VYŘEŠENO: zaměření na z. (těžký cep)

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

sircervic
Nováček
Posts: 9
Joined: 13:43 26. Mar 2010

VYŘEŠENO: zaměření na z. (těžký cep)

Post by sircervic »

chybí feat na zaměření na zbran těžký cep.
obouruční zbran, je ze smrtících.
ale tady jí máte jako extickou

http://thalie.pilsfree.cz/forum/downloa ... &mode=view

prosím o opravení. děkuji
User avatar
Aulus
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 5998
Joined: 17:31 22. Jan 2012
Location: Nový Jičín / Brno

Re: zaměření na z. (těžký cep)

Post by Aulus »

sircervic wrote:chybí feat na zaměření na zbran těžký cep.
obouruční zbran, je ze smrtících.
ale tady jí máte jako extickou

http://thalie.pilsfree.cz/forum/downloa ... &mode=view

prosím o opravení. děkuji
Na Thalii je zbraň přesunuta do exotických. Nejsem si jistý, jestli hlásíš chybu a nebo jen úpravu oproti původnímu NwN.
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
sircervic
Nováček
Posts: 9
Joined: 13:43 26. Mar 2010

Re: zaměření na z. (těžký cep)

Post by sircervic »

No v exotickejch neni protože je ve hře ve smrticích. feat na exotiku nemám a normálně ho používám.
A jestli by teda měl bejt v exotickejch tak nechápu absolutně proč.

takže hlásim chybu protože se dá používat ve smrtících ale feat na něj neni.(za mýho předpokladu, že patří do smrtících)
User avatar
Aulus
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 5998
Joined: 17:31 22. Jan 2012
Location: Nový Jičín / Brno

Re: zaměření na z. (těžký cep)

Post by Aulus »

sircervic wrote:No v exotickejch neni protože je ve hře ve smrticích. feat na exotiku nemám a normálně ho používám.
A jestli by teda měl bejt v exotickejch tak nechápu absolutně proč.

takže hlásim chybu protože se dá používat ve smrtících ale feat na něj neni.(za mýho předpokladu, že patří do smrtících)
Hádám, že to bude tak, že má být v exotických a tam taky najdeš feat. A proč to tak je? Nejspíše kvůli tomu, aby byly zbraně lépe vybalancované.

Takže chybou bude nejspíše to, že se těžký cep dá použít bez featu na exotiku.
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: zaměření na z. (těžký cep)

Post by Bahnak »

Ano, tuto chybu jsem veřejně hlásil bez odezvy před měsícem.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: zaměření na z. (těžký cep)

Post by karolina »

Pamatuju, že se to řešilo, nějak tu byla odezva, že by neměl být exotická zbraň protože je to vlastně zemědělský nástroj, ne?

EDIT: Ono když chyby hlásíte do podfora dotazů a podobně, tak se to řeší celkem špatně.
Na vyžádání.
sircervic
Nováček
Posts: 9
Joined: 13:43 26. Mar 2010

Re: zaměření na z. (těžký cep)

Post by sircervic »

karolina wrote:Pamatuju, že se to řešilo, nějak tu byla odezva, že by neměl být exotická zbraň protože je to vlastně zemědělský nástroj, ne?

EDIT: Ono když chyby hlásíte do podfora dotazů a podobně, tak se to řeší celkem špatně.
http://postimg.org/image/hue4c53e7/

no má to i přímo v popisku, vtom případě nechápu proč by měl bejt exotickej (jo kosa tam je,ale ta je tam kvuli kritiku a že má sečný/bodný).

těžkej cep má stejný parametry jako velkej meč.

jo tak teda 18-20/x2 má
Last edited by sircervic on 23:13 04. May 2014, edited 1 time in total.
User avatar
Mourisson1
Mistr
Posts: 945
Joined: 15:58 20. Aug 2012
Location: Somewhere I belong
Contact:

Re: zaměření na z. (těžký cep)

Post by Mourisson1 »

Popisky ve hře neřeš, řeš to co je na foru, to by mělo mít větší slovo.
Luth'arth Tel'vien

Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: zaměření na z. (těžký cep)

Post by karolina »

Mourisson1 wrote:Popisky ve hře neřeš, řeš to co je na foru, to by mělo mít větší slovo.
To sice jo, ale ona ta tabulka zbraní je jakási čudná...
Na vyžádání.
User avatar
Mourisson1
Mistr
Posts: 945
Joined: 15:58 20. Aug 2012
Location: Somewhere I belong
Contact:

Re: zaměření na z. (těžký cep)

Post by Mourisson1 »

Tak to už pak nevím čemu věřit :D
Luth'arth Tel'vien

Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: zaměření na z. (těžký cep)

Post by Bahnak »

Ano, tabulka postrádá aktualizaci. Viz. jednoruční mercurial, ale to je zase jiné téma.
Taktéž u ž v tom mám zmatek, konkrétně na těžký cep jsem upozorňoval opravdu před měsícem a zpětné vazby se mi (a tudíž asi ani ostatním hráčům) nedostalo.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: zaměření na z. (těžký cep)

Post by karolina »

Popravdě na WBforu jsem našlo těžký cep dokonce jako jednoduchou :-/
Na vyžádání.
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: zaměření na z. (těžký cep)

Post by Myrpa »

Potřeboval bych, aby mi někdo udělal seznam odchylek herní reality od tabullek zbraní na foru. Ať mám materiál k diskuzi před tím, než se to začne opravovat.
User avatar
Temnastrana
Nováček
Posts: 48
Joined: 17:27 26. Mar 2009

Re: zaměření na z. (těžký cep)

Post by Temnastrana »

Jestli to dobře chápu tak má být v exotikách z důvodu lepších vlastností jak třeba kosa.
kosa 20/4x - bodný/sečný
těžký cep 18-20/2x - bodný/tupý

Osobně se řídím tím co je na fóru, ne co je ve hře. Ano, tabulka není úplně aktuální, nicméně úpravy neměli vliv na to kam zbraň spadá. Jo a já featy mám, ale mám i exotiky - což mě utvrzuje v tom, že je chyba to, že se dá vzít jako smrtící.

Nicméně prosím někoho z hora o potvrzení rozřazení zbraní (na jednoduché, smrtící a exotické) a následné opravení.
Hignar Krvák - zákeřný válečník
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: zaměření na z. (těžký cep)

Post by karolina »

Otvírám ještě jednou toto téma.
Těžký cep je momentálně ve HŘE jako SMRTÍCÍ
Na FÓRU v popisku zbraní EXOTICKÁ
Na WB FORU jako JEDNODUCHÁ (ale to předpokládám nejméně, je to nějaká stará diskuze

Kterou možnost tedy volíme? Ať je v tom alespoň maličkato pořádek.
Na vyžádání.
Locked