíře u černokněžníka
Re: Jízdní zvěř
Pixie může do sedla? A jak to vypadá? Podle mě pixina nemá mounted vzhled, pokud teda není hodně zmenšený elf.kokosak wrote:Po sesednutí z mountu je pixina zpomalena. Relog řeší.
Re: Jízdní zvěř
Pixina se změní v přerostlého gnoma. S křidýlkama. Něco neuvěřitelně příšernýho.Myrpa wrote:Pixie může do sedla? A jak to vypadá? Podle mě pixina nemá mounted vzhled, pokud teda není hodně zmenšený elf.
PUF!
Re: Jízdní zvěř
Hele ted po diskuzi, kdy mzano
Re: Jízdní zvěř
Cože? Prosím srozumitelněji, jedno slovo na řádek a s obrázky. A případně odkazy na diskuze.Krysak wrote:Hele ted po diskuzi, kdy mzano
Jinak s tou pixinou něco zkusím vymyslet, dejte mi čas. Ale jízdní model nebude mít nikdy. Spíš opravit tu rychlost a nastavit jí třeba hobita.
Re: Jízdní zvěř
Zjevně na jakémkoliv jízdním zvířeti, alespon u některých typů "róby" to postavu po nasednutí rozpoltí ve dví (šest nohou
). Nešlo by s tím něco udělat? Je z toho pak docela děsně hrůzně komické panoptikum. 
I´m pixel-based fantasy, a man who is stoic. I hack and slash, who the heck´s more heroic?
Xzar: "I know of dragons with feet like rabbits, 'tis true, I swear." (In memoriam - died 1369 DR)
Yoshimo: "Hiiiii yah! Heh, tourists love that stuff."
Divinity: Original Sin - The talent Pet Pal allows you to speak to animals. Bark, bark. Moo.
Xzar: "I know of dragons with feet like rabbits, 'tis true, I swear." (In memoriam - died 1369 DR)
Yoshimo: "Hiiiii yah! Heh, tourists love that stuff."
Divinity: Original Sin - The talent Pet Pal allows you to speak to animals. Bark, bark. Moo.
Re: Jízdní zvěř
Nešlo, většina rób nemá mounted vzhled, bohužel.. Si holt musíte udělat takovou róbu co vidět bude a nebo jezdeckou uniformu.D_E_K_A wrote:Zjevně na jakémkoliv jízdním zvířeti, alespon u některých typů "róby" to postavu po nasednutí rozpoltí ve dví (šest nohou). Nešlo by s tím něco udělat? Je z toho pak docela děsně hrůzně komické panoptikum.
Na vyžádání.
Re: Jízdní zvěř
Nevadí, se holt s tím musím smířit, nic podobného vzhledově tam totiž není u barvíře, co by odpovídalo mé vizi. 
I´m pixel-based fantasy, a man who is stoic. I hack and slash, who the heck´s more heroic?
Xzar: "I know of dragons with feet like rabbits, 'tis true, I swear." (In memoriam - died 1369 DR)
Yoshimo: "Hiiiii yah! Heh, tourists love that stuff."
Divinity: Original Sin - The talent Pet Pal allows you to speak to animals. Bark, bark. Moo.
Xzar: "I know of dragons with feet like rabbits, 'tis true, I swear." (In memoriam - died 1369 DR)
Yoshimo: "Hiiiii yah! Heh, tourists love that stuff."
Divinity: Original Sin - The talent Pet Pal allows you to speak to animals. Bark, bark. Moo.
Re: Jízdní zvěř
Dnes se nám povedlo něco zajímavého. To že cizí člověk může nasednout na mountíka majitele by nevadilo, ale po jeho sesednutí ho majitel nemohl nijak ovládat poslouchal toho druhýho a po použití smlouvy se vyvolal další.
Propána proč brouk při boji řehtá?
Propána proč brouk při boji řehtá?
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Re: Jízdní zvěř
Kůň strakáč - neboli paladinský tlustoprdelník - se ukazuje v původním paladinském vzhledu a nezobrazuje mi postavu v sedle.

.
Re: Jízdní zvěř
Poslkušně hlásím, že se mi Květa po nasednutí na obrovského orla promění do koně
(je model koně bez jezdce)
PUF!
Re: Jízdní zvěř
Mounti jsou napevno umístěni v lokaci stájí/kotců. WB musí zkontrolovat proměnné, které mají na sobě, zda odpovídají tabulce (google docs, 1.příspěvek v topicu Jízdní zvěř na WB foru, myslím, a když ne, pište, pošlu link). Pokud odpovídají, pak mám blbě tabulku.Nalkanar wrote:Kůň strakáč - neboli paladinský tlustoprdelník - se ukazuje v původním paladinském vzhledu a nezobrazuje mi postavu v sedle.![]()
Řehtající brouk to samé, musí se mu upravit soundset přímo v lokaci, kde se pronajímá.
kokosak wrote:Poslkušně hlásím, že se mi Květa po nasednutí na obrovského orla promění do koně(je model koně bez jezdce)
Code: Select all
int GetMountedRaceAppearance(object oRider)
{
return 482 + GetRacialType(oRider) * 2 + !GetGender(oRider);
}
Code: Select all
appearance.2da výňatek:
0 "(Dynamic) Dwarf"
1 "(Dynamic) Elf"
2 "(Dynamic) Gnome"
3 "(Dynamic) Halfling"
4 "(Dynamic) Half-Elf"
5 "(Dynamic) Half-Orc"
6 "(Dynamic) Human"
...
482 "[Mounted] Dwarf Female"
483 "[Mounted] Dwarf Male"
484 "[Mounted] Elf Female"
485 "[Mounted] Elf Male"
486 "[Mounted] Gnome Female"
487 "[Mounted] Gnome Male"
488 "[Mounted] Halfling Female"
489 "[Mounted] Halfling Male"
490 "[Mounted] Half-Elf Female"
491 "[Mounted] Half-Elf Male"
492 "[Mounted] Half-Orc Female"
493 "[Mounted] Half-Orc Male"
494 "[Mounted] Human Female"
495 "[Mounted] Human Male"
496 -> 561 Horses
Code: Select all
racialtypes.2da výňatek:
0 Dwarf
1 Elf
2 Gnome
3 Halfling
4 HalfElf
5 HalfOrc
6 Human
...
17 Fey
RacialType 17-Fey to asi rozhodí, appearance bude pak daleko za hranicí 500, čili jeden z modelů koně.
Buďto doscriptovat do mys_mount_lib tam, kde se volá změna modelu výjimku pro postavy nesoucí vlastní cutom hodnotu modelu (a DMkem tu hodnotu Květě nastavit jako její proměnnou), nebo změnit Květě rasu na něco menšího než 7, nebo vzhled, aby se zkrátka vešla do rozsahu