Ty měsíční mise hrozně záleží CO je zrovna za typ mise.
První měsíčí mise bylo zabít 30 tanků - vysloveně zívačka, kdy jste to za 5-10 bitev měli (samozřejmně v nějakém "OP" tanku - Matilda, KV-1, případně nějaký vymazelný 2.tier

). Jinak jsem to při běžném expení 6-8 udělal za cca 3 hodiny.
Druhá měsíční mise bylo 15 vítězných bitev - coš obnášelo +/- 30 odehraných, NEBO 20 v 2.tier tanku

. Opět to bylo v průměru 3-4 hodiny na 6-8 tierech.
Současná třetí měsíční mise v pořadí je 50 000 nastřílené dmg. Pro někoho, kdo nemá tiery 9-10 vpodstatě nepřekonatelná hranice. Já to za 4 večerní hodiny nedal ani jednou ze třech pokusů (tiery 6-8).
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. -
neznámý vojín