UZAVŘENO - odlog v arene-smrt

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Grin
Rytíř
Posts: 614
Joined: 19:11 19. May 2011

UZAVŘENO - odlog v arene-smrt

Post by Grin »

Odlogl jsem v arene a kdyz jsem o par dni nalogoval ,byl jsem v podsveti.
Neberu to uplne jako chybu, spis jako upozorneni neodlogovavat chvili po souboji.
Rad i poprosim DM, aby mne nekdy vytahli.
Predem dekuji
Grin.
Ra'wirr - specialista na přežítí, podobný spíše kryse, se kterými dlouhá léta žil, než ušlechtilému drowovi
Ragnrak - Duergaří bouřlivák, pramálo věrný tradici svých předků... Momentálně maňáskový a břichomluvecký samouk.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: odlog v arene-smrt

Post by kucik »

No chyba to je. Ale když jsi se nalogoval, tak jsi měl 0hp, nebo jak se to stalo? To by docela chtělo zjistit, v čem je problém.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: odlog v arene-smrt

Post by pavad »

kucik wrote:No chyba to je. Ale když jsi se nalogoval, tak jsi měl 0hp, nebo jak se to stalo? To by docela chtělo zjistit, v čem je problém.
Tohle se mi stalo taktez. Testoval jsem s postavou kouzla v Kelske arene. Postava tam sama sebe parkrat zabila - a byla ozivena. Pak ulozil postavu, odlogl - po restartu mi byla postava presunuta do podsveti.

Psal jsem o tom na wb foru kde jsem taktez prosil o vytahnuti abych mohl testovat dal.

PS: Logy dohledam lehce a poslu sem.

EDIT:
zaver logu s testy v arene - nic podezreleho

Code: Select all

[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Apr 29 08:12:33] DEBUG 2: knock-test result = 1
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Apr 29 08:12:33] Pasquerel Mirnim : Damage Resistance absorbs 5 damage
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Apr 29 08:12:33] Pasquerel Mirnim : Damage Resistance absorbs 5 damage
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Apr 29 08:12:33] Pasquerel Mirnim damages Pasquerel Mirnim: 42 (42 Fire)
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Apr 29 08:12:33] //Debug info: Zranil te Pasquerel Mirnim s pouzitim stinovych zraneni. Upadas do bezvedomi.
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Apr 29 08:12:41] Pasquerel Mirnim: srazen dmg
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Apr 29 08:12:42] Someone damages Pasquerel Mirnim: 1 (1 Magical)
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Apr 29 08:13:03] Someone damages Pasquerel Mirnim: 1 (1 Magical)
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Apr 29 08:13:23] Someone damages Pasquerel Mirnim: 1 (1 Magical)
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Apr 29 08:13:43] Someone damages Pasquerel Mirnim: 1 (1 Magical)
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Apr 29 08:13:58] Someone damages Pasquerel Mirnim: 1 (1 Magical)
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Apr 29 08:14:18] Someone damages Pasquerel Mirnim: 1 (1 Magical)
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Apr 29 08:14:39] Someone damages Pasquerel Mirnim: 1 (1 Magical)
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Apr 29 08:14:49] Experience Points Gained:  22
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Apr 29 08:14:59] Someone damages Pasquerel Mirnim: 1 (1 Magical)
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Apr 29 08:14:59] Someone killed Pasquerel Mirnim
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Apr 29 08:14:59] Za 60 vterin budes osetren.
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Apr 29 08:15:59] Pasquerel Mirnim : Healed <maxHP> hit points.
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Apr 29 08:16:03] Pasquerel Mirnim: Postava byla uloena. Tvùj stav :
Hlad : 3 %
Zizen : 5 %
Unava : 0 %
Alkohol : 0 %
log nasledneho prilogovani se na server (server po restartu) - objevil jsem se v podsveti

