SMAZAT: NPC utočí sami na sebe a na postavy.
SMAZAT: NPC utočí sami na sebe a na postavy.
Prosím o vytažení z podsvětí postavy Kethszia a Vuradusch Sharain kterého má postava Kethszia chtěla oživit na požádání pošlu screen který vše dokládá nejde mi sem přidat.
Re: Hlásím hromadnou chybu NPC utočí sami na sebe a na postavy.
A co přesně se stalo? Z předmětu ani popisu jsem to nepochopil.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Hlásím hromadnou chybu NPC utočí sami na sebe a na postavy.
To vypadá na zblbnutí frakce dole, což jsem odtušil z následného výše.
I´m pixel-based fantasy, a man who is stoic. I hack and slash, who the heck´s more heroic?
Xzar: "I know of dragons with feet like rabbits, 'tis true, I swear." (In memoriam - died 1369 DR)
Yoshimo: "Hiiiii yah! Heh, tourists love that stuff."
Divinity: Original Sin - The talent Pet Pal allows you to speak to animals. Bark, bark. Moo.
Xzar: "I know of dragons with feet like rabbits, 'tis true, I swear." (In memoriam - died 1369 DR)
Yoshimo: "Hiiiii yah! Heh, tourists love that stuff."
Divinity: Original Sin - The talent Pet Pal allows you to speak to animals. Bark, bark. Moo.
Re: Hlásím hromadnou chybu NPC utočí sami na sebe a na postavy.
Tahle chyba tuším byla už na ST nějaký čas. Jsou to špatně nastavené, nebo nějak rozhašené frakce. NPC se prostě utrhnou, začnou se navzájem vybíjet (hosté v hospodě, hosty v hospodě, gardisti stráže a společně pak obyvatele atd.). Teď jsou asi nebezpeční i hráčským postavám.
Re: Hlásím hromadnou chybu NPC utočí sami na sebe a na postavy.
Přišla jsem do chrámu oživit tu druhou postavu jenže jak mile kněžka začala čarovat vrhli se na ní jiná NPC a tohle se děje po celém podtemnu jen tentokrát zaútočili i na mě.kucik wrote:A co přesně se stalo? Z předmětu ani popisu jsem to nepochopil.
Re: Hlásím hromadnou chybu NPC utočí sami na sebe a na postavy.
Ano přesně jak Goran popisuje jenže seslali jakýsi chapadla a ty dostali i mě.Goran wrote:Tahle chyba tuším byla už na ST nějaký čas. Jsou to špatně nastavené, nebo nějak rozhašené frakce. NPC se prostě utrhnou, začnou se navzájem vybíjet (hosté v hospodě, hosty v hospodě, gardisti stráže a společně pak obyvatele atd.). Teď jsou asi nebezpeční i hráčským postavám.
Re: Hlásím hromadnou chybu NPC utočí sami na sebe a na postavy.
Evard's black (spiked) tentacles (of forced intrusions). Nehezky zpusob smrti...May wrote:Ano přesně jak Goran popisuje jenže seslali jakýsi chapadla a ty dostali i mě.Goran wrote:Tahle chyba tuším byla už na ST nějaký čas. Jsou to špatně nastavené, nebo nějak rozhašené frakce. NPC se prostě utrhnou, začnou se navzájem vybíjet (hosté v hospodě, hosty v hospodě, gardisti stráže a společně pak obyvatele atd.). Teď jsou asi nebezpeční i hráčským postavám.
http://oots.wikia.com/wiki/Evan%27s_Spi ... _Intrusion
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Re: Hlásím hromadnou chybu NPC utočí sami na sebe a na postavy.
Aha. Že by mělo kouzlo špatně nastaveno hostile setting? Co ona to sesílá? Resurection, nebo raise dead? Leda by nějak něčim zasáhla jiné NPC.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Hlásím hromadnou chybu NPC utočí sami na sebe a na postavy.
Máš na Mailu sreen toho co se přesně stalo.kucik wrote:Aha. Že by mělo kouzlo špatně nastaveno hostile setting? Co ona to sesílá? Resurection, nebo raise dead? Leda by nějak něčim zasáhla jiné NPC.
Re: Hlásím hromadnou chybu NPC utočí sami na sebe a na postavy.
Jinak nemohl by mě tedy někdo vytáhnout z podsvětí? 
Re: Hlásím hromadnou chybu NPC utočí sami na sebe a na postavy.
Občas blbla na ST stráž v aréně, nebo správce a stráž v dílně, ale o chrámu a špatných frakcích slyším prvně, a to jsem tam zvedal kdekoho...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Hlásím hromadnou chybu NPC utočí sami na sebe a na postavy.
No fakt mám screen kterej to dokládá jen mi sem nejde dát.Bahnak wrote:Občas blbla na ST stráž v aréně, nebo správce a stráž v dílně, ale o chrámu a špatných frakcích slyším prvně, a to jsem tam zvedal kdekoho...
Re: Hlásím hromadnou chybu NPC utočí sami na sebe a na postavy.
Tenhle problem jsem nastartoval ja už podruhé. Průběh je nasledující: Vtělení se do NPC v hospodě podtemnu, opuštění lokace, návrat = Revoluce.
Po návratu se a frakce poblbnou a jakmile pak někdo vstoupí do jiné lokace v podtemnu tak se stane totéž...
EDIT: Je to jenom u mě nebo i ostatní vidí? Že tenhle příspěvek napsal Bahnak??? Btw jsem Sielencer, ale v prispevku vidim ikonku i jmeno Bahnaka a na foru vidim taky že poslední reagoval Bahnak...
Po návratu se a frakce poblbnou a jakmile pak někdo vstoupí do jiné lokace v podtemnu tak se stane totéž...
EDIT: Je to jenom u mě nebo i ostatní vidí? Že tenhle příspěvek napsal Bahnak??? Btw jsem Sielencer, ale v prispevku vidim ikonku i jmeno Bahnaka a na foru vidim taky že poslední reagoval Bahnak...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Hlásím hromadnou chybu NPC utočí sami na sebe a na postavy.
Jo přesně tenhle problém. A vidím tě jako Bahňaka taky.Bahnak wrote:Tenhle problem jsem nastartoval ja už podruhé. Průběh je nasledující: Vtělení se do NPC v hospodě podtemnu, opuštění lokace, návrat = Revoluce.
Po návratu se a frakce poblbnou a jakmile pak někdo vstoupí do jiné lokace v podtemnu tak se stane totéž...
EDIT: Je to jenom u mě nebo i ostatní vidí? Že tenhle příspěvek napsal Bahnak??? Btw jsem Sielencer, ale v prispevku vidim ikonku i jmeno Bahnaka a na foru vidim taky že poslední reagoval Bahnak...
Re: Hlásím hromadnou chybu NPC utočí sami na sebe a na postavy.
Mohl by mě prosím někdo vytáhnout z toho podsvětííí?