Nemohu se prihlasit, pise to, ze mam Item zablokovany serverem.
U překupníka jsem si koupil elfi boty, asi se jedna o tento předmět. Nicméně uplně stejný se prodavá u obchodnika v Karathě. Vlastnosti uplně stejné +2 oč a 2 tichy pohyb.
-darkvision- wrote:Dokad Ti ji nějaké Dm nesvleče.
Většinou se tohleto řeší večer, když jsou všici doma a mají čas
Ručně to řeší člověk s přístupem do databáze. I to je ale člověk, který má ještě své povinnosti atd. takže si člověk prostě musí počkat. Já čekám od soboty .
Zkusil jsem se prihlasit a nahodou se mi to povedlo, tak jsem boty rychle hodil do baglu, aby nebyl zase nejaky problem. Ted mi tedy ukazuji LVL 12, což dříve neukazovaly, když jsem si je vyhlížel v Karathe u Krejciho v Horním městě. Nedošlo k nějaké úpravě?
Ber to sportovně, aspoň jsi za ně nevyhodil 120k jako někteří z nás za jiné itemy
Luth'arth Tel'vien
Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
Jo ber to sportovně a nespamuj naprosto OT, jako NĚKDO!
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder) Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3) Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2) Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ) Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
kokosak wrote:Jo, ber to sportovně a nespamuj všude jakej seš chudáček.. jako NĚKDO
KaTo wrote:Jo ber to sportovně a nespamuj naprosto OT, jako NĚKDO!
????, nemám pocit, že bych spamoval, nebo, že bych se tu nějak litoval. Měl jsem problém, tak jsem požádal o pomoc a následně jsem poděkoval, když došlo k vyřešení. Jsem zde teprve krátce, takže nejsem sběhlý v tom jak to zde chodí ...