CO VAM NA THALII CHYBI?

Napadá Vás něco?

Moderators: DM, WB

User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Barbar321 »

Hudba v podtemnu. Mám takový pocit, že se vychází z definice podtemna jako temné nebo strašidelné místo, kde by melodie zavířila tajemnou atmosférou a nic z ní neponechala.

Blbý, když musím s postavou pobíhat po povrchu, abych nebyl pořád v tichu :cry:
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by karolina »

Barbar321 wrote:Hudba v podtemnu. Mám takový pocit, že se vychází z definice podtemna jako temné nebo strašidelné místo, kde by melodie zavířila tajemnou atmosférou a nic z ní neponechala.

Blbý, když musím s postavou pobíhat po povrchu, abych nebyl pořád v tichu :cry:
Existuje topic v hlášení chyb pro hlášení lokací bez hudby.
Na vyžádání.
Dragon Soul
Obyvatel
Posts: 140
Joined: 01:41 13. Feb 2014

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Dragon Soul »

Opravdu mi chybí možnost změnit vzhled společníka - familiera u čaroděje a zaklínače. Hlavně ze začátku si každý vezme pantera (i za cenu toho že čas od času láskou sežere svého pánaX-D), vzhledem k tomu že je v boji nejschopnější a jako magič ste na familierovi celkem závislí. Příjde mi na houby že tu pak všichni mágové pobíhají s kočkama:-( Třeba by na to šel použít script který ste použili u familierů z hrandaře tam sou ty vzhledy opravdu super. :P :P

Je jedno jak je to veliký atd. jde jen o vzhled vlastnosti se tim nemění. Ale zase je to další věc, při které každý koukne a řekne si: "Á kočka je to magič". :wall:

A pak by bylo fajn kdyby šel kůň strakáč nastavit i na černou nebo hnědou barvu vzhledu. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by kucik »

Dragon Soul wrote:Opravdu mi chybí možnost změnit vzhled společníka - familiera u čaroděje a zaklínače. Hlavně ze začátku si každý vezme pantera (i za cenu toho že čas od času láskou sežere svého pánaX-D), vzhledem k tomu že je v boji nejschopnější a jako magič ste na familierovi celkem závislí. Příjde mi na houby že tu pak všichni mágové pobíhají s kočkama:-( Třeba by na to šel použít script který ste použili u familierů z hrandaře tam sou ty vzhledy opravdu super. :P :P

Je jedno jak je to veliký atd. jde jen o vzhled vlastnosti se tim nemění. Ale zase je to další věc, při které každý koukne a řekne si: "Á kočka je to magič". :wall:

A pak by bylo fajn kdyby šel kůň strakáč nastavit i na černou nebo hnědou barvu vzhledu. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pokud vím, tak ty vzhledy měnit jdou. Nebo to jsou jen companioni?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
D_E_K_A
Mistr
Posts: 991
Joined: 22:59 03. Aug 2011

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by D_E_K_A »

Jen companioni, Myrpa je udělal pokud vím jen pro ně. Kdysi se tázal, že kdyby byla poptávka i po familiarech u mágů, mohl by se o to pokusit. :)
I´m pixel-based fantasy, a man who is stoic. I hack and slash, who the heck´s more heroic?
Xzar: "I know of dragons with feet like rabbits, 'tis true, I swear." (In memoriam - died 1369 DR)
Yoshimo: "Hiiiii yah! Heh, tourists love that stuff."
Divinity: Original Sin - The talent Pet Pal allows you to speak to animals. Bark, bark. Moo.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Nalkanar »

No Myrpa asi ne, ale zní to zajímavě.
.
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by pavad »

Dragon Soul wrote:Opravdu mi chybí možnost změnit vzhled společníka - familiera u čaroděje a zaklínače. Hlavně ze začátku si každý vezme pantera (i za cenu toho že čas od času láskou sežere svého pánaX-D), vzhledem k tomu že je v boji nejschopnější a jako magič ste na familierovi celkem závislí. Příjde mi na houby že tu pak všichni mágové pobíhají s kočkama:-(
Na tohle jsem uz poukazoval - ze pokud si wiz/sorc nevezme na nizkych urovnich "kocku" tak obtiznost jeho hrani je o rad jinde. IMHO to pak vypada ze je kazdy "magic" jak pres kopirak...

