SMAZAT: NPC utočí sami na sebe a na postavy.

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
May
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:36 28. Nov 2013

SMAZAT: NPC utočí sami na sebe a na postavy.

Post by May »

Prosím o vytažení z podsvětí postavy Kethszia a Vuradusch Sharain kterého má postava Kethszia chtěla oživit na požádání pošlu screen který vše dokládá nejde mi sem přidat.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Hlásím hromadnou chybu NPC utočí sami na sebe a na postavy.

Post by kucik »

A co přesně se stalo? Z předmětu ani popisu jsem to nepochopil.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
D_E_K_A
Mistr
Posts: 991
Joined: 22:59 03. Aug 2011

Re: Hlásím hromadnou chybu NPC utočí sami na sebe a na postavy.

Post by D_E_K_A »

To vypadá na zblbnutí frakce dole, což jsem odtušil z následného výše.
I´m pixel-based fantasy, a man who is stoic. I hack and slash, who the heck´s more heroic?
Xzar: "I know of dragons with feet like rabbits, 'tis true, I swear." (In memoriam - died 1369 DR)
Yoshimo: "Hiiiii yah! Heh, tourists love that stuff."
Divinity: Original Sin - The talent Pet Pal allows you to speak to animals. Bark, bark. Moo.
User avatar
Goran
Mistr
Posts: 969
Joined: 15:13 27. Sep 2012

Re: Hlásím hromadnou chybu NPC utočí sami na sebe a na postavy.

Post by Goran »

Tahle chyba tuším byla už na ST nějaký čas. Jsou to špatně nastavené, nebo nějak rozhašené frakce. NPC se prostě utrhnou, začnou se navzájem vybíjet (hosté v hospodě, hosty v hospodě, gardisti stráže a společně pak obyvatele atd.). Teď jsou asi nebezpeční i hráčským postavám.
May
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:36 28. Nov 2013

Re: Hlásím hromadnou chybu NPC utočí sami na sebe a na postavy.

Post by May »

kucik wrote:A co přesně se stalo? Z předmětu ani popisu jsem to nepochopil.
Přišla jsem do chrámu oživit tu druhou postavu jenže jak mile kněžka začala čarovat vrhli se na ní jiná NPC a tohle se děje po celém podtemnu jen tentokrát zaútočili i na mě.
May
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:36 28. Nov 2013

Re: Hlásím hromadnou chybu NPC utočí sami na sebe a na postavy.

Post by May »

Goran wrote:Tahle chyba tuším byla už na ST nějaký čas. Jsou to špatně nastavené, nebo nějak rozhašené frakce. NPC se prostě utrhnou, začnou se navzájem vybíjet (hosté v hospodě, hosty v hospodě, gardisti stráže a společně pak obyvatele atd.). Teď jsou asi nebezpeční i hráčským postavám.
Ano přesně jak Goran popisuje jenže seslali jakýsi chapadla a ty dostali i mě.
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: Hlásím hromadnou chybu NPC utočí sami na sebe a na postavy.

Post by pavad »

May wrote:
Goran wrote:Tahle chyba tuším byla už na ST nějaký čas. Jsou to špatně nastavené, nebo nějak rozhašené frakce. NPC se prostě utrhnou, začnou se navzájem vybíjet (hosté v hospodě, hosty v hospodě, gardisti stráže a společně pak obyvatele atd.). Teď jsou asi nebezpeční i hráčským postavám.
Ano přesně jak Goran popisuje jenže seslali jakýsi chapadla a ty dostali i mě.
Evard's black (spiked) tentacles (of forced intrusions). Nehezky zpusob smrti... ;)

http://oots.wikia.com/wiki/Evan%27s_Spi ... _Intrusion
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Hlásím hromadnou chybu NPC utočí sami na sebe a na postavy.

Post by kucik »

Aha. Že by mělo kouzlo špatně nastaveno hostile setting? Co ona to sesílá? Resurection, nebo raise dead? Leda by nějak něčim zasáhla jiné NPC.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
May
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:36 28. Nov 2013

Re: Hlásím hromadnou chybu NPC utočí sami na sebe a na postavy.

Post by May »

kucik wrote:Aha. Že by mělo kouzlo špatně nastaveno hostile setting? Co ona to sesílá? Resurection, nebo raise dead? Leda by nějak něčim zasáhla jiné NPC.
Máš na Mailu sreen toho co se přesně stalo.
May
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:36 28. Nov 2013

Re: Hlásím hromadnou chybu NPC utočí sami na sebe a na postavy.

Post by May »

Jinak nemohl by mě tedy někdo vytáhnout z podsvětí? :D
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Hlásím hromadnou chybu NPC utočí sami na sebe a na postavy.

Post by Bahnak »

Občas blbla na ST stráž v aréně, nebo správce a stráž v dílně, ale o chrámu a špatných frakcích slyším prvně, a to jsem tam zvedal kdekoho...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
May
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:36 28. Nov 2013

Re: Hlásím hromadnou chybu NPC utočí sami na sebe a na postavy.

Post by May »

Bahnak wrote:Občas blbla na ST stráž v aréně, nebo správce a stráž v dílně, ale o chrámu a špatných frakcích slyším prvně, a to jsem tam zvedal kdekoho...
No fakt mám screen kterej to dokládá jen mi sem nejde dát.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Hlásím hromadnou chybu NPC utočí sami na sebe a na postavy.

Post by Bahnak »

Tenhle problem jsem nastartoval ja už podruhé. Průběh je nasledující: Vtělení se do NPC v hospodě podtemnu, opuštění lokace, návrat = Revoluce.
Po návratu se a frakce poblbnou a jakmile pak někdo vstoupí do jiné lokace v podtemnu tak se stane totéž...

EDIT: Je to jenom u mě nebo i ostatní vidí? Že tenhle příspěvek napsal Bahnak??? Btw jsem Sielencer, ale v prispevku vidim ikonku i jmeno Bahnaka a na foru vidim taky že poslední reagoval Bahnak...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
May
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:36 28. Nov 2013

Re: Hlásím hromadnou chybu NPC utočí sami na sebe a na postavy.

Post by May »

Bahnak wrote:Tenhle problem jsem nastartoval ja už podruhé. Průběh je nasledující: Vtělení se do NPC v hospodě podtemnu, opuštění lokace, návrat = Revoluce.
Po návratu se a frakce poblbnou a jakmile pak někdo vstoupí do jiné lokace v podtemnu tak se stane totéž...

EDIT: Je to jenom u mě nebo i ostatní vidí? Že tenhle příspěvek napsal Bahnak??? Btw jsem Sielencer, ale v prispevku vidim ikonku i jmeno Bahnaka a na foru vidim taky že poslední reagoval Bahnak...
Jo přesně tenhle problém. A vidím tě jako Bahňaka taky.
May
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:36 28. Nov 2013

Re: Hlásím hromadnou chybu NPC utočí sami na sebe a na postavy.

Post by May »

Mohl by mě prosím někdo vytáhnout z toho podsvětííí?
Locked