Vtípky

Chcete se zasmát či pobavit ostatní?

Moderators: DM, WB

User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Vtípky

Post by Molly23 »

Poštolky jsou hrozný mrchy :D a ještě jak má výraz "Já nic, já muzikant!"

http://usti.idnes.cz/v-usti-nad-labem-v ... zpravy_alh
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
Aillen
Urozený
Posts: 1520
Joined: 01:01 27. Aug 2011

Re: Vtípky

Post by Aillen »

Jednoduchý návod, jako poznat autora slavného obrazu :D

http://www.boredpanda.com/how-to-recogn ... heir-work/

Nejvíc mě snad dostalo:

Pokud všichni - včetně žen - vypadají jako Putin, je to van Eyck :D
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Vtípky

Post by Molly23 »

Chudák to schytal pěkně :D
Image
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: Vtípky

Post by pavad »

Zavolal jsem na Linku důvěry Islámského centra, že mám sebevražedné myšlenky. Všichni byli velice nadšení a ptali se, zdali umím řídit letadlo.

PS: Snad nedostanu ban za nabozenskou nesnasenlivost... :O
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Vtípky

Post by Bahnak »

https://www.youtube.com/watch?v=hHjGtBnSv50
Rozhodně zajímavý a vtipný nápad, tedy bude vtipný do té doby, než nějaký kolemjdoucí vytáhne pistoli a do klauna napumpuje zásobník. Nicméně reakce lidí jsou krásně vystrašené, asi bych si taky káknul.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Puxina
Bůh
Posts: 2521
Joined: 14:39 27. Aug 2013

Re: Vtípky

Post by Puxina »

Obsahuje vulgární výraz :wink:


Devatenáctileté děvče se vrátí domů a smutně oznámí rodičům, že je těhotná.
Otec rozzuřeně nabije pistoli a chce vědět co je to za bastarda, že ho zabije. Dcera na to, že je to slušný člověk a postaví se k tomu odpovědně.

V tom zastaví před domem luxusní auto a vystoupí oháknutý mladý muž. Pozdraví rodinu, posadí se před rodiče, podívá se jim přímo do očí a říká:
Měl jsem poměr s vaší dcerou, ale bohužel moje rodina mi nedovolí si ji vzít.
Protože jsem odpovědný a vážený člověk, chci nést následky za vzniklou situaci.
Nechci nechat ji ani dítě v nouzi a proto navrhuji následovné.

Narodí-li se chlapec, pošlu na jeho účet 2 milióny € a až dospěje, bude spravovat 5 poboček prodeje vozů značky BMW. Jestliže se narodí děvče, dostane na účet taky 2 milióny € a v dospělosti převezme 10 butiků s luxusní módou a salonů krásy.
A kdyby ale nešťastnou náhodou dítě potratila....
...otec vylítne, položí mu ruku na rameno a povídá:TAK JI HOLT OŠUKÁŠ ZNOVA......žádný problém!
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi

Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia

Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Vtípky

Post by KaTo »

Tohle mi trochu připomíná Thalijského mága a jeho přítelíčka s vyvolaným sumonnem :lol: .
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
Kathermara
Šlechtic
Posts: 454
Joined: 21:00 13. Jul 2010

Re: Vtípky

Post by Kathermara »

Už dlouho jsem nenarazila na žádný nový vtip, tak jsem trochu zapátrala... snad se pobaví i někdo další :D

V baru přistoupí mladík k pěkné slečně, která sedí u pultu sama a zeptá se jí, jestli ji může pozvat na skleničku. "Na hotel?!" vykřikne ta slečna. Ostatní hosté zpozorní. Mladík vysvětluje: "Vy jste mě špatně pochopila. Chci vas jen pozvat na malý drink."
"Chcete mě pozvat na hotel?" vyřvává ta slečna. Lidé se otáčejí. Mladík celý červený až za ušima zmateně odchází. Slečna ho rychle dohoní a šeptá: "Promiňte, že jsem vyvolala rozruch, ale jsem studentka psychologie a zajímá mě chovaní lidí v nečekaných situacích."
"Cože?!" zařve mladík na celý lokál. "Pět set euro?!!"

Baví se dva informatici. Jeden vypráví: Tak jsem včera byl u kamarádky. Rozbil se jí ntb, opravoval sjem ho asi 4 hodiny, ale nakonec se povedlo. Ona si pak sedla na stůl, sundala si kalhotky a řekla: "Za to si můžeš vzít, co chceš." Tak jsem si vzal ten ntb.
Druhý kámoš opáčí: Dobře jsi udělal, v těch kalhotkách bys vypadal jako blbec!

