I tak tam není jídlo. Zkoušel jsem. Stejnětak to neřeší problém, že musim dojet k tomu metru.kokosak wrote:Jedeš na Vyšák metrem a deš rovně. No problem!
PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
No tak si mužeš dát klobásu, pak ti je špatně a nemusíš už nic jíst 
PUF!
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Vyšák zítra? Sice je to úterý oproti obvyklé středě, ale na servrech o počasí se tvrdí, že bude hezky.
Čas srazu 16:00-17:00 až ?
Možnost her deskovek, potutelného rozebírání mechanik NWN a NT, pomlouvání kohokoliv a čehokoliv jakkoliv, dohady o všem možném, přeměřování si pindiků, vyzrazovaní IC informací, pití nepřiměřeného množství alkoholických nápojů, domlouvání kooperačních společenství, obtěžování okolí nemístným zpěvem, ..., no prostě jako vždycky.
Vítáni jsou všichni bez věkového či frakčního omezení.
http://www.mapy.cz/#!x=14.422659&y=50.0 ... to%20Praha
50°3'49.122"N, 14°25'21.268"E
Čas srazu 16:00-17:00 až ?
Možnost her deskovek, potutelného rozebírání mechanik NWN a NT, pomlouvání kohokoliv a čehokoliv jakkoliv, dohady o všem možném, přeměřování si pindiků, vyzrazovaní IC informací, pití nepřiměřeného množství alkoholických nápojů, domlouvání kooperačních společenství, obtěžování okolí nemístným zpěvem, ..., no prostě jako vždycky.
Vítáni jsou všichni bez věkového či frakčního omezení.
http://www.mapy.cz/#!x=14.422659&y=50.0 ... to%20Praha
50°3'49.122"N, 14°25'21.268"E
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Já chci jít! Já chci jít! Se ti Bahňáku musím pochlubit novou hračkou! Akorát ve škole končím v 16:30 tak dorazím okolo té páté.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Ani za guláš... dneska poslední den v Praze a pak dlouho nic..
Na vyžádání.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Ni šance... končím kdovíkdy.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Nebejvaly vyšáky ve středu? Zítra máš úterý
.. a hlavně tedka to počasí, aby se to do zítra zlepšilo
..do středy už je větši šance 
.. a hlavně tedka to počasí, aby se to do zítra zlepšilo
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Hele a co něco trochu dál od centra? Hvězda/Ladronka/Šárka? To je vždycky boj, dohrabat se až k vyšáku a jako bonus je fronta na pivo a žvanec.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Středa je bohužel zabitá z jiných důvodů. A zítra nemá pršet! 
A za mne 17+.
Edit pro Kucika - fronty jsou opruz, to bez debat, ale nevím, zda Hvězdou nebo Šárkou potěšíš kohokoli, kdo není z naší strany Phy.
A za mne 17+.
Edit pro Kucika - fronty jsou opruz, to bez debat, ale nevím, zda Hvězdou nebo Šárkou potěšíš kohokoli, kdo není z naší strany Phy.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Šel bych, ale zítra mi to koliduje už s něčím jiným.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Tak se omlouvám, za mne Vyšák padá. Z druhé práce dali fakt brzo vědět rozpis směn a dnešek mám do večera zabitej, a to ještě s autem.
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Tak zatím se na dnešek chytl jen Molly a zbytek volá po středě, inu:
přesouváme tedy na středu.
Navíc je zde určitá pravděpodobnost, že čtvrteční svátek ovlivní účast a možná prodlouží večírek, neboť se pak přece "zítra nejde do práce".
Přesunutí někam více na západ prahy není úplně od věci. Molly to bude mít blíž, Kucik taky, Fryn po cestě z práce...
Napadají mě z hlavy 3 místa kde se srazit na západě:
1) U Holečků
http://www.uholecku.cz/
http://www.mapy.cz/#!x=14.338128&y=50.0 ... 0942_1&t=s
Hospoda co neurazí, zahrádka, vaří dobře a za ceny vcelku rozumné.
Párkrát se tam už sedělo i s Thalijcema.
Čepované piva: Staropramen světlý, tmavý, ležák 11, ležák nefiltrovaný, nealko a jako bonus Hoegaarden.
2) U džbánu
http://www.udzbanu.cz/
http://www.mapy.cz/#!x=14.328300&y=50.0 ... 1969_1&t=s
Hospoda s velkou zahrádkou a grilem, vaří dobře, ale za vyšší ceny.
