Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Právě jsem se vrátil z kina, bylo to fakt dobrý.
Na 3D nechodím, nebaví mě držet na nose patvarovej plast přes který není pořádně vidět jen kvůli toho, abych si vychutnal 3-4 3D záběry. Na 3D jedině na AVATARa do Imaxu, vše ostatní stojí za starou belu.
Na 3D nechodím, nebaví mě držet na nose patvarovej plast přes který není pořádně vidět jen kvůli toho, abych si vychutnal 3-4 3D záběry. Na 3D jedině na AVATARa do Imaxu, vše ostatní stojí za starou belu.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Žejo? Takový hráč procházející úroveň na pekelnou obtížnost a vždy to musí opakovat 
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Já hlavně měl rád "Na hromnice o den více" a hodit ten nápad do sci-fi je prostě parádní. Kromě toho Cruis i hrál a blondýnka byla hezká. A mělo to spád jako kráva. Ani na vteřinu jsem se v tom křesle nenudil.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Hlavně to bylo i vtipný
. Tak trochu černý humor. Člověk se dnes málokdy u takového filmu zasměje.
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Špatný to nebylo... jediná věc, co mi malinko kazila dojem, byla podobnost potvor s Matrixovskými chobotničkami.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Tak rozhodně to mohli vymazlit lépe, ale jinak scénář, obsazení a celkově spád filmu fakt supr.
Můj skromný názor...
Můj skromný názor...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Asi mne nebudete mít rádi , ale film , Na hraně zítřka , se mi moc nelíbil. Co se mi nelíbilo :
1 - Asi po 20 minutách (po prvním zmrtvých vstání) jsem silně začal tušit průběh a závěr filmu. A to jsem nečetl rezenze , jen jsem viděl treiler.
2 - Připomínalo mi to nějakou videohru, či počítačovou hru , která hráče stále vrací na uloženou pozici.
3 - Střílečka - střílečka a zase střílečka. Autor se ani nenamáhal mne překvapit něčím jiným než že se prostřílí, jak v PC hře.
4 - I když většina lidí chápe vesmír jako Isac Newton před více jak 250 lety , mohli by pochopit , že časoprostor není jo jo , tudiž by tu po pátém skoku zbyla jen černá díra.
5 - Film mi připadl jako sešitý z jiných filmů , bylo tam málo originálních nápadů.
6 - Proboha to musí všichni mimozemštani a jiné potvory vypadat stále jako chobotničky z Metrixu?? To ty amerikány nic nenapadne? Co kdyby se rozhlédli , máme tu třeba vačnatce v Austrálii atd atd. Ještě že v Avataru pochopili že jen těžko budeme ve vesmíru všichni stejně velcí.
Např. ve filmu Europa report se s tím už vůbec nepárali vrazili na měsíc Io tak šílenou chobotničku , neuvěřitelný a aby to stálo za to tak nakonec chapadla jí vnamontovali ledku , to už jsem nevěděl jestli brečet nebo se smát.
....
Podíval jsem se ale na čsfd a málem mne trefilo v závorce je mé hodnocení:
http://www.csfd.cz/film/307556-na-hrane-zitrka/ - 90% - (75%)
http://www.csfd.cz/film/282846-nevedomi/ - 74% - (90%)
http://www.csfd.cz/film/288738-elysium/ - 67% - (80%)
http://www.csfd.cz/film/266927-cargo/ - 62% - (72%)
http://www.csfd.cz/film/309312-europa-report/ - 70% - (56%)
http://www.csfd.cz/film/318087-posledni-dny-na-marsu/ - 56% - (66%)
Ty hodnotitele tam by měl někdo probudit.
1 - Asi po 20 minutách (po prvním zmrtvých vstání) jsem silně začal tušit průběh a závěr filmu. A to jsem nečetl rezenze , jen jsem viděl treiler.
2 - Připomínalo mi to nějakou videohru, či počítačovou hru , která hráče stále vrací na uloženou pozici.
3 - Střílečka - střílečka a zase střílečka. Autor se ani nenamáhal mne překvapit něčím jiným než že se prostřílí, jak v PC hře.