Zamiloval se chlapec do dívky, přiznal jí své city a dívka mu hned položila dvě otázky: "Máš dva Mercedesy?"
"Nemám," odpověděl chlapec
"Máš dvoupatrový dům?"
"No, ani ten nemám," smutně odpověděl.
"Tak se tedy nemáme dál o čem bavit," chladně odvětila.
Zlomený chlapec šel pro radu k otci. "Nevím, co ti mám říct, synu. Když ji tolik miluješ, můžeš nakonec prodat Bentley i Lamborghini a koupit místo nich dva Mercedesy, ale abychom bourali dvě patra domu kvůli nějaké cuchtě... to se mi zdá hloupé.
Chaotic Evil Mistress

Gabriel Grym - šikovný po tatínkovi, hodný po mamince, většinou někde v Kelu
Valindra - bardka ze Sluneční říše
User avatar
Puxina
Bůh
Posts: 2521
Joined: 14:39 27. Aug 2013

Re: Vtípky

Post by Puxina »

Já zase našel ujetý komiks a dobře se u něj bavím :D

Například...

http://tapastic.com/episode/4309
http://tapastic.com/episode/15632
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi

Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia

Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
User avatar
Molly23
Ďábel
Posts: 5217
Joined: 16:55 18. Sep 2009
Location: Bad Reichenhall
Contact:

Re: Vtípky

Post by Molly23 »

Autor svačil vtipnou kaši když vymýšlel ten titulek :lol:
http://zpravy.idnes.cz/kim-jong-il-lubr ... ntent=top6
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Vtípky

Post by kokosak »

Image
PUF!
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Vtípky

Post by Bahnak »

...
Attachments
Alice_in_Wonderland._.jpg
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Puxina
Bůh
Posts: 2521
Joined: 14:39 27. Aug 2013

Re: Vtípky

Post by Puxina »

98 myšlenek psa, než vás ráno vytáhne ven :smile:

1. "No samozřejmě chrápou. a to už je čtvrt na šest."

2. "Jdu na ně čumět, dokud se nevzbudí."

3. "Když budu stát dost blízko, tak to oko otevře."

4. "Já mam času dost."

5. "Smrdí mi z huby, co? Máš mi čistit zuby."

6. "Hm, je dobrá, spí jak pařez."

7. "Zkusim toho druhýho, ten furt říká, jak páchnu."

8. "Ten taky spí jak poleno, proč se nevyspěj přes den jako já?"

9. "Nasadim těžší kalibr, olíznu ho."

10. "Počkej, neotáčej se ke mně zády!"

11. "Jak jako, ještě pět minut! Ani omylem."

12. "Víte co, tak v tom případě chci bejt v tý posteli taky."

13. "Ta je měkoučká…"

14. "Tak jo, tak já si tu na chvíli lehnu s váma."

15. "Jak jako, padej dolů?"

16. "Aby ses nepo, když seš v práci, tak tu chrápu furt, ani o tom nevíš."

17. "Hele, ale vstávejte, už jste stejně vzbuzený."

18. "Budu kňučet."

19. "Já jsem takovej chudák, auuuuu….."

20. "Drž hubu? To neznám, to jsme na cvičáku neměli, sorry."

21. "Jo tak polštářem ty na mě? Tak já ti ho rozcupuju."

22. "Tahačka? supr!"

23. "Hele, tak si ho nech, hlavně, že seš venku z tý postele."

24. "Tak jdem ven, jdem ven, jdem ven!"

25. "Ježiš, to jsou otrávený ksichty, kdo se na to má furt koukat."

26. "Vy si jdete ještě dělat snídani?!"

27. "Tak jo, ale budu tady sedět, dokud něco nedostanu."

28. "No co to… tys mi hodila kus okurky?!"

29. "Tak já ji tady rozmatlám po podlaze, aby sis to příště rozmyslela."

30. "To nežeru ani já, ani on, ty zdravá výživo."

31. "Chci šunku. Moc dobře vim, že ji tam máš."

32. "Chleba. Hm. Tak jo, ten snim."

33. "Šunkuuuuu!!!!"

34. "Nedá a nedá. Má někdo takhle lakomý páníčky?"

35. "Ne. Jenom já. Jsem chudák."

36. "Jdu na ně čumět, jak jedi, ať to urychlim."

37. "Ty se v tom hnípou, to snad není možný."

38. "To už bych měl snědený desetkrát."

39. "Tak jo, už se mi chce fakt čurat."

40. "Takže poslední varování."

41. "Padej na pelech? Naser si, nejdu."

42. "Au! Tak jdu no."

43. "Ta sedla. Jsem chudák a tejranej pes k tomu."

44. "Á! Už se hádaj. Nemáš mě mlátit, ty tyrane."

45. "Stejně mě má radši, jsem chlupatej, roztomilej a nemám blbý hemzy na její kamarádky."

46. "Že bych si trochu pláknul?"

47. n"A maj po klidný snídani, muhuhahaha."

48. "No vida, soucit! Koukejte se mi omluvit."

49. "Tak, ano, pořádně podrbat a přesvědčovat, že mě máte nejradši."

50. "A teď už kurňa pojďte ven."

51. "No moment, vy dva se usmiřovat nemusíte!"

52. "Ne! Zpátky do postele ne!"

53. "Já se z nich picnu."

54. "To je nejmíň na dalších 20 minut, tohleto!"

55. "No… možná na 10. Už to není, co bejvalo."

56. "Jdu na ně čumět, třeba to urychlim."

57. "To je ne-chu-tný."

58. "Že jim to není blbý, že na ně koukám."

59. "Nemohl bych z toho mít nějaký šrámy na duši, z tohohletoho?"

60. "Ne, jdu pryč, tohle je ponižující pro nás pro všechny."

61. "A hele! Oni nechali tu snídani na stole!"

62. "Ty jsou blbý, po těch letech."

63. "Vajíčko… dobrý… šunka… dobrá!"

64. "Pořádně vylízat, a nemusej to ani dávat do myčky."

65. "Jéžiš, já dostanu na prdel."

66. "Ale stálo to za to."

67. "Vedle už to vrcholí…"

68. "A mně už se chce fakt čůrat!"

69. "To je týrání zvířat, tohleto."

70. "Že bych si uchcal, aby jako pochopil, že fakt musim?"

71. "Jo, dobrej nápad."

72. "Do toho pěkně šlápne, až půjde bosky do sprchy."

73. "No, už jde. To nebylo ani těch 10 minut, kámo. Ta nebude mít dobrou náladu."

74. "Neřvi na mě, ti to řikam už půl hodiny, že musim!"

75. "A vůbec, šetři síly, počkej, až zjistíš, že jsem ti sežral snídani."

76. "Ne dobrý, zjistila to ona."

77. "Ježiš, ta kouká vyčítavě."

78. "Ještě že je mi to úplně jedno."

79. "Stejně mu to neřekne, protože bych dostal, a na to se ona nemůže koukat."

80. "Jdu významně postávat ke dveřim."

81. "No ne… ona mi ještě nasype granule!"

82. "To je taaak nevýchovný."

83. "Copak já se vůbec můžu chovat slušně?"

84. "Nemůžu."

85. "Jdu to honem sníst, než ten druhej vyleze ze sprchy."

86. "Téda, dneska ráno dobrý. Ještě něco sežeru venku a bude to fakt super den!"

87. "A tak mě napadá, že už jsem dlouho nezdrhnul."

88. "To bych jako dneska mohl, abych je udržoval ve střehu."

89. "To on pes nesmí bejt zase moc hodnej, takhle když občas poslechnu, maj z toho druhý Vánoce."

90. "No konečně se oblíknul."

91. "Hele! Bere vodítko!"

92. "Já mám takovou radost!"

93. "Máš pytlíky? Ať tě zase neseřve sousedka, to bylo posledně fakt trapný."

94. "Jdem ven, jdem ven, jdem ven!"

95. "Je… já si zase uchcal. To jsem teda ale fakt nechtěl."

96. "Prosim tě, pojď už, ona to utře."

97. "Otevři ty dveře!"

98. "Hurááááá!
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi

Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia

Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: Vtípky

Post by pavad »

Az prilis dobre aplikovatelne na mistni prispevky :D

Kouzlo interpunkce: “To je nečas, pantáto blbej, pitomej.” “Aspoň bude více píce, dobytku.” @neviditelnypes

Zdroj: Neviditelny pes
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: Vtípky

Post by Caehan »

Z přednášky prof. Karla Olivy z ÚČJ wrote: Obecní úřad každému občanu vyplatí 50 Kč.
Obecní úřad každému občanu, jenž toho tuláka udá, vyplatí 50 Kč.
Obecní úřad každému občanu, jenž toho tuláka, který tu sochu
poškodil, udá, vyplatí 50 Kč.
Obecní úřad každému občanu, jenž toho tuláka, který tu sochu,
která na sloupu, jenž na mostě, který na cestě, jež Horní a Dolní
náměstí spojuje, leží, stojí, stojí, poškodil, udá, vyplatí 50 Kč.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
Post Reply