Budu tě informovat o termínech creepování SSF a ukážu ti naše elfí automatické palné zbraně
Nevim zda nemel na mysli osobni palne zbrane.
Coz by znamenalo ze o turbolasery z Hvezdnych Valek v podani (nekterych) clenu SFF zajem nema.
PS: Ano, zamceli spam , tak musim psat sem.
Diagnostikovany. Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Budu tě informovat o termínech creepování SSF a ukážu ti naše elfí automatické palné zbraně
Palná zbraň je střelná zbraň, využívající tlaku plynů, vzniklých hořením výmetné látky (obvykle výbušiny typu střelivin) zapálené zážehovým prostředkem, k předání kinetické energie jednomu nebo více projektilům (střelám). Energie je využita k dopravě střely na cíl a zničení nebo poškození tohoto cíle. Jedná se o princip zážehového motoru s nevratným pístem. U starších zbraní byl výmetnou látkou obvykle černý střelný prach, ale u moderních zbraní je to téměř bez výjimky bezdýmný střelný prach.
citovano z Wiki
takze pokdu mate luky na tomhle principu du vam je smazat protoze ZATIM ve hře nemaji co dělat
Neliaen Fey de Erestor - paladinka Dei-Anangova "Slušnému vychování tě neučili, tam kde tě matka vyvrhla z lůna?"
kraft (i když uznávám, že jsou přednější záležitosti)
Jsou nějaké informace o kraftu? Jak moc se blíží do finále?
je cosi shnilého ve státě dánském ...ale plíseň je dobrá pro penicilín z hodně léků však bolí hlava ...a tvoří se závislost Vhodný čas na odvykací kůru
Myrpa wrote:
Mágovo přátelé se nedělají. Ale mohou, bude-li poptávka.
Já bych se přimlouval spíš za nějakou variabilitu summonů. Ty má hodně povolání, a bylo by fajn tam mít větší výběr, i když třeba jen grafickej
Luth'arth Tel'vien
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Co prodávat někde nijáký luxusní parfemy - za pořádný balík peněz? Kdyby ste to použili na jeden den - ostatním hráčům by to na určitou vzdálenost mohlo popsat vůni, mohlo by to třeba posilovat vlastnosti jako přesvědčování a mohlo by to být klidně součástí craftu-třeba nijáké alchimie?:-P
Absinthorix wrote:Dlouhé meče +3 s nějakým elementem...
Tech je snad nejvíc.....
...mercuial nebo prosté dlouhé meče? Těch prvních jsou plný odpadkový koše, těch druhých (pokud se něco nezměnilo v posledním týdnu) FAKT moc není.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder) Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3) Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2) Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ) Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín