Poslední dobou sleduju, že se mají skladby tendenci nastavovat se jako stálá hudba lokace i po skončení hry na nástroj a dohrání všech skladeb. Jinými slovy - nastavím hru na nástroj, hraju, hraju, hraju... a když přestanu hrát, zjistím, že je hudba lokace nastavená na jednu ze skladeb. Ani reset hudby v lokaci, ani opuštění lokace všemi hráči nepomáhá, jen restart.
Edit: zdá se, že se jedná vždycky o první skladbu co spustím v lokaci
OPRAVENO: Bardská hudba
Re: Bardská hudba
Já jsem si s tím hrál teď někdy před víkendem. Může to být od té doby?
- Absinthorix
- Bůh
- Posts: 3017
- Joined: 23:28 05. Feb 2010
Re: Bardská hudba
Na tu trvale hrající hudbu nefunguje /pc musit reset
Edit: Když jsem to zkusil přerazit svojí, tak moje skladby normálně hrály, ale po "resetu" se spustila zas tamta buglá
Edit: Když jsem to zkusil přerazit svojí, tak moje skladby normálně hrály, ale po "resetu" se spustila zas tamta buglá
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“
horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu
Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení
Re: Bardská hudba
Asi jsem tam nechal zakopanou bábovičku. Večer to fixnu.