VYSVĚTLENO: Základní útočný bonus (BAB)
VYSVĚTLENO: Základní útočný bonus (BAB)
Možná se to už řešilo, ale nějak sem to nepochytil.
Bojová povolání - nemám mít na některém lvl BAB +2?
Takhle bojové povolání na 20 lvl dosáhne na BAB 19 místo 20.
Bojová povolání - nemám mít na některém lvl BAB +2?
Takhle bojové povolání na 20 lvl dosáhne na BAB 19 místo 20.
Re: Základní útočný bonus (BAB)
Řešilo se to hned úplně na startu NT, 19 je správně, holt to výš nejde díky dobrodruhovi vytáhnout a je to prostě prý nutné zlo.
Alespoň si to tedy takto pamatuji.
Alespoň si to tedy takto pamatuji.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Základní útočný bonus (BAB)
19 je novothalijeksé maximum, takže je lepší brát si jenom 15 levelů bojového povolání a 4 levely toho nebojového, výsledek je shodný
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Základní útočný bonus (BAB)
Ve skutečnosti jen 3+15 lvly. 1.lvl máš dán dobrodruhem.sandoftime wrote:19 je novothalijeksé maximum, takže je lepší brát si jenom 15 levelů bojového povolání a 4 levely toho nebojového, výsledek je shodný
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Základní útočný bonus (BAB)
polobojová povoláníBahnak wrote:Řešilo se to hned úplně na startu NT, 19 je správně, holt to výš nejde díky dobrodruhovi vytáhnout a je to prostě prý nutné zlo.
Alespoň si to tedy takto pamatuji.
1) 0
2) 2 ?
3) 1
Úplně nerozumím, ale beru to jako fakt. Děkuji za odpověď a omlouvám se za otravování, jen sem si toho zrovna všiml.
Prosím o smazání
Re: Základní útočný bonus (BAB)
Jo, je to zmatený, vždycky mi to trvá dlouho pochopit, ale má to svůj smysl.Awadar wrote:polobojová povoláníBahnak wrote:Řešilo se to hned úplně na startu NT, 19 je správně, holt to výš nejde díky dobrodruhovi vytáhnout a je to prostě prý nutné zlo.
Alespoň si to tedy takto pamatuji.
1) 0
2) 2 ?
3) 1
Úplně nerozumím, ale beru to jako fakt. Děkuji za odpověď a omlouvám se za otravování, jen sem si toho zrovna všiml.
Prosím o smazání
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Základní útočný bonus (BAB)
Paradoxně to smysl moc nemá, jen v době kdy se to nastavovalo jsem neznal všechny "pravdy" o tom jak to funguje.....
Pokud by se nasadily základní BAB tabulky tak by to vycházelo taky... jen by dobrodruh musel mít 1 místo 0 (což jde díky tomu že BAB se počítá vždy při každém logu postavy - což jsem tehdy nevěděl)
Pokud by se nasadily základní BAB tabulky tak by to vycházelo taky... jen by dobrodruh musel mít 1 místo 0 (což jde díky tomu že BAB se počítá vždy při každém logu postavy - což jsem tehdy nevěděl)
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Základní útočný bonus (BAB)
zvopákni si základní počty 1+3+15 je 19. První level zloděje dává 0. Stejně jako první další level neobjového povolání. Vtip je v tom, že čtvrtý elvel dává +2 - NT rulezzzzzKaTo wrote:Ve skutečnosti jen 3+15 lvly. 1.lvl máš dán dobrodruhem.sandoftime wrote:19 je novothalijeksé maximum, takže je lepší brát si jenom 15 levelů bojového povolání a 4 levely toho nebojového, výsledek je shodný
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Základní útočný bonus (BAB)
Druhý dává +2.sandoftime wrote:zvopákni si základní počty 1+3+15 je 19. První level zloděje dává 0. Stejně jako první další level neobjového povolání. Vtip je v tom, že čtvrtý elvel dává +2 - NT rulezzzzzKaTo wrote:Ve skutečnosti jen 3+15 lvly. 1.lvl máš dán dobrodruhem.sandoftime wrote:19 je novothalijeksé maximum, takže je lepší brát si jenom 15 levelů bojového povolání a 4 levely toho nebojového, výsledek je shodný
Re: Základní útočný bonus (BAB)
Upravit se to pořád dá. A imho by to nemělo nikomu rozbít postavu. Nanejvýš by měl o 1AB víc, což by nikomu určitě nevadilo.Shaman88 wrote:Paradoxně to smysl moc nemá, jen v době kdy se to nastavovalo jsem neznal všechny "pravdy" o tom jak to funguje.....
Pokud by se nasadily základní BAB tabulky tak by to vycházelo taky... jen by dobrodruh musel mít 1 místo 0 (což jde díky tomu že BAB se počítá vždy při každém logu postavy - což jsem tehdy nevěděl)
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Základní útočný bonus (BAB)
...a navíc by se další útok získával na stejném lvl, jako tomu bylo na ST
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii