Chovani v druzine

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Chovani v druzine

Post by Daanri »

Myslim, ze to teda mimo diskusia neni a to je uz naozaj ubohost vypisovanie takychto tellov (prosikanie, zistovanie OOC veci cez tell, resp. vyhrazanie a podobne). To uz vazne nema s RP hrou nic spolocne. Nad tym by sa mal teda kazdy urcite zamysliet. :evil:
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Chovani v druzine

Post by Krata »

Proč zamyslet? sakra já prostě tohle chování nechápu.. tohle je RP server a jak už sem několikrát psal lidi co nebuodu hrát aspon trochu Rp bych trestal, dělal jim nějaký RP naschváli at se zpamatujou nebo vypadnou.. Jony mi sem tam řekne jak to nahoře chodí a co řiká tak to je pěknej hnuj, jak to chápu, tak tam je nějaká slabá enkláva RP hráčů co se snažej bavit a další parta expičů/looterů, co nezajímá nic jiného než bejt nej na serveru, DM to asi nezvládnou ohlídat všechno to chápu ale ostatnim hráčum se to taky asi nelíbí ne? družina rozthaná přes několik map a jen prachy prachy prachy.. co si nesebereš nemáš, nazdar.. a nezdržuj.. začal bych je práskat at si je DM pohlídaj

Něco slabého podobného sem zažil ještě před wipem s pár hráčema kdy moje postava byla otrávena, chtěla napsat o pomoc a zbytek mezi tim dál mastil dung.. když se přeze mě vraceli tak mi řekli at se jdu vyléčit do Ivory a oni pokračovali dál, fakt super výprava.. nevim proč by se nad sebou pořád všichni museli zamýšlet, pochybuju že je většina vůbec přihlášená na foru.. prostě trestat, tim že je budete nabádat at se zamyslej nebo vymejšlet romány jak je jejich RP hra odporná toho moc nedokážete, nebo je podplácet výhodama za RP.. proč?! tohle je RP server - základní pravidlo je RP, kdo ho nehraje RP - trest
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Chovani v druzine

Post by Rejty »

Phantorris wrote:...Ale co třeba mě občas trochu rozhodí a o co bych možná poprosil nějaké hráče aby se nad tím zamysleli, je to co píšou někomu do tellu. Např když mi přijde otázka co jsem za level a já se zeptám proč se ptá. On mi na to odpoví, že aby se nemusel relogovat.
Jakekoliv otravovani po tellu ihned screenujte a posilejte mne. Budu dotycne bez milosti trestat strhnutim levelu. Tohle je hnus... Jinak se nejedna o nejake zalovani, tohle je otravovani hry ostatnim a jasne porusovani pravidel!
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Chovani v druzine

Post by Daanri »

No jo ale najvacsi problem je prave ten, ze ako DM to nedokazes vsetko ohlidat a kazdeho kontrolovat a pravdu povediac ani ma to uz nebavi robit policajta, a ked niekoho na nieco upozornis alebo potrestas tak este dostanes vynadane. Pokial k tomu neprispeju aj ty normalny RP hraci, tak nemame sancu to vsetko ustriehnut.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Re: Chovani v druzine

Post by Neithan1 »

OT ale skutocne ma to zaujima : to fakt existuju hraci ktorim ked na tell odpisete "neotravuj" tak otravuju dalej ? :lol: :lol:
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
User avatar
Phantorris
Šlechtic
Posts: 341
Joined: 13:36 07. Aug 2007
Location: Plzeň

Re: Chovani v druzine

Post by Phantorris »

To asi zase ne nebo mě se to nestalo, já většinou ani neodepíšu a oni pochopi, že to asi řešit nechci(což je asi většinou překvapí) nebo jsem se obcas snazil vysvětlit, že to neni to pravy ořechový a že tim kazí hru i sobě, ale to už jsem vzdal.
Adelath Podkova - mladý bojovník, Dei-Anangův šampion, rytíř řádu Čestných rytířů Úsvitu

Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Re: Chovani v druzine

Post by RES »

Daanri jen kte nekromaci muzes me zic jak nejaka postava co neni mag pozna nekromanske kouzlo?pozna leda tak povolani nemrtveho nebo tak neco nevidim jak muze valecnik vedet zda to je nekromaci co jenej smer magi?
A hlavni duvod meho pouzivani je v Ramci hovani Walla co se snim v posledni dobe deje co je rozjeto s vice hraci a vedej oco se jedna holt to nekomu prijde divny :wink:
User avatar
RES
Měšťan
Posts: 223
Joined: 17:59 18. Sep 2007

Re: Chovani v druzine

Post by RES »

A zda sis nevsim tak ja si tu postezoval ze me taky vadej tyto veci pac me to uz nebavi tolerovat a pridavat se knim tim ze vubec jdu.
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Chovani v druzine

Post by Kiri »

NO, kdyz sem si precet resovo zacatek, hnedka sem si myslel, esli to neni narazka na me, ale po chvili sem se dovedel, ze to asi nekdo jiny, ale pro jistotu mi kdyztak cmarnete PMku (RESi pls). At se muzu nejak prizpusobit...Diky
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
steel_martin
Měšťan
Posts: 168
Joined: 17:43 18. May 2007
Location: Plzeň / Železná Ruda

Re: Chovani v druzine

Post by steel_martin »

RES wrote:Daanri jen kte nekromaci muzes me zic jak nejaka postava co neni mag pozna nekromanske kouzlo.
No... já kdybych byl třeba válečník... a uviděl někoho, kdo sešle cosi tak, že se nad obzorem vytvoří šílená ženská, začne řvát, všichni začnou chcípat v křečích, tak si samozřejmě myslím, že jde o kouzlo založené na nějaké šprýmovní škole..
Venori'elginn N'Abarn
_______________
Image
_______________
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Chovani v druzine

Post by Kiri »

steel_martin wrote:
RES wrote:Daanri jen kte nekromaci muzes me zic jak nejaka postava co neni mag pozna nekromanske kouzlo.
No... já kdybych byl třeba válečník... a uviděl někoho, kdo sešle cosi tak, že se nad obzorem vytvoří šílená ženská, začne řvát, všichni začnou chcípat v křečích, tak si samozřejmě myslím, že jde o kouzlo založené na nějaké šprýmovní škole..
hod si na znalosti, nebo inteligenci ;-) pak uvidime co si bude tvuj valecnik myslet :D
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Chovani v druzine

Post by kucik »

Tak odpoved na svoji otazku jsem se nedozvedel, takze budu nucen zit dal v hluboke a trapne nevedomosti. Aspon jsem se naucil novy vyznam slova tezit.
,,Muj mily denicku, nezil jsem dnes nadarmo."
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
steel_martin
Měšťan
Posts: 168
Joined: 17:43 18. May 2007
Location: Plzeň / Železná Ruda

Re: Chovani v druzine

Post by steel_martin »

Kiri wrote:hod si na znalosti, nebo inteligenci ;-) pak uvidime co si bude tvuj valecnik myslet :D
Nj já zapomněl, že se počítá automaticky s INT 8 (-1) a se Znalostmi -1 (WIZ 8 ), protože přece jenom k čemu je válečníkovi inteligence a moudrost, když mu to nepřidá trefení se a damáč..
Venori'elginn N'Abarn
_______________
Image
_______________
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Chovani v druzine

Post by Kiri »

steel_martin wrote:
Kiri wrote:hod si na znalosti, nebo inteligenci ;-) pak uvidime co si bude tvuj valecnik myslet :D
Nj já zapomněl, že se počítá automaticky s INT 8 (-1) a se Znalostmi -1 (WIZ 8 ), protože přece jenom k čemu je válečníkovi inteligence a moudrost, když mu to nepřidá trefení se a damáč..
chytrej ... uz sem se lek ;-) :D

edit: sry za OT
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Jachym
Rytíř
Posts: 508
Joined: 09:15 21. Jun 2007
Location: Morava

Re: Chovani v druzine

Post by Jachym »

Krata wrote:Proč zamyslet? sakra já prostě tohle chování nechápu.. tohle je RP server a jak už sem několikrát psal lidi co nebuodu hrát aspon trochu Rp bych trestal, dělal jim nějaký RP naschváli at se zpamatujou nebo vypadnou.. Jony mi sem tam řekne jak to nahoře chodí a co řiká tak to je pěknej hnuj, jak to chápu, tak tam je nějaká slabá enkláva RP hráčů co se snažej bavit a další parta expičů/looterů, co nezajímá nic jiného než bejt nej na serveru,.....


Nemohu souhlasit, podle mne pokud DM vidí že hráč porušuje pravidla má okamžitě zasáhnout, pokud hráč jede po hranici pravidel má ho DM hned upozornit na to co dělá. Pokud se DM nelíbí styl hry hráče , může mu napsat PM zprávu na foru , pokud se na něm hráč občas nachází, pokud ne může ho ve hře upozornit že je to RP server a ať také občas čte (což je též vysilující) forum a prostuduje si doporučení pro RP hru. Systém který navrhuješ ( dělat RP naschváli ) by akorát ničil DMkám pověst a ještě by se o nich v komunitě NWN hráčů vykládalo že dělají hráčům naschváli, což bych jim skutečně nepřál.
Menhiri Dierta
Locked