4 - I když většina lidí chápe vesmír jako Isac Newton před více jak 250 lety , mohli by pochopit , že časoprostor není jo jo , tudiž by tu po pátém skoku zbyla jen černá díra.
5 - Film mi připadl jako sešitý z jiných filmů , bylo tam málo originálních nápadů.
6 - Proboha to musí všichni mimozemštani a jiné potvory vypadat stále jako chobotničky z Metrixu?? To ty amerikány nic nenapadne? Co kdyby se rozhlédli , máme tu třeba vačnatce v Austrálii atd atd. Ještě že v Avataru pochopili že jen těžko budeme ve vesmíru všichni stejně velcí.
Např. ve filmu Europa report se s tím už vůbec nepárali vrazili na měsíc Io tak šílenou chobotničku , neuvěřitelný a aby to stálo za to tak nakonec chapadla jí vnamontovali ledku , to už jsem nevěděl jestli brečet nebo se smát.
....
Podíval jsem se ale na čsfd a málem mne trefilo v závorce je mé hodnocení:
http://www.csfd.cz/film/307556-na-hrane-zitrka/ - 90% - (75%)
http://www.csfd.cz/film/282846-nevedomi/ - 74% - (90%)
http://www.csfd.cz/film/288738-elysium/ - 67% - (80%)
http://www.csfd.cz/film/266927-cargo/ - 62% - (72%)
http://www.csfd.cz/film/309312-europa-report/ - 70% - (56%)
http://www.csfd.cz/film/318087-posledni-dny-na-marsu/ - 56% - (66%)
Ty hodnotitele tam by měl někdo probudit.
Menhiri Dierta
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Tak ČSFD má dlouhodobě naprosto mimo žebříček. Provokativně nadhodím, že první řada GoT měla hodnocení přes 90% a přitom to byla hrozná nuda. Srovnatelně jsem sledoval tehdy novou adaptaci seriálu "V" a to mělo hodnocení kolem 60%, přitom v obouch případech pomalu rozvíjeli charakter a v ději bylo hodně intrik. Nicméně V přesto zvládala přidávat špetky akce a nějakého dění a nikoliv "nový díl, dáme vám nová jména a tváře a nic víc".
.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Já jsem se teda šel koukat na hollywoodské akční béčko a ne na filozofický umělecký psycho thriller.
Z mého pohledu film účel splnil a bavil jsem se.
To že se filmy navzájem vykrádaj není žádná novinka. Kolikrát hollywood vykrádá japonská anime atd. Tomu se dnes už člověk nevyhne
.
To že se filmy navzájem vykrádaj není žádná novinka. Kolikrát hollywood vykrádá japonská anime atd. Tomu se dnes už člověk nevyhne
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Asi tak, šel jsem na akčňárnu a dostal jsem kopec zábavy a krve emzáků. Já spokojen.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
ČSFD žebříček mimo nemá a z principu ani mít nemůže.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Troufám si tvrdit, že má... žebříčků je vícero, navzájem se neshodují, a pravděpodobně jsou tedy mimo všechny...Decka wrote:ČSFD žebříček mimo nemá a z principu ani mít nemůže.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Mě se líbíly první 3 čtvrtiny toho filmu....
To finále nebylo vůbec epické... a čekal jsem potitulkovou scénu, která tam nebyla, což je další velké mínus.
To finále nebylo vůbec epické... a čekal jsem potitulkovou scénu, která tam nebyla, což je další velké mínus.
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Líbí se mi to. Hodně volná variace na mušketýry, ale pořád na pšičce toho, co jde ze seriálové tvorby dneska dohledat.Jachym wrote:A tento seriál znáte: http://www.sledujuserialy.cz/the-musketeers
je to o mušketýrech , hlavní postavy jsou sice D Argtaňan a spol , ale seriál se nedrží knižní předlohy. Z mnoha výtvorů o mušketýrech mi tato připadá že patří mezi ty povedenější. Sice dost používají krátké kulové palné zbraně - pistole , které nepatřili kvůli ceně k vyzbroji mušketýrů , ale budiš . Takže se mrkněte - je to oddechovka.
Jo a točilo se to u nás.
https://www.youtube.com/watch?v=YbSLQVkt2jg
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!