Code: Select all

[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Apr 29 19:16:49] Someone damages Someone: <maxHP> (<maxHP> Magical)
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Apr 29 19:16:49] Someone killed Someone
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Apr 29 19:16:49] Someone : Healed <maxHP> hit points.
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Apr 29 19:16:54] pavad has joined as a player..
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Apr 29 19:16:55] [Server] Jste nyní v oblasti Žádné HxH.
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Apr 29 19:17:06] Datum: hodina 16., dne 4., mìsíce 8., roku 1533 k.l.
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Apr 29 19:17:07] [Server] Jste nyní v oblasti Žádné HxH.
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
User avatar
Grin
Rytíř
Posts: 614
Joined: 19:11 19. May 2011

Re: odlog v arene-smrt

Post by Grin »

jo takhle to bylo presne i u mne, odlogovaval jsem zivej . predtim bylo par killu.
Ra'wirr - specialista na přežítí, podobný spíše kryse, se kterými dlouhá léta žil, než ušlechtilému drowovi
Ragnrak - Duergaří bouřlivák, pramálo věrný tradici svých předků... Momentálně maňáskový a břichomluvecký samouk.
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: odlog v arene-smrt

Post by J.F.Payne »

A co používat tu featuru na ukládání postavy na server?
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: odlog v arene-smrt

Post by kucik »

pavad wrote: log nasledneho prilogovani se na server (server po restartu) - objevil jsem se v podsveti

Code: Select all

[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Apr 29 19:16:49] Someone damages Someone: <maxHP> (<maxHP> Magical)
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Apr 29 19:16:49] Someone killed Someone
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Apr 29 19:16:49] Someone : Healed <maxHP> hit points.
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Apr 29 19:16:54] pavad has joined as a player..
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Apr 29 19:16:55] [Server] Jste nyní v oblasti Žádné HxH.
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Apr 29 19:17:06] Datum: hodina 16., dne 4., mìsíce 8., roku 1533 k.l.
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Apr 29 19:17:07] [Server] Jste nyní v oblasti Žádné HxH.
Tohle vypadá prostě jako by se to nestihlo uložit, nebo co. Nějak nerozumim, proč se to děje.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Grin
Rytíř
Posts: 614
Joined: 19:11 19. May 2011

Re: odlog v arene-smrt

Post by Grin »

J.F.Payne wrote:A co používat tu featuru na ukládání postavy na server?
a co si precist, o cem psal pavad?
Ra'wirr - specialista na přežítí, podobný spíše kryse, se kterými dlouhá léta žil, než ušlechtilému drowovi
Ragnrak - Duergaří bouřlivák, pramálo věrný tradici svých předků... Momentálně maňáskový a břichomluvecký samouk.
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: odlog v arene-smrt

Post by pavad »

J.F.Payne wrote:A co používat tu featuru na ukládání postavy na server?
ULozil jsem (Viz log). Pak jsem nejakou dobu pockal - typicky cisteni zubu bych tak odhadoval, coz sedi s casovou znamkou ukonceni prace se souborem (cca 4 minuty po poslednim zapisu logu).

Ano, muzete (zcela opravnene) argumentovat ze jsem mel cekat dele - lec spechal jsem do prace a testoval jsem chovani skriptu pred odchodem do zamestnani (dobre pruchozi web + po ranu cerstva hlava).

Edit: Tak ci onak se nederu o vytazeni postavy z podsveti. Par dni me to trapilo - ze neni odezvy a projitim pres dabla bych prisel o finance postavy (o neodstranitelnem xp postihu nemluve). Posleze jsem to prestal resit zcela. Ted vsak reaguji protoze Grin neni jediny (natoz experimentalni prototyp) ktery trpi timto problemem...

Edit2, OT: Navic se takhle z me postavy stalo PKcko - coz je titul ktery se neztrati. ;)
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: odlog v arene-smrt

Post by Bahnak »

Uložit duší, přejít přes přechod, něco tam udělat (napít se, najíst se, zakouzlit kouzlo, prostě něco) a znovu uložit duší.

Úspěch zaručen.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Paulus
WB Thalie
Posts: 1495
Joined: 06:49 17. Apr 2012

Re: odlog v arene-smrt

Post by Paulus »

Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Locked