Co Vám na Thalii vadí?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Karathská stráž v Doubkově.. Vždycky si říkám, dlabu na to, nebudu to sem psát..JENŽE Doubkov je vážně hezkej, ale ti strážní to je jak rána na oko ..
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Mě vadí, že officium odebralo strážníkovi z farem na západu svatozářPajule wrote:Karathská stráž v Doubkově.. Vždycky si říkám, dlabu na to, nebudu to sem psát..JENŽE Doubkov je vážně hezkej, ale ti strážní to je jak rána na oko ..
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Mulaaaaaaaaaaa v Ivory..... Vratte jí prosím... to se nedá bez ní
Moonlyen
Tomino Vědátor
Tomino Vědátor
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Pánové a dámy! Můžete zkusit přestat tahat ty jezevce ke kočovníkům? Pak lítají po lokaci, umíraj a když třeba pak něco od nějakého toho NPC potřebujete tak tam není protože jsou sežraný jezevcema. DÍKY!
Pokud by to šlo nějak řešit systémově tak by to bylo skvělé.
Pokud by to šlo nějak řešit systémově tak by to bylo skvělé.
Last edited by Molly23 on 09:58 05. May 2014, edited 1 time in total.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Co Vám na Thalii vadí?
A ted zase akorát Kapitán Haneley. Nikde v lokaci není, zase někdo určitě dovedl jezevce až k nim. A to samé se děje i slečně Markétě, akorát s roháčema.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
- Bruciacullo
- DM Thalie
- Posts: 2779
- Joined: 20:49 21. Jan 2010
- Location: Tam kde se slunce bojí a měsíc vždy jen nahlédne
- Contact:
Re: Co Vám na Thalii vadí?
děla se na tom molly klid 
Neliaen Fey de Erestor - paladinka Dei-Anangova "Slušnému vychování tě neučili, tam kde tě matka vyvrhla z lůna?"
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Mě už to vytáčí. Ted bych měl dostat 3700 za balíky co nesu a bude z toho prd, protože někdo sundal NPC. Tak tam aspon dejte zatím odpadkáč at tam ty balíky můžu potom házet abych snížil hmotnost a mohl vzít jiné. Nechci je házet po zemi a dělat nepořádek.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
- Bruciacullo
- DM Thalie
- Posts: 2779
- Joined: 20:49 21. Jan 2010
- Location: Tam kde se slunce bojí a měsíc vždy jen nahlédne
- Contact:
Re: Co Vám na Thalii vadí?
pockej tam zkusim to npc najit třeba jest enede bude zašiteMolly23 wrote:Mě už to vytáčí. Ted bych měl dostat 3700 za balíky co nesu a bude z toho prd, protože někdo sundal NPC. Tak tam aspon dejte zatím odpadkáč at tam ty balíky můžu potom házet abych snížil hmotnost a mohl vzít jiné. Nechci je házet po zemi a dělat nepořádek.
Neliaen Fey de Erestor - paladinka Dei-Anangova "Slušnému vychování tě neučili, tam kde tě matka vyvrhla z lůna?"
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
QamuIs Heg qaq law' lorvIs yInqaq puS.
"Účelem každého života, je smrt." - Agent Smith
DM Galli - "So you have chosen death." / https://youtu.be/f94qpLdX9eA
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Šlo by to vyřešit tak, že by dané NPC dostaly zápletku a sebraly by se jim všechny skripty, takže by jen stáli na místě, byli nesmrtelní a nechali do sebe mlátit, ale nešlo by je zabít.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Jsem pro. Zní to jako jednoduché a funkční řešení.Rejty wrote:Šlo by to vyřešit tak, že by dané NPC dostaly zápletku a sebraly by se jim všechny skripty, takže by jen stáli na místě, byli nesmrtelní a nechali do sebe mlátit, ale nešlo by je zabít.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Co Vám na Thalii vadí?
A co přidat NPC na těch kritických místech nějaký spešl equip, který je ubrání? Nějaké větší redukce, lepší zbraň?
Resp. těm co nebalíkují, ale mají tam přežít. Balíkáře jako zápletkáře, aby zůstávali na místě radši.
EDIT:
co bych jim dal?
plošně 10/+1 redukci na fyzický dmg (to by na brouky i jezevce mohlo stačit, ne?)
případně zbraně s bonusem na zvířata+havěť, např. +3 útok +k10 dmg
Resp. těm co nebalíkují, ale mají tam přežít. Balíkáře jako zápletkáře, aby zůstávali na místě radši.
EDIT:
co bych jim dal?
plošně 10/+1 redukci na fyzický dmg (to by na brouky i jezevce mohlo stačit, ne?)
případně zbraně s bonusem na zvířata+havěť, např. +3 útok +k10 dmg
Last edited by Nalkanar on 10:13 05. May 2014, edited 1 time in total.
.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Jo,no, myslím že lepší než dávat do modulu nesmrtelná NPC bude jim trochu zvednout level, aby se prostě ubránili.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Mám teď ty lokace u sebe na upravení. U hraničářů se už upravoval (snižoval) dohled a to samé chystám i u kočovníků. Pokud chcete nastavit balíkovacím NPC nesmrtelnost, není problém, nebyly by ale přece jen lepší využít jiné možnosti ? Třeba jim jen nastavit ať se nehnou z místa apod..., aby neustále někam neutíkaly ?
EDIT: Hannaley byl koncipován tak, aby se proti běžné havěti v pohodě ubránil, i kdyby k němu někdo nějakou nalákal (nekoukal jsem teda ještě jak/jestli se změnil oproti ST). U kočovníků můžu jednoduše přehodit fuknci balíkovače na některou z vhodnějších/silnějších NPC nebo ji pozvednout staty, ať se zvládnou ubránit.
EDIT: Hannaley byl koncipován tak, aby se proti běžné havěti v pohodě ubránil, i kdyby k němu někdo nějakou nalákal (nekoukal jsem teda ještě jak/jestli se změnil oproti ST). U kočovníků můžu jednoduše přehodit fuknci balíkovače na některou z vhodnějších/silnějších NPC nebo ji pozvednout staty, ať se zvládnou ubránit.
Last edited by Fryn on 10:31 05. May 2014, edited 1 time in total.
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Nebo třeba u těch kočovníků to ohniště posunout úplně někam jinam v té lokaci?Fryn wrote:Mám teď ty lokace u sebe na upravení. U hraničářů se už upravoval (snižoval) dohled a to samé chystám i u kočovníků. Pokud chcete nastavit balíkovacím NPC nesmrtelnost, není problém, nebyly by ale přece jen lepší využít jiné možnosti ? Třeba jako jim nastavit ať se nehnou z místa apod..., aby neustále někam neutíkaly ?
Pokad drowové půjdu na povrch tak vždy musej ty npc tam nejdříve sesekat, aby si mohli vůbec odpočinout.
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Co tak poslouchám, jak často jsou ti chudáci masakrováni, tak bych je nejradši přesunul úplně jinam (nebo zcela zrušil to jejich ohniště).
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).