Jinak koukám do toolu a longswordů je tam víc, než mercurial longswordů. To samé u obouruč. Nestudoval jsem vlastnosti.
Zbraně a zbroje
Re: Zbraně a zbroje
Tenhle vir se zanesl Mourisson
(A Flambergr je Mercurial Obouruč)
Jinak koukám do toolu a longswordů je tam víc, než mercurial longswordů. To samé u obouruč. Nestudoval jsem vlastnosti.
Jinak koukám do toolu a longswordů je tam víc, než mercurial longswordů. To samé u obouruč. Nestudoval jsem vlastnosti.
Re: Zbraně a zbroje
Ano, Flamberg je NYNÍ mercurial greatesword.
Vtip je v tom, že ještě před pár dny to byl normální obyčejný greatesword, vím to, neboť znám osobu, která jej má ještě v původní verzi.
No a pak to tak trochu vím proto, že jsem tu zbraň psal já...
Vtip je v tom, že ještě před pár dny to byl normální obyčejný greatesword, vím to, neboť znám osobu, která jej má ještě v původní verzi.
No a pak to tak trochu vím proto, že jsem tu zbraň psal já...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Zbraně a zbroje
Podle mě by mělo mercurial swordů existovat co nejméně, neboť se jedná o zbrań velice přesílenou, vzhledem k tomu, že k jejich použití stačí jediný feat, který nahradí 5 levelů bývalého weaponmastera...
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Zbraně a zbroje
Kozlorubec opět v nabídce a stále s buglou cenou: 2.082.813.110 gp
Taktéž ILR beze změny: 61 level
Odhaduji že properita: "Ticho: TO:26 25% / 3 kola" bude ta, co dělá tu paseku.
Taktéž ILR beze změny: 61 level
Odhaduji že properita: "Ticho: TO:26 25% / 3 kola" bude ta, co dělá tu paseku.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Zbraně a zbroje
Neříkalo se že v krámku budou max. +4 věci? A to obvykle třebas s nějakým postihem?
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Zbraně a zbroje
Jo a když jsem u toho tak na povrchu neexistujou obyčejné těžké zbroje, kdežto v podtemnu se prý sehnat dají jak říkal můj tajný nejmenovaný a anonymní zdroj z podtemna.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Zbraně a zbroje
Anonymní zdroj se tímto omlouvá, +0 těžké zbroje zmizely i podtemnu.
Návrat logicky uvítáme.
Napadá mě tak možná zkusit ještě nabídku ve startovním krámku
Návrat logicky uvítáme.
Napadá mě tak možná zkusit ještě nabídku ve startovním krámku
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Zbraně a zbroje
Mohu potvrdit, že ani tam nejsou jestli si to dobře pamatuji.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Zbraně a zbroje
Aragorova čepel, longsword +5 (ne bonus k útoku, ale vylepšení) s perma ostrostí a několika schopnostmi navíc. Zřejmě chyba.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Zbraně a zbroje
Mám dotaz/přípomínku ohledně zbrojí.
1) Nějak jsem nezahlédl helmy na AC. U dobrodruha tedy.
2) Dobrodruh postrádá fullpláty. Tj zbroje co maji v zakladu 8ac a k tomu 1 berou z obratnosti.
Určitě jsem neviděl čtyřkový fullpláty. Ale mám pocit že tak celkově tam vůbec nejsou.
1) Nějak jsem nezahlédl helmy na AC. U dobrodruha tedy.
2) Dobrodruh postrádá fullpláty. Tj zbroje co maji v zakladu 8ac a k tomu 1 berou z obratnosti.
Určitě jsem neviděl čtyřkový fullpláty. Ale mám pocit že tak celkově tam vůbec nejsou.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Zbraně a zbroje
1) teprve ted se tam začnou protačet itemy snad, tak se bude pozorovat no
2) fullplaty tam jsou, třeba já mám +5 od dobrodruha na sobě
, ale je fakt že podminkou je dwarf.
Ale viděl jsem tam i +4 fullplat pro nedwarfy
2) fullplaty tam jsou, třeba já mám +5 od dobrodruha na sobě
Ale viděl jsem tam i +4 fullplat pro nedwarfy
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Zbraně a zbroje
Tak fullplat +5 pro dwarfy je jako kdyby tam nebyl že jóó

O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Zbraně a zbroje
Jediná +4 o který vím je snad železná kostra co nosím.. ta je docela fajnová. Sem tam se tam objeví i ta casielova duše, evil only, ta taky ujde.. ale už jsem ji nějakou dobu neviděl.
Re: Zbraně a zbroje
Dnes tam železná duše byla. Zrovna jsme o ní uvažoval, že byh jí koupil
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Zbraně a zbroje
Mám jeden dotaz ohledně vrhaček.
Vzhledem k novým možnostem jejich využití - jde mi hlavně o feat "brutální vrh" - se staly vrhačky diskutovaným pojmem.
Otázkou pro mne a mnoho jiných lidí je, zda půjdou časem ve hře získat i vrhací zbraně +4 či +5 tak jak je tomu u zbraní střelných či meelee?
A pokud ano, jakým způsobem budou řešeny?
- Balení seker do packu po tisících?
- Pouze z dropu jednorázovej stack 99 kusů obdobně jako třeba padá munice?
- Jeden kus zbraně s neomezenou kvantitou?
Předem díky, zajímá mě jen jak vypadá idea.
Vzhledem k novým možnostem jejich využití - jde mi hlavně o feat "brutální vrh" - se staly vrhačky diskutovaným pojmem.
Otázkou pro mne a mnoho jiných lidí je, zda půjdou časem ve hře získat i vrhací zbraně +4 či +5 tak jak je tomu u zbraní střelných či meelee?
A pokud ano, jakým způsobem budou řešeny?
- Balení seker do packu po tisících?
- Pouze z dropu jednorázovej stack 99 kusů obdobně jako třeba padá munice?
- Jeden kus zbraně s neomezenou kvantitou?
Předem díky, zajímá mě jen jak vypadá idea.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1