Nebráním se ale i ostatním dvěma navrhovaným místům, jen mě k nim bude pak muset někdo telefonicky navést (už je moc pozdě a já jsem pořádně unavený, abych studoval cestu).
Jinak bych se měl dostavit nejdřív přibližně kolem 18:30.
Od Džbánu - resp. z Divoké Šárky je to jen 3 zastávkyFryn wrote:Pro mě by byla nejlepší volbou hospoda u Džbánu (znám to tam a při cestě z práce bych mohl vystoupit jen kousek od ní).
Nebráním se ale i ostatním dvěma navrhovaným místům, jen mě k nim bude pak muset někdo telefonicky navést (už je moc pozdě a já jsem pořádně unavený, abych studoval cestu).
Jinak bych se měl dostavit nejdřív přibližně kolem 18:30.
Volal jsem ti na obě čísla a nebyl jsi dostupný. 30letá kořala celkem měla úspěchJ.F.Payne wrote:To zní dobře... a zrovna jsem chyběl!
To ještě vůbec nebyl právěNalkanar wrote:To, že má Jari číslo na boha, neznamená, že máte boha otravovat u grilovaného masa a piva. A Bahňáka je easy poznat, když se snaží tvářit děsně nenápadně a z hlasu jde slyšet, jak je vybombený na kaši.