PS: Se svym PC jsem si protrpel hrani s ohnivym mephitem, vim o cem mluvim...

Edit: Ono by opravdu chtelo celkovou revizi wiz/sorc. Promyslenou - a ne jen zaplatovani kvuli dusledku zaplaty ucpavajici diru po jeste predtim pozmenenem systemu. Navic stoji za zamysleni v pripade wiz/sorc tak casto se vyskytujici utajena substituce - kdy pod slovem "zaplata" se zakuklene vyznamove schovava slovo "orezani"...
Last edited by pavad on 14:01 25. Jun 2014, edited 1 time in total.
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Myrpa »

Systém je připraven i pro ně. Jen někdo musí udělat to, co Ghost pro animaly: modul s variantami vzhledů (jedna creatura pro každý vzhled - musí mít nastaven i portét a soudset). Pak dostane script, který v tom modulu spustí, ten mu do txt logu vyplivne hodnoty (appearance, portrait, soudset), které pošle Kucíkovi a ten, dá-li Kucík, zařídí doplnění do 2da (associate.2da) a upraví vyvolávací familiarův script (sp_familiar) vhodně podle animálního (sp_animalcom).
Dragon Soul
Obyvatel
Posts: 140
Joined: 01:41 13. Feb 2014

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Dragon Soul »

Já teda nevim jestli to mám říct tady nahlas (aby mě pak někdo nekamenoval) ale myslim že v podstatě by u mága a srocky mohl být k dispozici jen jeden familier, trochu bojeschopný napříkald něco na bázi pantera u kterého by se měnil vzhled..(orel, krkavec, pes, kočka cokoliv). Tím pádem by se to asi dost zjednodušilo, já upřímně ani nevím jestli mají ti různí familieři nijáké speciální vlastnosti...U hrandaře ty rozdíly nejsou tak markantní.
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by kokosak »

U máguse jsou naopak rozdíly zásadní. Jako například pixina, která ve vanilla NWN spolehlivě nahradí zloděje v partě ;)
PUF!
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by pavad »

kokosak wrote:U máguse jsou naopak rozdíly zásadní. Jako například pixina, která ve vanilla NWN spolehlivě nahradí zloděje v partě ;)
Ve vanilla nwn ano. Na NT ne. Na vestine nwn serveru take ne.

Lec asi nejsem zrovna mainstream - kdysi davno (na jinem, v zapomneni a historii schovanem a taktez jiz nefunkcnim serveru) jsem sveho epickeho maga hral od prvni urovne s diametralne jinym familiarem jak vila (nebo kocka). Hodilo se mi to k RP, v boji byl takovou mouchou co na chvili nepratele zadrzela (nez padla). Nutno vsak konstatovat ze neslo o server kde bylo vse nastavene podle super-uber prasackych power buildu. Kde i cross-class maxovana schopnost (jako odstranovani pasti) byla pouzitelna - ne jako na NT, kde maxovany cross class odstranovani pasti je na 15. urovni vyuzitelny pro odstraneni pasti v dungu pro lvl 1-3.
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by sandoftime »

NT je holt nastavená podle horní laťky. Ti co powerbuildit neumí se buď přizpůsobí nebo pomřou ale to je normální princip evoluce.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Dragon Soul
Obyvatel
Posts: 140
Joined: 01:41 13. Feb 2014

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Dragon Soul »

sandoftime wrote:NT je holt nastavená podle horní laťky. Ti co powerbuildit neumí se buď přizpůsobí nebo pomřou ale to je normální princip evoluce.

Promiň ale u serveru, který se rádoby honosí zaměřením na rp je to trochu přes čáru. To že to takhle rozmázneš tady mě až trochu děsí... :wall: :wall: :wall:
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Nalkanar »

Leč tak se TH tváří a Kválík to jako vždy vystihl přesně...
.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by kucik »

Dragon Soul wrote: Promiň ale u serveru, který se rádoby honosí zaměřením na rp je to trochu přes čáru. To že to takhle rozmázneš tady mě až trochu děsí... :wall: :wall: :wall:
Lekce první. Cokoliv napíšou místní rozumbradové ber s rezervou, než se nad tím zasměješ.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Post Reply