HUH...tak sem neco naskrabu !!! *vynda vozvejkanou knizku*
Proste vinecham nezazivnou nudu jako tlachani tech co me dole zotrocujou. Tiy drowove chtely jit nicit neco na povrch - konecne.
Probily sme se teda na povrch...krev tekla proudem, ale nic moc skrabancu sem neutrzel
Tak proste sme vysli ven...Malej to ved smer Ivory na farmu - tam sem dostal vod toho neprijemnyho drowa prikaz at jako podpalim neco. Vytah sem lahev s necim co melo horet po roztriskani...sviknul sem to na slamenou strechu u mlejna - docela prdel jak to caplo !!! Ty vjeznitelove este rozjatkovali naky kravy a udelali z psa stekanatky - dobra predehra pred bitvou HOOHO !!!
Pak to zaclo - brana se votevrela a kdyz sem vydel prvni straze...sel sem ze zrudlym vokem na stec do vravy (Gordul musel bejt pysnej). Pobili sme mnoho strazi, asi takovejch 20. Pak ale prisli naky parchanti co si tu diru strezi jak voko v hlavach. Sejmuli nam naky slabci jedince, ale hlavne nakou tu nasi pani Kneznu. V zaru bitvy sem zdalky zaslech "Tupohlave seber ji !!!" ...bohuzel sem pres letici smrst vohne vubec nevidel a musel sem se stahnout.
Asi 3 parchanti co nas bicujou a mucej se valeli na bitevnim poli...ale raci budu bojovat proti Ivory - tyyy dire, kde me chteli uveznit...GRrrr !!! Zahlid sem tam i krvavy telo ty tichy divny devy, jak sem ji mel prej hrat na housle na svatbe
Ten jeji zenich to asi nerozdejch, kdyz se mu zena nevraci z boje a sel ji asi hledat...a pomstit !?
Toho jejiho sem videl, jak triska ty cerny devy vod zdola a nakej kozelnik u nej stal a neco kecal a smejdil rucema ve zduchu...NEVAHAL SEM !!!
Rozvejk sem koren, caplo me bitevni silenstvi a zakerne sem zezadu skopnul toho mladika a dvouma raaanama sekerou sem ho nechal lyzat jeho krev ztravy. A ten kouzelnik to vodsral taky - mozna sem to byl i ja...kdo mu ty jeho neposedny hnaty sprelamal !!!
TO JE KONEC !!! (pak uz byla jen unavna cesta dolu)



