Účast a obsazení:
kokosak
Rina +1 škvrně
Bahňák
Nomis + potomek
kucik
Jon +- medojed
Theogil?
Fryn
Labir?
Firefox_
Budeš se v sobotu vracet nebo budeš zůstávat u Bahňáka? Možná bych se přidal.nomis_b wrote:Ahoj
S radostí potvrzuji sebe + 1potomka.
btw nvite, jak je to tam s parkovanim? prijedu autem, tak jestli to ma cenu parkovat tam, nebo to brzo rano nechat u Bahnaka a dojet šalinou.
Jasný, to byl jen takový nápad, pouvažuji o výletu s ČD, jede mi to 6:39 (Drak) a má to jídelňák.nomis_b wrote:Jedu v pátekz práce, přespím už v Praze u spoluzacky ze zakladky, pak ZOO, nabrat historické hadry a pistolku u Bahnaka, prespat tam a paknekdy v ndeli vyrazit zpet.
Zmena planu mozna, mista v aute mam 2.
pokud bahnak svol, ak bys treba mohl v sobotu d Prahy busem, sraz v ZOO, prespime u bahnaka av nedeli te dovezu domu.
U te kamosky asi nas o moc lidi vice prespat nemuze.. uz tak beru prcka.
Vám se ty kočky rozmnožili ?Bahnak wrote: 3xkočka...![]()
Jinak co se auta a zoologické týče, doporuču