Naposledy jsem tam byl pár let dozadu.
TANKOVÉ PIVO Staropramen 10, 11, Granát, Nefiltrovaná 12.
3) Ristorante Fabiano
http://www.ristorantefabiano.cz/index.php
http://www.mapy.cz/#!x=14.325318&y=50.0 ... 7673_1&t=s
Picérka s venkovním posezením, příjemnou obsluhou a moc dobrým jídlem - za trochu vyšší ceny.
Tuším že se tam sedělo tak rok dozadu s Thalií.
Nemůžu dohledat co čepujou - či jestli vůbec, ale tuším že jsme tam pivo měli.
Ostatně dá se udělat i štace mezi těmito knajpami, neboť tvoří pomyslnou přímku. Takže lze začít třeba v u Holečků, projít se ohradou dolů k picérce a po jídle se odbelhat ke džbánu a tam se dorazit.
Kdo má v hlavě jinou možnost, sem s ní.
přesouváme tedy na středu.
Navíc je zde určitá pravděpodobnost, že čtvrteční svátek ovlivní účast a možná prodlouží večírek, neboť se pak přece "zítra nejde do práce".
Přesunutí někam více na západ prahy není úplně od věci. Molly to bude mít blíž, Kucik taky, Fryn po cestě z práce...
Napadají mě z hlavy 3 místa kde se srazit na západě:
1) U Holečků
http://www.uholecku.cz/
http://www.mapy.cz/#!x=14.338128&y=50.0 ... 0942_1&t=s
Hospoda co neurazí, zahrádka, vaří dobře a za ceny vcelku rozumné.
Párkrát se tam už sedělo i s Thalijcema.
Čepované piva: Staropramen světlý, tmavý, ležák 11, ležák nefiltrovaný, nealko a jako bonus Hoegaarden.
2) U džbánu
http://www.udzbanu.cz/
http://www.mapy.cz/#!x=14.328300&y=50.0 ... 1969_1&t=s
Hospoda s velkou zahrádkou a grilem, vaří dobře, ale za vyšší ceny.
Naposledy jsem tam byl pár let dozadu.
TANKOVÉ PIVO Staropramen 10, 11, Granát, Nefiltrovaná 12.
3) Ristorante Fabiano
http://www.ristorantefabiano.cz/index.php
http://www.mapy.cz/#!x=14.325318&y=50.0 ... 7673_1&t=s
Picérka s venkovním posezením, příjemnou obsluhou a moc dobrým jídlem - za trochu vyšší ceny.
Tuším že se tam sedělo tak rok dozadu s Thalií.
Nemůžu dohledat co čepujou - či jestli vůbec, ale tuším že jsme tam pivo měli.
Ostatně dá se udělat i štace mezi těmito knajpami, neboť tvoří pomyslnou přímku. Takže lze začít třeba v u Holečků, projít se ohradou dolů k picérce a po jídle se odbelhat ke džbánu a tam se dorazit.
Kdo má v hlavě jinou možnost, sem s ní.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Já vzpomínám ještě na tu hospůdku na Hvězdě, tu jsem si docela oblíbil a občas si tam zajel na oběd. Popřípadě na Hradčanské jsou skvělé Hospoda u Viléma (
) a Sokolovna. Ale nebráním se žádné ze zmíněných a zůčastním se rád nějakého posezení. Dlouho jsem nebyl a těším se.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
- Absinthorix
- Bůh
- Posts: 3017
- Joined: 23:28 05. Feb 2010
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Holečkovi jsou TOP a Hvězda je taky poměrně vynikající - a obojí má poměrně vynikající spojení, byť trošku delší pro někoho z druhého konce.
+přímá linka z Anděla (191)
+přímá linka z Butovic a spol (179)
+přímá linka z Pankráce a spol (18)
konečná 1+2+18
A kdo se chce kousíček projít (nebo přesednout na jeden z autobusů) tak i tram 22 a 25 (Vypich)
+přímá linka z Anděla (191)
+přímá linka z Butovic a spol (179)
+přímá linka z Pankráce a spol (18)
konečná 1+2+18
A kdo se chce kousíček projít (nebo přesednout na jeden z autobusů) tak i tram 22 a 25 (Vypich)
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení